Go to content

Skorpion czy wodnik? Idealny kandydat na męża według znaku zodiaku

Małżeństwo to poważna sprawa, dlatego warto dobrze się zastanowić nad wybrankiem serca. Oczywiście, że miłość ma tu ogromne znaczenie, ale nie tylko. Nie wszyscy są stworzeni do życia w stałych związkach. Nam, kobietom często wydaje się, że możemy zmienić mężczyznę, a to ogromny błąd. Nasz podejście do życia czy system wartości nie opiera się wyłącznie na tym, czego w życiu doświadczyliśmy lub co wpoili nam rodzice. Kluczową rolę odgrywają cechy charakteru, na które mamy niewielki wpływ, a już na pewno nie mają go inne osoby. Predyspozycje do założenia rodziny mogą być też zapisane w gwiazdach.

Czy wiesz, że niektóre znaki zodiaku mogą mieć problem z odnalezieniem się w małżeństwie? Inne natomiast mają szereg cech, które ułatwiają życie we dwoje. Sprawdź, który facet będzie idealnym kandydatem na męża, a którego lepiej nie traktować zbyt poważnie.


 

Źródło: Your Tango

Fot. iStock/jacoblund

1/12 Byk

Byk jest najlepszym kandydatem na męża, ponieważ rodzina jest dla niego szalenie ważna. Zawsze robi wszystko z myślą o najbliższych i nie ma znaczenia, czy chodzi o gotowanie obiadu, sprzątanie, wycieczkę za miasto czy wyjście do spożywczaka. Bardzo poważnie myśli o małżeństwie, dlatego może zwlekać z oświadczynami. Po prostu musi być pewien, że kobieta docenia jego łagodne podejście i system wartości, w którym rodzina znajduje się na piedestale.

 

Fot. iStock/boggy22

2/12 Panna

Mężczyźni spod znaku panny są wspaniałymi mężami. Największą wartością jest dla nich wierność, dlatego nigdy nie zdradzają swoich partnerek. Nie boją się także ciężkiej pracy, dlatego wkładają wiele wysiłków w związek. Jeżeli trzeba coś wypracować, dotrzeć się, nie ma żadnego problemu. Ogromne znaczenie ma dla nich również partnerstwo, dlatego będą wymagać tego samego od partnerki.

Fot. iStock/g-stockstudio

3/12 Waga

Mężczyźni spod znaku wagi są bardzo ambitni. Nawet jeśli w przeszłości zostali zranieni, będą szukać bratniej duszy. Kobiety, która szanuje siebie, partnera i instytucję małżeństwa. Jeżeli wyjdziesz za faceta spod znaku wagi, możesz mieć pewność, że zawsze będzie mówił o tobie z dumą.

Fot. iStock/demaerre

4/12 Rak

Rak jest zdyscyplinowanym, odpowiedzialnym i oddanym tradycjonalistą, dlatego małżeństwo ma dla niego duże znaczenie. W związku jest troskliwy i czuły. Najbardziej ceni sobie szacunek, dlatego odejdzie, jeśli nie będziesz mu go okazywać. Ponadto rak jest również bardzo emocjonalny i szuka kogoś, przed kim będzie mógł się otworzyć i powiedzieć o wszystkim.

5/12 Lew

Lew jest idealnym mężem dla kobiety, która pokocha jego wesołą osobowość. Jest typem osoby, której energia rozjaśni każde pomieszczenie, w które wchodzi. Jest pewny siebie, ciepły, kochający i nieco szalony. Będzie takim ojcem, który pojawi się na wszystkich wydarzeniach swojego dziecka – meczach piłki nożnej, koncertach, szkolnych przedstawieniach. Kiedy lew kogoś kocha, chce tylko dać mu podziw i szacunek, na jaki zasługuje. Jednak… uwielbia być w centrum uwagi, więc ważne jest dla niego, aby jego partner był towarzyski i chciał być z nim WSZĘDZIE.

Fot. iStock/Georgijevic

6/12 Baran

Baran nigdy nie miga się od obowiązków i lubi współpracować. Jeżeli wybuchnie między wami konflikt, będzie starał się omówić wszystko i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Faceci spod znaku barana są idealnymi partnerami dla kobiet, które mają plany i marzenia, ponieważ oni z chęcią im w tym pomogą. Ich wysoki poziom energii sprawia, że są idealnymi partnerami dla każdego, kto jest ambitny, żądny przygód i lubi co chwila podskakiwać. W małżeństwie zawsze szukają sposobów, by okazać uznanie swojemu partnerowi. Wierzą, że szczęśliwe małżeństwo polega na drobiazgach, które pokazują naszą miłość i atencję.

Fot. iStock/gilaxia

7/12 Koziorożec

Koziorożec się śpieszy się z ożenkiem. Skupia się on głównie na życiu zawodowym, bo zależy mu na dobrej pozycji i wysokich zarobkach. Być może, kiedy już osiągnie stabilizację finansową, będzie szukał żony. Plus jest taki, że jeśli za niego wyjdziesz, nie będziesz musiała martwić się, za co zapłacicie rachunki. Chociaż rzadko to pokazuje, jest naprawdę czułym facetem.

Fot. iStock/wundervisuals

8/12 Ryby

Facet spod znaku ryb wierzy w miłość i małżeństwo, ale jest podatny na rozczarowania. Gdy pojawią się pierwsze problemy i konflikty może uciec, zamiast stawić im czoła. Zdarza mu się przechodzić ze skrajności w skrajność, czasem oszukuje. Jego przekonania i wartości są dla niego najważniejsze, dlatego nie pozwoli ich zmienić. Ten związek się uda, jeśli twardo stąpasz po ziemi i będziesz potrafiła go wyhamować, gdy się zagalopuje.

 

Fot. iStock/nd3000

9/12 Strzelec

Strzelec lubi ryzyko, dlatego ma problem z przywiązaniem. Małżeństwo będzie dla niego niejako łańcuchem, z którego co i rusz będzie się zrywał. Jest niezależny i oczekuje, by mieć to na względzie. To samo daje również swojej partnerce. Ponadto strzelec jest intelektualistą – lubi wymianę zdań i poglądów. Jeśli czuje, że ma silny związek emocjonalny z tobą, nie będzie miał problemu z zaangażowaniem. Z drugiej strony, łatwo stanie się niezadowolony z małżeństwa, jeśli uzależnisz się od niego.

Fot. iStock/nd3000

10/12 Skorpion

Skorpion jest niezwykle czepialski, zaborczy i podejrzliwy, ponieważ ciągle się boi, że zostanie porzucony. Związek z nim może momentami przybierać toksyczne formy. Chociaż rozumie, że przestrzeń osobista jest ważna, nie może znieść myśli, że jest sam. Aby był szczęśliwy, musi być nieustannie zapewniony o swojej wartości. W małżeństwie jest oddany i zrobiłby wszystko dla swojej rodziny. Niemniej jego obsesyjne i zazdrosne zachowanie sprawiają, że jego relacje nie są trwałe.

Fot. iStock/oneinchpunch

11/12 Bliźnięta

Niezależność i wolność – oto, co ceni sobie mężczyzna spod znaku bliźniąt. Chociaż jest odpowiedzialny i czarujący, brakuje mu wrażliwości i empatii. Jeżeli dana relacja go znudzi, będzie szukał innej partnerki. Właściwie nigdy nie wiadomo, czego się po nim spodziewać, dlatego nie nadaje się do stworzenia rodziny.

Fot. iStock/Mixmike

12/12 Wodnik

To ostatni znak na naszej liście. Wodnik najmniej, ze wszystkich, nadaje się na męża. Jest niestabilny emocjonalnie i skacze z kwiatka na kwiatek. Jego relacje nie trwają zbyt długo. Szalenie ceni sobie niezależność, co bardzo trudno zachować w małżeństwie. Lepiej na niego uważać.