Psychologia Związek

Jak przeforsować swoje zdanie w związku? Strategia dostosowana do jego znaku zodiaku

Redakcja
Redakcja
27 kwietnia 2018
5 z 12

Lew

Fot. iStock/mihailomilovanovic

Lwa trzeba wziąć sposobem – jeśli go zaatakujesz, będzie walczyć. On bardzo ceni sobie szacunek, dlatego nie krzycz na niego i nie wytrząsaj się. Spokój i merytoryczne argumenty to podstawa. Dobrze, jeśli najpierw go za coś pochwalisz, zanim zaczniesz wylewać swoje żale. To powinno pomóc i dzięki temu łatwiej będzie ci przekonać go do swoich racji.

PoprzedniNastępny
Psychologia Związek

Szampon i odżywka Buña – idealny duet dla słowiańskich włosów

Redakcja
Redakcja
27 kwietnia 2018
Fot. Materiały prasowe

Słowianki to piękne kobiety, które niestety zmagają się z problemem cienkich, słabych i często także… wypadających włosów. Zima również nie sprzyja ich kosmykom, wzmagając wypadanie oraz pozostawiając je suchymi, płaskimi i wyglądającymi niezdrowo. W tej sytuacji Polkom z pomocą przychodzi marka Buña. Dzięki ekstraktowi z szałwii zawartemu w szamponie i odżywce marki szybko przywrócimy naszym pasmom piękny połysk i zdrowy wygląd, a dodatkowo zwiększymy ich objętość oraz ułatwimy ich układanie.

Szampon do włosów cienkich i osłabionych z szałwią

Głębokie odżywienie włosów i skóry głowy po zimowych chłodach to zasługa połączonego w tym szamponie ekstraktu z szałwii z nawilżającą gliceryną. Zawarte w produkcie składniki wygładzające i dodające objętości skutecznie zniwelują problem opadających włosów oraz nadadzą im zdrowy wygląd. Po umyciu kosmyki będą miękkie, lśniące i wygładzone, ich objętość będzie wyraźnie zwiększona, a do tego będą się doskonale układać.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Odżywka do włosów cienkich i osłabionych z szałwią

Odżywka dopełni efektu działania szamponu pozostawiając włosy mocniejszymi, odżywionymi i lśniącymi. Dodatkowo pomoże ona wyraźnie zwiększyć objętość fryzury. Taki efekt gwarantuje zastosowany w kosmetyku ekstrakt z szałwii, który głęboko odbudowuje włosy oraz kompleks dodający objętości, który poprawia ich wygląd bez obciążania.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Sugerowana cena szamponu: 8,99 zł

Sugerowana cena odżywki: 7,49 zł


Artykuł powstał we współpracy z marką Buña


Zobacz także

7 rzeczy, które inteligentni ludzie robią inaczej, by znaleźć miłość

Zazdrość i podejrzliwość idą ze sobą w parze…. 6 sygnałów, świadczących o tym, że relacja staje się patologiczna

Wystarczy już zadowalania innych, przejmowania się, co powiedzą. Zadbaj o siebie i idź do przodu – tam wszystko jest lepsze, bo twoje!