Seks Związek

4 znaki zodiaku, które lubią ostry i szalony seks [18+]

Seksualnie
Seksualnie
22 listopada 2017
Fot. iStock/MilosStankovic
Następny

Artykuł dla osób pełnoletnich

Oczywiście, to jacy jesteśmy w łóżku, zależy od naszych doświadczeń seksualnych, świadomości własnych potrzeb, temperamentu i osobowości. Ale nie tylko. Okazuje się, że ogromne znaczenie ma także data naszych urodzin. Tak, znak zodiaku wpływa na nasze życie seksualne. 

Jeżeli namiętnie czytasz horoskopy i znasz się co nieco na znakach zodiaku, doskonale wiesz, czego można się po niektórych osobach spodziewać. Niektóre znaki charakteryzują się pychą, inne walecznością czy ognistym temperamentem. Skupmy się na tych, które lubią szalony seks. Czy wiesz, że tylko cztery znaki zodiaku zaliczają się do tej grupy?

Źródło: Your Tango

Seks Związek

Pozycje seksualne, których faceci nie znoszą, choć nam wydaje się, że jest inaczej

Seksualnie
Seksualnie
23 listopada 2017
Fot. iStock/Artem_Furman
 

Kiedy na portalu „Your Tango” zobaczyłam artykuł: „Pozycje seksualne, których faceci nie znoszą”, po prostu musiałam kliknąć. Czytałam powoli, a oczy robiły mi się coraz większe. Ej, laski, my chyba naprawdę całe życie robimy to źle. Oto lista pozycji seksualnych, których ponoć faceci nie lubią, ale nam wydaje się, że za nimi przepadają.

Pozycja 69

Wiem, co myślisz. Ja też sądziłam, że to absolutny Must Have każdej upojnej nocy. Tymczasem okazuje się, że faceci nie znoszą tej pozycji, ponieważ… jeśli jeden z partnerów robi to dobrze, drugi odpuszcza. Seks oralny sprawia przyjemność tylko wtedy, gdy się przyłożymy do roboty, a ciężko jest, gdy własne doznania rozpraszają. Czyli generalnie pozycja 69 to taka sztuka dla sztuki.

Na łyżeczki

My to lubimy, ale dla facetów to istna katorga. Nie dość, że kąt nieodpowiedni, to jeszcze trudno biodrami ruszać, jak się leży na boku. W sumie całkiem logiczne… Ale najgorsze jest to, że zdaniem facetów, ta pozycja świadczy o naszym lenistwie! „No dobra, chce to niech se wsadzi”.

Wszystko, co skomplikowane

Oni naprawdę doceniają, że jesteśmy takie gibkie, elastyczne i wysportowane. Mimo wszystko wolą, żebyśmy nie wcielały w życie niektórych szalonych pozycji z Kamasutry. Im trudniej, tym łatwiej złapać skurcz. Po prostu.

Mocne ujeżdżanie

Lubią, gdy jesteśmy na górze, ale podobno wolą, gdy panujemy nad sobą. Dzikie ujeżdżanie i podskoki na penisie wywołują w nich strach, że zaraz uszkodzimy im przyrodzenie.

Kobieta z tyłu

Masturbacja od tyłu czy w ogóle samo zachodzenie faceta od tyłu, nie jest ponoć dobrym pomysłem. Czuje się wtedy niepewnie.

Pozycja misjonarska

Jest po prostu nudna. Warto z niej skorzystać wtedy, gdy nie uprawialiście seksu od 90 dni i potrzebujecie popatrzeć sobie w oczy.

Seks pod prysznicem

Jest to technicznie trudne, jeśli nie jesteście tego samego wzrostu. Nie dość że facet musi się pochylać i zginać kolana, to jeszcze boi się, że zaraz się poślizgnie. No kto by pomyślał, że oni tacy strachliwi…

Źródło:Your Tango


Seks Związek

„Jeszcze chwila i skończy”. 7 myśli, które przebiegły przez głowę każdej z nas w trakcie seksu

Seksualnie
Seksualnie
21 listopada 2017
Fot. iStock/nd3000

„O nie, nie, to nie jest przyjemne” lub „Dobra, trochę wolniej”. Brzmi znajomo? Każda z nas miewa czasem takie myśli w trakcie seksu. Trochę głupio się przyznać, ale one po prostu pojawiają się i bardzo trudno je przegonić. Nawet, jeśli wasze życie seksualne jest udane, czasem tak po prostu się dzieje. Jak sobie z tym radzić? Co warto powiedzieć głośno, a co lepiej przemilczeć? 

„Szkoda, że nie jest lepszy w łóżku”

Zamiast nad tym rozmyślać, po prostu powiedz, co jest nie tak. Chcesz mieć udane życie seksualne czy nie? Tak, to jest właśnie takie proste.

„Ale jestem sucha”

To się zdarza, nie ma się czego wstydzić. Sięgnij po jakiś lubrykant, a jeśli nie masz żadnego pod ręką, użyj własnej śliny. Po co męczyć i ryzykować obtarcia?

„Muszę jeszcze wywiesić pranie. Mam nadzieję, że zaraz skończy”

Cóż, każda z nas zgodzi się czasem na seks, żeby po prostu móc go odhaczyć. Proza życia bywa przytłaczająca. Jeżeli takie myśli pojawiają się raz na jakiś czas, tragedii nie ma. Jeśli jednak notorycznie w trakcie seksu błądzisz gdzieś myślami, czas pochylić się nad problemem. Może to kwestia nadmiaru obowiązków? A może między wami coś nie gra?

„Obym tylko nie powiedziała na głos imienia mojego byłego”

Jest taka szansa, jeśli wciąż coś do niego czujesz lub wyjątkowo dobrze wspominasz wasz seks. Im bardziej jednak będziesz się na tym skupiać, tym trudniej będzie ci czerpać radość z tego, co robi twój obecny partner.

„On mi zaraz zrobi krzywdę”

Seks ma sprawiać przyjemność wam obojgu. Jeżeli odczuwasz ból, powiedz o tym. Nie licz, że on się zorientuje, że robi coś niewłaściwie tylko dlatego, że milczysz. Boli? Mów o tym.

„Dobra, teraz muszę mu zrobić loda”

Czasem, gdy partner poświęca nam bardzo dużo uwagi w trakcie seksu, zaczynamy mieć wyrzuty sumienia. Przecież trzeba się jakoś odwdzięczyć. Tak, seks to dawanie i branie. Ale będzie udany tylko wtedy, gdy oboje jesteście w pełni zaangażowani i chcecie sprawiać sobie przyjemność. Jeśli zmuszasz się do czegoś, on to wyczuje.

„Nie mam ochoty na seks. Niech już kończy”

Pytanie brzmi, dlaczego? Może nie masz nastroju, nie czujesz się dziś seksowną kobietą, a może gra wstępna trwała za krótko? Masz prawo nie mieć ochoty na seks i twój partner powinien to zrozumieć. Wspólnie poszukajcie przyczyny i zastanówcie się, co dalej z tym fantem.


 

Na podstawie: Health