Go to content

3 najlepsze kandydatki na żonę, według znaku zodiaku

Jeśli do tej pory zastanawiałaś się nad tym, czy stworzycie idealny związek z partnerem, zapewne rozważałaś to w oparciu o wasze charaktery, podobieństwa, plany, a także dobre chęci. Wiesz, jaki jest twój wybranek, więc na pewno znasz go dobrze, planując przyszłość. A czy zastanawiałaś się nad tym, czy tobie jest pisana rola żony?

Dobre chęci mogłoby się okazać niewystarczające i czasem aż korci, żeby poznać przyszłość. W sumie to nic straconego, bo przecież jest taka możliwość. Oczywiście z przymrużeniem oka spoglądamy w stronę horoskopu, chcąc dowiedzieć się o nas jak najwięcej. Skoro horoskop wskazuje przyszłość, mówi o cechach charakteru, o związkach jakie tworzymy, może powiedzieć również o tym, które z nas  idealnie sprawdzą się w roli żony.

Jeśli jesteście ciekawe, co mówią o tym gwiazdy, koniecznie czytajcie dalej.

źródło:  themindsjournal.com

 

Fot. iStock

1/3 Rak

Kobiety spod znaku Raka są silne emocjonalnie, dają partnerowi wsparcie. Kochają bezwarunkowo i są skłonne do największych poświęceń dla bliskiej osoby. Kobieta Rak dokłada wszelkich starań, aby jej rodzina była szczęśliwa. Potrafi stworzyć przytulny, dobry dom, jest oddaną, kochającą matką i żoną. Dobro rodziny stawia na pierwszym miejscu.

Baran, znak zodiaku Fot. iStock

2/3 Baran

Kobiety spod znaku Barana rozkochują w sobie ludzi. To silne charaktery i nieustępliwe, robią wszystko, aby osiągnąć założony cel. Kobieta spod tego znaku bez problemu podtrzymuje miłość do swojego partnera. Potrafi doskonale go wspierać i czynić silniejszym. Ma bardzo realistyczne oczekiwania względem bliskich, dlatego rzadko się rozczarowuje i rezygnuje z tego, co już udało się jej zbudować.

Fot. iStock / Ratikon

3/3 Lew

Kobiety spod znaku Lwa są charyzmatyczne i przebojowe. Te wojowniczki cechują się niezwykłą siłą, są oddanymi i lojalnymi partnerkami. To doskonałe żony, które kochają bardzo intensywną, bezinteresowną i czystą miłością. Potrafią jak ta przysłowiowa lwica walczyć o dobro bliskich. Kobieta Lew jest gotowa na wszystko, aby chronić bliskich.