Go to content

Sprawdź w horoskopie swojego partnera, czego tak naprawdę potrzebuje

Dobry związek to taki, w którym potrzeby obu stron są zaspokajane i szanowane. Czasami jednak trudno jest nam się dowiedzieć lub rozszyfrować, czego tak naprawdę nasz partner potrzebuje, a nie zawsze można i potrafi się powiedzieć o tym wprost. Rozwiązaniem może być… horoskop – wszak każdy znak zodiaku ma swoje cechy charakterystyczne.  Znaki wodne są bardziej emocjonalne, potrzebują ciągłych gwarancji i zapewnienia o uczuciach, podczas gdy znaki ziemskie chcą kogoś stabilnego i niezależnego. Sprawdź jakie potrzeby dominują u twojego partnera zgodnie z tym, co w gwiazdach zapisane.

Fot. iStock / da-kuk

1/12 Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Barany przede wszystkim cenią sobie szczerość i otwartość, nie dla nich owijanie w bawełnę i gierki – jeśli będą grać, to tylko w otwarte karty. Zanim zwiążesz się z Baranem, upewnij się, że jesteś gotowa na pełną komunikację i mówienie wprost, a także na przygody i szukanie ekscytujących przeżyć – to ich napędza, w partnerze szukają kogoś silnego, niezależnego i gotowego na nowe doznania.

Fot. iStock / da-kuk

2/12 Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Byki to ludzie silni i milczący, którzy na powierzchni zachowują spokój i udają, ze wszystko jest w porządku, a w środku… czasami bywa zupełnie odwrotnie.  Mają trudności z otwartym wyrażaniem uczuć, dlatego jako partner Byka musisz mu w tym pomóc.  Potrzebują kogoś empatycznego, wrażliwego, osoby, która wyczuje i domyśli się ich uczuć bez nadmiernego „rozgrzebywania” i zadręczania ich pytaniami na ten temat.

Fot. iStock / da-kuk

3/12 Bliźnięta (21 maja- 20 czerwca)

Bliźnięta mają tendencję do „przeskakiwania” z jednej rzeczy na drugą, dlatego potrzebują kogoś, kto pomoże im pokierować myślami i zapanować nad emocjami.  Choć Bliźnięta wydają się spokojne, mają mnóstwo różnorodnych pasji, szybko tracą zainteresowanie i nudzą się, dlatego ich partner musi być kreatywny i zapewniać im ciągłą dawkę ekscytacji.  Ważne jest też poczucie humoru i zdolność do wywoływania uśmiechu, bowiem Bliźnięta są z natury radosne, towarzyskie i lubią się śmiać.

Fot. iStock / da-kuk

4/12 Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Raki dla swoich partnerów gotowe są na bardzo wiele i oddadzą im wszystko – ciało, umysł, duszę, swój dom, psa i pewnie nawet ostatnie skarpetki. Zrobią wszystko, by uszczęśliwić ukochaną osobę i nie stronią od okazania jej swojej miłości i zainteresowania. Z drugiej strony, mają wysokie wymagania wobec partnera i są idealistami – kiedy nie zachowuje się on tak, jak Raki by chciały, czują się zranione i zawiedzione. W związkach potrzebują zatem kogoś, kto równie mocno zaangażuje się i odda sto procent swojej energii na zbudowanie trwałej relacji.

Fot. iStock / da-kuk

5/12 Lew ( 23 lipca - 22 sierpnia)

Pewny siebie Lew w związku potrzebuje partnera, który będzie miał podobne cechy – nie potrzebuje przecież nikogo, kto będzie go powstrzymywał i spowalniał. Lwy są z natury emocjonalne, ale w związku chcą stabilności, prawdy i pewności – gierki i udawane relacje nie są dla nich. Jeśli chcesz się związać z kimś spod tego znaku, upewnij się, że masz właściwe intencje i wiesz, czego chcesz, w przeciwnym razie Lew szybko cię rozszyfruje i wyczuje brak bezpieczeństwa i zaufania.

Fot. iStock / da-kuk

6/12 Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panny są z natury analityczne i logiczne, ale te cechy nie wykluczają wrażliwego serca! W związkach potrzebują kogoś, kto będzie emocjonalnie dostępny i otwarty, z kim znajdą równowagę i równie łatwo przeprowadzą intelektualną dyskusję, co porozmawiają o uczuciach. Cenią także lojalność i uczciwość, więc nie zawiedź ich!

 

7/12 Waga (23 września - 22 października)

Wagi lubią rozważania, więc potrzebują do tego ciszy i spokoju. Wierzą w sprawiedliwość i równość dla wszystkich i tego samego chcą w swoim związku. Jeśli zamierzasz związać się z Waga, upewnij się, że wasze energie są na podobnym poziomie , bo Wagi nie lubią zamieszania i chaosu.

8/12 Skorpion (23 października- 21 listopada

Jeśli chcesz związać się ze Skorpionem, musisz od początku pokazać, że można ci zaufać, bowiem ten znak musi mieć pewność i nie od razu otwiera się i wpuszcza innych do swojego życia. A jeśli już zaufają, a ty oszukasz albo zdradzić… cóż, musisz liczyć się z tym, że dosięgnie cię zemsta.  Ponadto pamiętaj, że Skorpiony są głęboko namiętne i zmysłowe, potrzebują partnera, który dotrzyma im kroku, będzie z nimi romansować i zabiegać o ich względy.

Fot. iStock / da-kuk

9/12 Strzelec (22 listopada -21 grudnia)

Strzelec kocha przygody, dobra zabawę, humor i filozoficzne dyskusje! Ten ognisty znak może łatwo wpadać w złość i bywać nieco trudnym w pożyciu, ale przy tym ma wielkie i gorące serce. Potrzebują kogoś, kto zapewni im stabilność i nieco sprowadzi na ziemię, partnera, na którym mogą polegać i z którym mogą wyruszyć w poszukiwaniu przygód i nowych odkryć.

 

 

Fot. iStock / da-kuk

10/12 Koziorożec (22 grudnia- 19 stycznia

Ciężko pracujący i zdeterminowany Koziorożec potrzebuje partnera o silnej etyce pracy, który pomoże utrzymać mu wzajemną relację, a jednocześnie pokaże, jak cieszyć się życiem i nieco zwolnić obroty, złagodzi jego pracoholizm. Jeśli planujesz związek z Koziorożcem, musisz przygotować się też na konieczność otworzenia go emocjonalnie i odczytywania uczuć, które często ukrywają.

11/12 Wodnik (20 stycznia- 18 lutego)

Wodnik uważany jest za jeden z najbardziej skomplikowanych znaków zodiaku, gdyż ma w sobie wiele różnych cech osobowości.  Kochają głębokie rozmowy i dyskusje, ale mogą wydawać się nieco powściągliwi i trzymać z boku. Maja tendencję do planowania przygód i spontanicznych wypadów, dobrze wiedzą, czego chcą i napędza je dreszczyk emocji, który czeka gdzieś za rogiem. Mają w sobie dużo miłości, ale niechętnie pokazują wszystkie swoje emocje. Jeśli z kimś się wiążą na stałe, oznacza to prawdziwe uczucie i głęboką miłość, więc gdy okażą ci zainteresowanie i zaangażują się w związek, możesz mieć pewność, że to coś prawdziwego i szczerego.

Fot. iStock / da-kuk

12/12 Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ryby są bardzo wrażliwe i romantyczne, pragną wielkich gestów, tradycyjnych wyrazów miłości i podziwu. Kwiaty, czekoladki, czułe gesty, piękne słowa szeptane do ucha, to coś, co pragną dostawać od partnera. Są też z natury kreatywne, więc jeśli zwiążesz się z kimś spod tego znaku, musisz wspierać go w realizacji jego hobby i motywować, by osiągał założone cele.  Początkowo mogą być nieco skryte, ale jeśli poczują się bezpiecznie i komfortowo z partnerem, można w nich czytać jak w otwartej książce.

Na podstawie: www.powerofpositivity.com