Seks Związek

Pozycje seksualne, których faceci nie znoszą, choć nam wydaje się, że jest inaczej

Seksualnie
Seksualnie
23 listopada 2017
Fot. iStock/Artem_Furman
 

Kiedy na portalu „Your Tango” zobaczyłam artykuł: „Pozycje seksualne, których faceci nie znoszą”, po prostu musiałam kliknąć. Czytałam powoli, a oczy robiły mi się coraz większe. Ej, laski, my chyba naprawdę całe życie robimy to źle. Oto lista pozycji seksualnych, których ponoć faceci nie lubią, ale nam wydaje się, że za nimi przepadają.

Pozycja 69

Wiem, co myślisz. Ja też sądziłam, że to absolutny Must Have każdej upojnej nocy. Tymczasem okazuje się, że faceci nie znoszą tej pozycji, ponieważ… jeśli jeden z partnerów robi to dobrze, drugi odpuszcza. Seks oralny sprawia przyjemność tylko wtedy, gdy się przyłożymy do roboty, a ciężko jest, gdy własne doznania rozpraszają. Czyli generalnie pozycja 69 to taka sztuka dla sztuki.

Na łyżeczki

My to lubimy, ale dla facetów to istna katorga. Nie dość, że kąt nieodpowiedni, to jeszcze trudno biodrami ruszać, jak się leży na boku. W sumie całkiem logiczne… Ale najgorsze jest to, że zdaniem facetów, ta pozycja świadczy o naszym lenistwie! „No dobra, chce to niech se wsadzi”.

Wszystko, co skomplikowane

Oni naprawdę doceniają, że jesteśmy takie gibkie, elastyczne i wysportowane. Mimo wszystko wolą, żebyśmy nie wcielały w życie niektórych szalonych pozycji z Kamasutry. Im trudniej, tym łatwiej złapać skurcz. Po prostu.

Mocne ujeżdżanie

Lubią, gdy jesteśmy na górze, ale podobno wolą, gdy panujemy nad sobą. Dzikie ujeżdżanie i podskoki na penisie wywołują w nich strach, że zaraz uszkodzimy im przyrodzenie.

Kobieta z tyłu

Masturbacja od tyłu czy w ogóle samo zachodzenie faceta od tyłu, nie jest ponoć dobrym pomysłem. Czuje się wtedy niepewnie.

Pozycja misjonarska

Jest po prostu nudna. Warto z niej skorzystać wtedy, gdy nie uprawialiście seksu od 90 dni i potrzebujecie popatrzeć sobie w oczy.

Seks pod prysznicem

Jest to technicznie trudne, jeśli nie jesteście tego samego wzrostu. Nie dość że facet musi się pochylać i zginać kolana, to jeszcze boi się, że zaraz się poślizgnie. No kto by pomyślał, że oni tacy strachliwi…

Źródło:Your Tango


Seks Związek

Seks analny. 5 sygnałów, że już wystarczy [18+]

Seksualnie
Seksualnie
24 listopada 2017
Fot. iStock/bee32
 

Artykuł dla osób pełnoletnich

Seks analny może dawać mnóstwo przyjemności zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Pod warunkiem jednak, że zachowujecie zdrowy rozsądek, umiar i… robicie to właściwie. Jeżeli popełniacie jakieś błędy lub korzystacie tylko z tej formy współżycia, szybko możesz odczuć negatywne skutki. Oto kilka sygnałów, świadczących o tym, że czas zrobić sobie przerwę i na kilka tygodni (jeśli nie ostatecznie) zrezygnować z seksu analnego.

Pojawia się krwawienie

Krew zawsze powinna wzbudzić wasz niepokój. Pojawia się, gdy zostanie przerwana ciągłość skóry. Może to być zwykłe zadrapanie, ale może również oznaczać poważną ranę. Jeśli krwawisz minimalnie, najprawdopodobniej doszło do drobnego zranienia. Być może nie zadbaliście o odpowiednie nawilżenie. To moment, żeby odpuścić, ponieważ w odbycie znajduje się mnóstwo bakterii, mogących wywołać poważne zakażenie.

Nie panujesz nad wypróżnieniami

To niestety bardzo zły znak. Seks analny, uprawiany we właściwy sposób, czyli sporadycznie, ostrożnie, delikatnie i z wyczuciem, nie powinien powodować takich skutków. Jeśli jednak zabrakło zdrowego rozsądku, skutki są jakie są. Powinniście definitywnie zakończyć przygodę z seksem analnym.

Pojawiły się szczeliny odbytu

To takie ranki, które pojawiają się, gdy pęknie wewnętrzna ściana odbytu. Mogą być spowodowane nie tylko seksem analnym, ale także zaparciami. Ponieważ dochodzi do krwawienia, pojawia się ryzyko zakażenia. Na ogół szczeliny goją się same w przeciągu kilku, kilkunastu tygodni. Lepiej jednak w tym okresie zadbać o odpowiednią, lekką dietę i unikać seksu analnego.

Pojawiły się hemoroidy

Hemoroidy to rozszerzone żyły otaczające lub znajdujące się wewnątrz odbytnicy. Powstają z różnych powodów. Są bolesne, swędzą, utrudniają siedzenie i seks analny. Ich podrażnienie zwiększa dolegliwości, dlatego lepiej zapomnieć o tego rodzaju zabawach.

Doszło do wypadnięcia odbytu

Wybacz te wszystkie drastyczne wizje, ale skoro kliknęłaś w tekst, z którego dowiesz się, czy nie przesadzasz z seksem analnym, najprawdopodobniej masz już jakieś niepokojące objawy i nie wiesz co robić. Jeżeli doszło u ciebie do wypadnięcia odbytu, zapomnij o seksie analnym. Jak najszybciej skontaktuj się z lekarzem, ponieważ taki stan może wymagać operacji.

Pamiętaj, najważniejszy jest umiar i wsłuchiwanie się w swój organizm. Bądź ostrożna i obserwuj, a nic złego nie powinno się stać.

Źródło: Your Tango


Seks Związek

4 znaki zodiaku, które lubią ostry i szalony seks [18+]

Seksualnie
Seksualnie
22 listopada 2017
Fot. iStock/MilosStankovic
Następny

Artykuł dla osób pełnoletnich

Oczywiście, to jacy jesteśmy w łóżku, zależy od naszych doświadczeń seksualnych, świadomości własnych potrzeb, temperamentu i osobowości. Ale nie tylko. Okazuje się, że ogromne znaczenie ma także data naszych urodzin. Tak, znak zodiaku wpływa na nasze życie seksualne. 

Jeżeli namiętnie czytasz horoskopy i znasz się co nieco na znakach zodiaku, doskonale wiesz, czego można się po niektórych osobach spodziewać. Niektóre znaki charakteryzują się pychą, inne walecznością czy ognistym temperamentem. Skupmy się na tych, które lubią szalony seks. Czy wiesz, że tylko cztery znaki zodiaku zaliczają się do tej grupy?

Źródło: Your Tango