Go to content

Data narodzin mówi o tym, jaki dar otrzymałaś. Co jest twoją cudowną cechą?

Szukając podpowiedzi na temat przyszłości, chętnie zwracamy się w stronę magii. Nie odnosimy się do tego jak wyroczni, ale  rzeczy, których możemy się dowiedzieć, często pokrywają się z cechami charakteru lub naszymi pragnieniami. Od nas wyłącznie zależy, jak potraktujemy takie wskazówki. 

Jeśli lubisz choćby dla zabawy wejść w strefę magii, sprawdź, jaki dar otrzymałaś od losu w dniu urodzin. Osoby zajmujące się numerologią uważają, że ten szczegół wiele o nas mówi. A żeby wiedzieć, co dokładnie, należy dodać cyfry dnia, miesiąca i roku urodzenia do momentu uzyskania numeru jednocyfrowego. Na przykład, jeśli urodziłaś się 1 września 1975 roku, wykonaj następujące działanie 1 + 9 + 1 + 9 + 7 + 5 = 32 = (3+2=) 5.  Jednocyfrowa suma wyniesie 5 i to ona określa wyjątkowe cechy.

Jeśli już znasz swoją cyfrę, poznaj swój szczególny dar:

1. Odwaga

Numerologiczne „jedynki” są silne, odważne i bardzo ambitne — typ zdobywców, dla których nie ma niemożliwego. To otwarte umysły, z których chętnie przykład czerpią inni ludzie. Często jednak mają kłopot w okiełznaniu swojego „ego”, by współpracować  z innymi.

2. Wrażliwość 

Numerologiczne „dwójki” otrzymały od losu łagodny charakter i wrodzoną dobroć. Dążą do harmonii w życiu, aby im i innym ludziom żyło się lepiej. Są wyrozumiali i dyskretni, potrafią przebaczać, jednak czasem muszą pracować nad poczuciem własnej wartości.

3. Moc sprawcza

„Trójki” uwielbiają swoje życie i potrafią się nim cieszyć. Nastawieni na wykorzystanie mocy sprawczej, nie trwają z bezruchu. To osoby bystre i wszechstronne, przysłowiowe dzieci szczęścia. Czasem jednak bywają próżni i uciekają od rzeczywistości, gdy na horyzoncie pojawiają się kłopoty.

4. Równowaga

Numerologiczne „czwórki’ są osobami zrównoważonymi, świadomymi swoich zalet i wad. To osoby pracowite, odpowiedzialne i stateczne, znakomicie zarządzają swoim majątkiem i potrafią mądrze oszczędzać na czarną chwilę. Niekiedy jednak są zbyt sztywni, praktyczni i szorstcy, przez co postrzegani są jako skąpcy i pesymiści.

5. Intuicja

„Piątki” cechują się żywiołowością i zmiennością, potrafią korzystać z wewnętrznych podszeptów. Są przenikliwi i stale poszukują odpowiedzi na pytania, swego miejsca na świecie. To osoby niezwykle bystre, ale też niecierpliwe i bardzo impulsywne. Czasem ich gwałtowny temperament i zmienne zachowania mogą zniechęcać do nich ludzi.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Fot. iStock/tolgart

1/1 Jeśli już znasz swoją cyfrę, poznaj swój szczególny dar:

6. Energia miłości

Numerologiczne „szóstki” potrafią zarządzać swoją wewnętrzną mocą. Są rozważni, ofiarni i towarzyscy, chętnie obdarzają bliskich wielkimi uczuciami. Są gotowi na wielkie poświęcenie, ale to może przekładać się na ich zaborczość, wręcz obsesję dotyczącą ukochanej osoby.

7. Umiejętność przewidywania

„Siódemki” mają silnie rozwiniętą sferę duchową. To osoby bardzo zagadkowe, mające silne poczucie indywidualności. Są raczej nieufne wobec obcych i niechętnie wychodzą przed szereg. Wnoszą w życie innych ludzi dobrą duchową energię, przynosząc spokój. Same mają kłopot z porozumiewaniem się z innymi, co bywa interpretowane jako wyniosłość, zimny charakter.

8. Siła

„Ósemki” to niezwykle silne osobowości. Maja wielkie plany i marzenia oraz ambicje, by je spełnić. Są energiczne i bardzo odważne, nie cofają się przed zdobyciem upragnionego celu. Gdy dzieje się coś złego, nie załamują rąk, tylko zachowują zimną krew i dążą do wyprostowania sytuacji. To znakomici liderzy, lubiący mieć wokół siebie wszystko „naj”.  Niestety ich nieustępliwość i radykalizm w działaniu, mogą przeradzać się w tendencję do terroryzowania, wprowadzania dyktatury.

9. Szlachetność

Numerologiczne „dziewiątki” są osobami uduchowionymi, które wielką wagę przywiązują do działania dla dobra innych. Chcą żyć w harmonii ze wszechświatem, pozwolić dobru rozkwitać. Są przepełnione miłością, empatią i nigdy nie pozostają obojętne wobec cierpienia. Niekiedy jednak poświęcają czas swój i swojej rodziny aż za bardzo dla walki o ideały, zapominają o wyciszeniu i złapaniu  równowagi we własnym życiu.

źródło:  themindsjournal.com  www.cyfryprzeznaczenia.pl