Lifestyle

3 najlepsze kandydatki na żonę, według znaku zodiaku

Redakcja
Redakcja
18 maja 2018
Fot. iStock/izusek
Następny

Jeśli do tej pory zastanawiałaś się nad tym, czy stworzycie idealny związek z partnerem, zapewne rozważałaś to w oparciu o wasze charaktery, podobieństwa, plany, a także dobre chęci. Wiesz, jaki jest twój wybranek, więc na pewno znasz go dobrze, planując przyszłość. A czy zastanawiałaś się nad tym, czy tobie jest pisana rola żony?

Dobre chęci mogłoby się okazać niewystarczające i czasem aż korci, żeby poznać przyszłość. W sumie to nic straconego, bo przecież jest taka możliwość. Oczywiście z przymrużeniem oka spoglądamy w stronę horoskopu, chcąc dowiedzieć się o nas jak najwięcej. Skoro horoskop wskazuje przyszłość, mówi o cechach charakteru, o związkach jakie tworzymy, może powiedzieć również o tym, które z nas  idealnie sprawdzą się w roli żony.

Jeśli jesteście ciekawe, co mówią o tym gwiazdy, koniecznie czytajcie dalej.

źródło:  themindsjournal.com

 

Lifestyle

Co kształt twojej dłoni ujawnia o twojej osobowości. Spójrz na obrazek i dopasuj swoją dłoń

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
18 maja 2018
Fot. Screen z Facebook/ Naborara The Psychic
 

Wyciągnij przed siebie dłoń i przyjrzyj jej się uważnie. Popatrz na długość palców, kształt kciuka. Następnie dopasuj twój kształt dłoni do jednego z przedstawionych na obrazku  i przeczytaj interpretację. Dobrej zabawy!

Typ A

Na zewnątrz jesteś efektywny logiczny, wyrachowany i… mało elastyczny. Tak można cię określić. Przekładasz stabilizację nad spontanicznością, ponieważ kontrolujesz to, co dzieje się wokół ciebie.

A wewnątrz? Jesteś zadowolony ze swojego stanu psychicznego. Lubisz słuchać o cudzych marzeniach i próbujesz pomóc innym odnieść sukces. Jeśli chodzi o miłość, jesteś bardzo wyrozumiały dla swoich bliskich i potrafisz słuchać, ale jednocześnie nie chcesz, aby twój partner oczekiwał od ciebie pomocy. Pomagasz, jeśli czujesz, że możesz pomóc.

Typ B

Na zewnątrz jesteś hojny, sympatyczny, bezinteresowny i kochający. Zdecydowanie większą wartość ma dla ciebie dawanie niż otrzymywanie. Zawsze najpierw patrzysz na innych, potem dopiero na siebie. Ale w środku jesteś wręcz obsesyjnie nastawiony na dobro innych. Czasami lekceważysz swoje dobre samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. W miłości, kiedy jesteś zakochany, chcesz podzielić się tą miłością z światem. Jesteś pierwszą osobą, która opublikuje swój nowy status związku na Facebooku.

Typ C

Na zewnątrz lojalny, pewny siebie, przekonywujący i czarujący. Jesteś ekspertem w pozyskiwaniu ludzi, którzy… się z tobą zgadzają. Kochasz piękne słówka. A w środku jesteś zbyt zmotywowany albo nic ci się nie chce, w zależności od sytuacji. Interesujesz się podejmowaniem działań, które przyniosą ci konkretną korzyść. To powoduje, że ludzie myślą, że jesteś zimny. Jeśli chodzi o miłość. Dzięki umiejętnościom perswazji jesteś w stanie przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. To, co musisz zrobić, to pokazać ukochanej osobie swoje prawdziwe ja. Otwórz się.

Typ D

Na zewnątrz wydajesz się dobrym obserwatorem, inteligentnym, pomysłowym, ze zmysłem analitycznym. Jesteś kapryśny i twórczy, masz mnóstwo świetnych pomysłów i wiesz, jak je zrealizować. Ale w środku masz obsesję na punkcie rozwiązywania problemów. Jeśli nie możesz zrobić czegoś na swój sposób, stresujesz się. Boisz się także, że inni cię zawiodą.  Jeśli chodzi o miłość, nawet jeśli znajdziesz kogoś, kto wydaje się odwzajemniać twoje uczucia, nie wiesz, jak działać dalej. Czujesz się niekomfortowo i szybko tracisz zainteresowanie. To dlatego, że nie możesz kontrolować własnych emocji i ten właśnie brak samokontroli cię przeraża.

Typ E

Na zewnątrz jesteś kreatywny, inteligentny, wyjątkowy i czarujący. Ludzie cię kochają, ponieważ jesteś typem „społecznym”. Ale w środku jesteś niestabilny i delikatny. Zdajesz sobie z tego sprawę, więc unikasz ryzyka i trzymasz się tego, co daje ci poczucie bezpieczeństwa. Masz również zbyt wysokie standardy w wielu aspektach życia, więc łatwo się rozczarujesz. Jeśli chodzi o miłość, to nagromadziłeś wiele bolesnych i emocjonalnych doświadczeń, dlatego czasami brakuje ci pewności siebie i / lub zaangażowania w relacjach.

Typ F

Na zewnątrz jesteś namiętny, ciekawy, niecierpliwy i żądny przygód! Pracujesz nad tym. W środku jesteś … taki sam! Nie ma prawie żadnej rozbieżności między twoim zewnętrznym i wewnętrznym „ja”. Jeśli chodzi o miłość, jesteś wolny jak ptak. Jesteś bardzo otwarty na sugestie i potrzeby osób, z którymi się spotykasz, ale przede wszystkim na to, czego sam potrzebujesz do szczęścia. Chcesz „być razem”, ale potrafisz odejść bez żalu, jeśli uznasz, że tak będzie lepiej.


Na podstawie: Naborara The Psychic

 


Lifestyle

14 rzeczy, które chciałoby powiedzieć twoje ciało o zdrowiu

Redakcja
Redakcja
18 maja 2018
Fot. iStock/spukkato
Następny

Ludzki organizm jest znakomicie funkcjonującą maszyną, która reaguje od razu na pojawiające się odstępstwa od normy. Czasem czujemy się  gorzej, czasem chorujemy i nie da się w pełni uniknąć wszelkich niedogodności. O ile reagujemy na sygnały wysyłane przez nasze ciało, łatwiej jest kontrolować stan zdrowia.

A ciało na wiele sposobów może dawać znać, że coś zaczyna się dziać nie tak. Pewne zależności mogą nas informować o kłopotach, które dopiero mogą się nam przytrafić.

14 rzeczy, które chciałoby powiedzieć twoje ciało o zdrowiu

1. Popękane i spierzchnięte usta

Najczęściej ten problem wynika z ujemnej temperatury lub suchego powietrza. Spierzchnięte wargi mogą także sygnalizować reakcję alergiczną lub odwodnienie.

2. Obrzęk stóp

Co prawda zdarza się to często, szczególnie u kobiet w ciąży lub po całym dniu na nogach, jednak jeżeli taki stan powtarza się często, warto skonsultować to z lekarzem. Obrzęk stóp może być charakterystycznym stanem zatrzymania płynu w organizmie, co ma miejsce np. w przypadku niewydolności serca lub problemów z nerkami.

3. Blady język

Blady i suchy język może wskazywać na niedobór żelaza i anemię. Proste badanie krwi szybko wskaże przyczynę kłopotu.

4. Dziwny zapach potu

Dopóki bakterie na skórze nie zaczną rozkładać potu, jest on bezwonny. Jednak gdy na przykład poziom cukru we krwi nie jest prawidłowy, pot może przybierać zapach acetonu. Gdy pot pachnie amoniakiem, może świadczyć o problemach z wątrobą lub nerkami.

5. Utrata brwi

Jeżeli brwi stają się rzadkie, wypadają, może to wynikać z choroby tarczycy, zarówno nadczynności jak i niedoczynności.

6. Brzydki zapach stóp

Jeżeli mimo zachowania higieny, czystych skarpet i świeżego obuwia masz problem z brzydko pachnącymi stopami, być może winę ponosi infekcja grzybicza. To szczególnie prawdopodobne, gdy towarzyszy temu wysypka, zaczerwieniona i łuszcząca się skóra.

7. Włosy w dziwnych miejscach

U kobiet włosy pojawiające się na klatce piersiowej lub na twarzy mogą świadczyć o problemie zespołu policystycznych jajników. Ten stan polega na wydzielaniu zbyt dużej ilości hormonów męskich u kobiet. Badania mówią, że nawet do 20% kobiet na całym świecie może cierpieć z  powodu PCOS.

8. Ciemne plamy na skórze

Ciemne plamy mogą sygnalizować reakcję alergiczną na przyjmowany lek lub stan przedcukrzycowy. Każdą nietypową zmiaę na skórze należy sprawdzić.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Zobacz także

To dopiero odkrycie! Jedzenie czekolady pomaga utrzymać wagę i sprawia, że jesteśmy mądrzejsi

Prosty jak budowa cepa przepis na związek idealny. Dla niego i dla niej

Kochana „Ja z przeszłości”, chciałabym powiedzieć ci, że…