O nas

Dla kobiet, o kobietach, z potrzeby kobiet

Chciałabym, żeby Ohme.pl było serwisem gdzie kobiety, niezależnie od tego, jak żyją, będą się czuły u siebie. Gdzie znajdą wsparcie, będą mogły dzielić się swoimi doświadczeniami, wspólnie z nami tworzyć  portal .

Małgorzata Ohme

Piszą u nas

Małgorzata OhmeMałgorzata Ohme

Psycholog wszystkich swoich przyjaciółek. Energia, energia i jeszcze raz energia. Mama Klary i Jurka, wielbicielka psów, dobrej kawy, czerwonego wina i kobiet. Chciałaby mieć kota, ale nie może. Wzrusza ją miłość starszych ludzi i gdy jej córka pyta: „zawsze będziesz?”. Uwielbia gotować, piec ciasta i patrzeć jak Klara jeździ konno. Podobno boi się tylko tego, że jej dzieci zostaną same. Cała reszta? Lęki są po to, by je pokonywać.

[email protected]


Katarzyna Troszczyńska

Spokój duszy, dom w lesie i piątka dzieci. To jest jej wyobrażenie o szczęśliwym życiu. Ale to chyba w następnym wcieleniu. W tym grzebie ludziom w duszach, opowiada synowi magiczne historie i często się niepokoi. Długo pracowała w pismach dla kobiet, ale teraz woli życie w internecie.


Iwona Zgliczyńska

Z wykształcenia psychodietetyk i historyk sztuki. Z zawodu – dziennikarz. Pisze od 24 lat (to straszne!?), ale nie wyobraża sobie, żeby mogła robić cokolwiek innego. Kocha przeprowadzać wywiady. Z każdym (dosłownie!) gwiazdą, lekarzem, zwykłym człowiekiem. Jest samotną matką nastolatki. Z córką zawsze podróżowała po całym świecie: od Amsterdamu przez Izrael po Sri Lankę. Nigdy z walizką. Zawsze z plecakiem i bez planu. Co jeszcze? Lubi robić przetwory, jeździć na rowerze, grać w Dixit (zwykle wygrywa) oraz Dobble (zawsze przegrywa, ale z uśmiechem i honorem).

 


 Żaklina Kańczucka

Nauczycielka historii. Biega, pisze, maluje. Lubi wcinań żelki, czytać książki, dbać o porządek, spacerować,  układać puzzle i patrzeć jak bawią się jej synowie. Królowa dyscypliny i konsekwencji, czym wpędza nas w kompleksy.


Klaudia Kierzkowska

Jest dziennikarką, copywriterką, blogerką, a także chemiczką, chociaż dyplom magistra chemii już dawno schowała do szuflady. Dużo pisze, dużo mówi, ale potrafi również słuchać. Uwielbia podróże, teatr i włoską kuchnię. Prywatnie jest żoną i mamą – dwóch jakże słodkich i uroczych łobuzów.