Go to content

4 najsilniejsze znaki zodiaku. Czy jesteś jednym z nich?

Życie układa się bardzo przewrotny sposób. Po czasie spokoju i harmonii mogą pojawić się chwile, które wielu osobom odbierają chęć do działania. Trudno uniknąć gorszego czasu, bo przecież tak wiele rzeczy jest od nas niezależnych. Zdrada partnera, utrata pracy, choroba bliskiej osoby potrafią zapędzić w kozi róg i odebrać na chwilę oddech.

Co robić, gdzie szukać ratunku? Każdy z nas musi znaleźć indywidualne rozwiązanie. Są osoby, które w sposób łatwy odnajdują dla siebie wyjście, zawsze spadają na cztery łapy. Silna osobowość jest niezwykle ważna w momentach kryzysu, bo pozwala przetrwać. Zależy ona od wielu czynników — od cech charakteru, sposobu wychowania, wewnętrznych postanowień. Ci, którzy wierzą w gwiazdy i próbują z nich odczytywać przyszłość podkreślają, że duży wpływ na to, jak się zachowamy w danej sytuacji, ma znak zodiaku. Są takie znaki, które z wszelkimi przeciwnościami losu poradzą sobie znacznie lepiej, niż inne.

4 najsilniejsze znaki zodiaku. Czy jesteś jednym z nich?

źródło: themindsjournal.com

 

Baran, znak zodiaku Fot. iStock

1/4 Baran

Barany mają naprawdę silną osobowość, która pozwala im stawić czoła wszelkim życiowym przeciwnościom. Nie obawiają się ani ludzi, ani sytuacji, są zwarci i gotowi do działania. Zawsze idą naprzód, chcąc odzyskać utracony spokój. Ten znak zodiaku bywa buntowniczy i uparty, ale dzięki temu jest znakomitym liderem, energicznym i bardzo  odważnym.

Fot. iStock

2/4 Skorpion

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona są niezwykle silne emocjonalnie, nie boją się zmian, nowości. Wiele rzeczy robią z pasją i są mistrzami w osiąganiu założonych celów. Silny charakter, ekstremalne zaangażowanie, a także determinacja, niezłomność i świadomość swoich celów, pozwalają Skorpionom wyjść obronną ręką z każdej sytuacji.

Fot. iStock / Ratikon

3/4 Lew

Kobieta Lwica jest osobą bardzo dominującą, urodzoną liderką. Jest charyzmatyczna i nie obawia się wchodzić na nową ścieżkę życia. W obliczu wyzwania zbiera w sobie wszystkie siły i prowadzi siebie i bliskich do celu. Jest bardzo dumna, wzbudza respekt, a dzięki determinacji zawsze odnosi sukces.

Fot. iStock

4/4 Rak

Rak, wbrew pozorom jest osobą silną, wytrwałą, kierującą się swoim instynktem. Jest wymagająca względem innych i odnosi sukcesy, bo jej samoświadomość pozwala odnaleźć to, czego w życiu poszukują. Nawet to, że Rak bywa zmienny i nieprzewidywalny, nie przeszkadza tworzyć osobie spod tego znaku wielkich rzeczy.