Go to content

Horoskop prawdę ci powie – zobacz, czym drażnisz swojego partnera według astrologów

Partner idealny? Niestety, nie istnieje. Prędzej czy później, gdy minie nieco euforia zakochania i hormony przestaną buzować, zaczynamy dostrzegać małe niedoskonałości i drażniące nawyki naszej drugiej połówki, a nawet to, co wcześniej rozczulało i zachwycało, nagle irytuje i wkurza. Wiele tych rzeczy związanych jest z naszym znakiem zodiaku – każdy znak ma przypisane do siebie pozytywne i negatywne cechy, na które mamy niewielki wpływ. Lepiej więc wiedzieć, czym według astrologów może nas drażnić partner, odpuścić mu trochę i przestać się tym tak bardzo przejmować – wszak nie warto dyskutować z tym, co w gwiazdach zapisane!

Fot. iStock / da-kuk

1/12 Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Baran działa na wysokich obrotach i cierpliwością nie grzeszy, zatem nie dla niego włóczenie się po galerii handlowej, spacer pomiędzy półkami w markecie czy wyprawa do Ikei. On woli wejść do sklepu, załatwić sprawę i wyjść – powolna obsługa albo awaria kasy przyprawiają go o dreszcze i doprowadzają do białej gorączki. Partner spod znaku barana nie cierpi też przegrywać i zawsze jest to dla niego bolesnym przeżyciem. Jeśli pracujecie razem, bądź przygotowana na to, że będzie chciał za wszelką cenę wygrać i udowodnić ci swoją wyższość.

Fot. iStock / da-kuk

2/12 Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Byki lubią porządek i rutynę. Cenią sobie swoje przyzwyczajenia do tego stopnia, że nawet mała zmiana psuje im cały dzień i powoduje zły nastrój. Jeśli obiad jecie o czwartej, to tak być musi i nie waż się spóźnić! Bo partner – byk  z pewnością powie ci kilka słów o twojej niepunktualności, a potrafi przy tym nie przebierać w słowach i nie owija w bawełnę – nie raz jego gruboskórność doprowadziła kogoś do płaczu.

Fot. iStock / da-kuk

3/12 Bliźnięta (21 maja- 20 czerwca)

Bliźnięta potrafią zagadać swojego partnera niemal na śmierć, czasami ma się wrażenie, że milczenie jest dla nich bolesne, a długotrwałe mogłoby je nawet zabić. Ten potok słów potrafi zmęczyć i drażnić! Bliźnięta lubią też od czasu do czasu ubarwić rzeczywistość i nie mają skrupułów przed posłużeniem się kłamstwem dla wygody, rozrywki lub tylko dla sprawdzenia, czy ujdzie im ono na sucho.

Fot. iStock / da-kuk

4/12 Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Raki to typowi domatorzy, więc jeśli marzy ci się clubbing i nocne harce na mieście, może to być źródłem konfliktów w waszym związku. Dla partnera – raka wygodna kanapa, Netflix i maraton serialowy w piżamach to randka idealna! A jeśli czymś urazisz Raka to możesz być pewny, że długi ci o tym nie zapomni – w chowaniu urazy i archiwizacji przewinień jest prawdziwym mistrzem!

Fot. iStock / da-kuk

5/12 Lew ( 23 lipca - 22 sierpnia)

Lwi partner uwielbia być w centrum zainteresowania i błyszczeć w towarzystwie – nawet TWOI znajomi, przyjaciele i rodzina to JEGO widownia i zrobi wszystko, by zabawić ją i zainteresować sobą. Pamiętaj też, że krytykowanie i nie zgadzanie się z Lwem będzie poważnym uchybieniem – przecież on nigdy się nie myli i zawsze ma rację, a ty masz go chwalić, głaskać i podziwiać!

Fot. iStock / da-kuk

6/12 Panna (23 sierpnia - 22 września)

Życie z partnerem spod znaku panny nie jest łatwe – będzie się czepiać, szukać dziury w całym, zwracać uwagę na nieistotne szczegóły,  a przy tym rzadko kiedy powie konkretnie o co chodzi i przyzna się do zdenerwowania lub złego humoru. Skrytość Panny – na początku wzięta za pociągająca tajemniczość- z czasem zaczyna męczyć.

7/12 Waga (23 września - 22 października)

Wagi nie cierpią konfliktów i bezpośrednich konfrontacji, wolą zamiatać sprawy pod dywan i udawać, że problem nie istnieje. A jeśli już dojdzie między wami do spięcia, partner – waga doskonale wie, jak sprawić, by wyjść z niego zwycięsko, bo manipulacją posługuje się wręcz wybitnie.

8/12 Skorpion (23 października- 21 listopada)

Skorpiony potrafią wywrzeć na swoim partnerze wrażenie, że dobrze znają ich myśli i wiedzą, co w głowach im siedzi. Będą manipulować swoją drugą połówką tak, by złapać ja na kłamstwie i oszustwie, a wtedy… strzeżcie się gniewu Skorpiona! Obrazi się, postawi dookoła siebie mur, a jego obojętność i pozorna bezuczuciowość doprowadzi partnera na skraj rozpaczy.

Fot. iStock / da-kuk

9/12 Strzelec (22 listopada -21 grudnia)

Partner – strzelec to prawdziwe wyzwanie, bo nie każdy będzie w stanie znieść jego talent do opowiadania barwnych, przesadzonych historii i anegdot – i to w kółko tych samych! Strzelec to także niespokojna dusza, która wyznaje zasadę, że trawa jest zawsze bardziej zielona gdzie indziej – chce wszystkiego spróbować, zobaczyć, być gdzieś indziej, niż znajduje się w chwili obecnej. Gotowa na narzucone przez niego tempo zmian?

Fot. iStock / da-kuk

10/12 Koziorożec (22 grudnia- 19 stycznia)

Jeśli jesteś w związku z Koziorożcem, przygotuj się na to, że jego największym marzeniem jest idealne, sielankowe życie. Brzmi niegroźnie i bardzo pięknie, ale o perfekcję trudno, a Koziorożec płaci za swoje marzenia frustracją i byciem zbyt spiętym. Bardzo poważnie bierze też swoją pracę – będzie o niej opowiadał, zamęczał cię szczegółami i przechwalał się, jakim to świetnym jest pracownikiem i dlaczego zasługuje na awans i podwyżkę.

11/12 Wodnik (20 stycznia- 18 lutego)

Choć Wodnik pozornie wydaje się wyluzowany i obojętny wobec życia, to dobrze wie, jak okręcić partnera wokół palca i zajść mu za skórę. Jego pozorny spokój i opanowanie burzą tematy polityczne – jest pierwszy do tego typu dyskusji i nie odpuści nikomu i nigdzie rozmowy na temat przekonań i poglądów.

Fot. iStock / da-kuk

12/12 Ryby (19 lutego - 20 marca)

Oto wieczni marzyciele, którzy najchętniej nigdy by nie dorastali – w związku z Rybami musisz być odpowiedzialna i trochę pomóc im dorosnąć! Możesz mieć też trudności z poznaniem prawdy o danej sytuacji, bo opowieści Ryb zmieniają się, miksują, przechodzą metamorfozy i ostatecznie nie wiesz, co się wydarzyło i jakie są fakty.

Na podstawie: www.bustle.com