Kontakt

REDAKCJA

Oh!me – Blum Media Sp. z o.o.

ul. Wierzbowa 24

05-822 Milanówek

e-mail: [email protected]

Współpraca

Jesteś zainteresowany współpracą? Zapraszamy!

e-mail: [email protected]

Kariera w Oh!me

Dołącz do naszego zespołu!

e-mail: [email protected]


Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme

Dyrektor zarządzająca

e-mail: [email protected]

 


Agnieszka Żukowska

Agnieszka Żukowska

Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży

e-mail: [email protected]
mob.: +48 665 406 909


 

Izabela Lachowska

Izabela Lachowska

Z-ca dyrektora ds. Marketingu i Sprzedaży

e-mail: [email protected]
mob.: +48 603 911484


Katarzyna Troszczyńska

Spokój duszy, dom w lesie i piątka dzieci. To jest jej wyobrażenie o szczęśliwym życiu. Ale to chyba w następnym wcieleniu. W tym grzebie ludziom w duszach, opowiada synowi magiczne historie i często się niepokoi. Długo pracowała w pismach dla kobiet, ale teraz woli życie w Internecie.


Iwona Zgliczyńska

Z wykształcenia psychodietetyk i historyk sztuki. Z zawodu – dziennikarz. Pisze od 24 lat (to straszne!?), ale nie wyobraża sobie, żeby mogła robić cokolwiek innego. Kocha przeprowadzać wywiady. Z każdym (dosłownie!) gwiazdą, lekarzem, zwykłym człowiekiem. Jest samotną matką nastolatki. Z córką zawsze podróżowała po całym świecie: od Amsterdamu przez Izrael po Sri Lankę. Nigdy z walizką. Zawsze z plecakiem i bez planu. Co jeszcze? Lubi robić przetwory, jeździć na rowerze, grać w Dixit (zwykle wygrywa) oraz Dobble (zawsze przegrywa, ale z uśmiechem i honorem).

Żaklina Kańczucka

Nauczycielka historii. Biega, pisze, maluje. Lubi wcinań żelki, czytać książki, dbać o porządek, spacerować,  układać puzzle i patrzeć jak bawią się jej synowie. Królowa dyscypliny i konsekwencji, czym wpędza nas w kompleksy.


Klaudia Kierzkowska

Jest dziennikarką, copywriterką, blogerką, a także chemiczką, chociaż dyplom magistra chemii już dawno schowała do szuflady. Dużo pisze, dużo mówi, ale potrafi również słuchać. Uwielbia podróże, teatr i włoską kuchnię. Prywatnie jest żoną i mamą – dwóch jakże słodkich i uroczych łobuzów.


Monika Wanat

Z wykształcenia kulturoznawczyni i filozofka. Kiedyś marzyła o pisaniu, potem zaczęła opiekować się innymi piszącymi. Piecze chleb, chodzi na długie spacery i nie nadąża z czytaniem książek.

 

Blum Media Sp. z o.o.
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a/42
02-954 Warszawa

NAPISZ DO NAS

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości