Go to content

Horoskop miłosny na 2019 rok. Czy to już miłość czy jeszcze kochanie? Sprawdź, co mówią gwiazdy

Miłość, miłość, miłość…  Dla kogo nadchodzący nowy rok okaże się nad wyraz łaskawy w miłości? Sprawdziłyśmy, co na ten temat mają do powiedzenia wróżbici. Przeczytajcie nasz miłosny horoskop i zobaczcie co zapisano wam w gwiazdach na ten rok. 

A jeśli wolicie wziąć jednak sprawy w swoje ręce, a niekoniecznie zaufać gwiazdom – nic nie stoi na przeszkodzie. Przeczytajcie inne nasze artykuły o związkach.

Sprawdź swój horoskop miłosny na 2019 rok 😉


źródło: lovehoroscop.com

Fot. iStock / Artemisia1508

1/12 Baran

W pierwszych miesiącach 2019 r. Baranami zawładnie romantyczny duch. Jeśli jesteś singlem wiosną spotkasz kogoś wyjątkowego, a chemia jaką poczujecie do siebie będzie niezwykle silna. Jednak w tej relacji staraj się zachować ostrożność.

Dla Baranów – zwłaszcza samotnych, będzie to rok podróży, ale też wielu ekscytujących miłosnych spotkań.

Jeśli jesteś w związku przygotuj się na ciepło i spokój. Wasz związek będzie rozkwitał, a ty będziesz nim oczarowany. Barany w drugiej połowie roku mogą spotkać swoją miłość z przeszłości. Ucieszycie się z tego spotkania, ale też poczujecie, że związek, który teraz tworzycie jest niezwykle silny i ważny dla was. Zrezygnujecie z romantycznych przygód, stworzycie stabilny związek, w którym świetnie będziecie dogadywać się ze swoim partnerem.

2/12 Byk

Byki przygotujcie się na zmiany w waszym życiu miłosnym już w pierwszej połowie 2019 roku. Niektórzy z was postanowią coś zmienić w swoim wyglądzie, by stać się bardziej uwodzicielskim lub znaleźć nowego partnera.

Inni będą ciężko pracować nad związkiem, w którym są, ponieważ prawdopodobnie w tym roku przeżyją kryzys w swojej miłości.

Na szczęście nie wszyscy spod tego znaku zodiaku będą musieli mierzyć się miłosnymi trudnościami. Jeśli masz poczucie, że w twoim związku coś się  psuje – wycofaj się na kilka dni, daj sobie chwilę oddechu i czas na znalezienia dystansu do problemów. W ten sposób możesz zyskać kontrolę nad tą relacją. Pamiętaj jednak, by nie być zbyt wymagającym wobec swojego partnera, bo może się to obrócić przeciwko tobie.

Dobra wiadomość – od drugiej połowy roku gwiazdy wskazują na nową miłość. I albo na dobre oderwiesz się od przeszłości, albo ożywisz swój zakurzony, długotrwały związek. Możesz zacząć wszystko od nowa także w stałej relacji.

Uważaj na nieporozumienia z partnerem, nie chciej za wszelką cenę udowadniać, że to ty masz zawsze rację.

Fot. iStock / Artemisia1508

3/12 Bliźnięta

Uważajcie – w tym roku możecie zakochać się od pierwszego wejrzenia i znaleźć swoje szczęście w pierwszych dwóch miesiącach 2019 roku. Nie pozwól, by taka szansa prześlizgnęła ci się między palcami! Nie wstydź się, nie analizuj, bo możesz stracić tę miłość i żałować przez resztę swojego życia. Szczęście po raz kolejny może nie nadejść zbyt szybko.

Ten rok jest przede wszystkim szczęśliwy dla samotnych Bliźniąt. Poznacie nowych ludzi, będziecie odczuwać większą radość życia, a nowe znajomości będą stać pod znakiem dużej zmysłowości, zwłaszcza w drugiej połowie roku. Być może podczas jednej z randek spotkacie mężczyznę lub kobietę swoich marzeń. Przeżyjesz tę miłość z maksymalną intensywnością, okaże się, że znajdujecie porozumienie na każdym poziomie.

Bliźnięta będący w stałych związkach mają wielkie szanse na wzmocnienie więzi z partnerem, odnajdą drogę do docenienia siebie nawzajem. Przekonają się, że miłość nie jest po prostu darem, który spada z nieba, lecz delikatnym kwiatem, który wymaga ciągłej opieki.

Fot. iStock / Artemisia1508

4/12 Rak

W tym roku Wenus jest sprzymierzeńcem Raków. Dzięki niej ten rok będzie pełen szczęścia, a wy nie poczujecie upływu czasu, ponieważ cała wasza uwaga skupi się na waszym związku. Jeśli chcesz skończyć z krótkimi przygodami i stworzyć stabilną i długotrwałą relację masz wszelkie szanse na sukces. Jeśli marzysz o romansie – to także dobry czas.

Jeśli jednak  wolisz żyć w wolnym związku, nie zapominaj, że małżeństwo również  pozytywne strony. Naucz się podążać za tym, czego naprawdę chcesz. W drugiej połowie roku spotkasz czarującą osobę, ale akurat w tym momencie możesz nie zdawać sobie sprawy z wagi tego spotkania. Z czasem zrozumiesz, że poznałeś kogoś, z kim możesz porozmawiać i nie nudzić się tą rozmową.  Zaczynając od lekkich tematów, wasze spotkania będą subtelnie ewoluować w kierunku głębszych uczuć.

Raki w stałym związku nie powinny zaniedbywać drobnych szczegółów – kwiaty na urodziny, mały prezent, kiedy wracasz z delegacji, telefon, SMS, wszystko to pozwoli umocnić wasz związek.

Fot. iStock / Artemisia1508

5/12 Lew

W pierwszych miesiącach 2019 roku życiem Lwów zawładnie miłość. Pod wpływem Wenus, niespodziewanie zakochacie się od pierwszego wejrzenia. Co więcej – zakochacie się w kimś, kogo na co dzień spotykacie, ale dotąd go nie zauważyliście.

Ale uwaga – możecie zakochać się w zazdrosnym mężczyźnie lub kobiecie, wówczas ten spokój, który tak bardzo cenisz, przekształci się w iluzję!

Miłość zaskakuje Lwy w tym roku, więc wieloletnia przyjaźń może zmienić się niepostrzeżenie w drugiej połowie roku w stan zakochania, co zrozumiesz dopiero po jakimś czasie. gdy minie pierwsza połowa 2019 roku, a zrozumiesz, że jesteś zakochany!

Fot. iStock / Artemisia1508 Fot. iStock / Artemisia1508

6/12 Panna

Panny w stałych związkach mogą napotkać pewne problemy, dlatego niezwykle ważna będzie szczera rozmowa ze swoim partnerem czy partnerką. Przekonacie się, że miłość daje prawdziwą przyjemność, a związek nie jest jedynie pułapką na robienie dzieci.

Z powodu niesamowitych wpływów astralnych, Panny będą miały wielką moc uwodzenia, bez problemu podbiją serca innych, zwłaszcza w połowie roku. Ale uwaga – niektórzy mogą się poczuć wasze zainteresowanie jedynie w sferze seksualnej, bo dla ciebie ten aspekt stanie się niezwykle istotny.

Fot. iStock / Artemisia1508

7/12 Waga

W pierwszych miesiącach roku Wagi pozostaną pod wpływem Neptuna – planety o niezbyt dobrej reputacji, która zwiększa ryzyko samotności.

Jednak w miłości, Neptun daje wielką przewagę: jest to najlepsza gwarancja uczciwości i długoterminowego zaangażowania. Dlatego Wagi, które pragną stabilnych i autentycznych relacji, nie muszą się martwić. Pierwsza połowa 2019 roku to doskonały czas na znalezienie żony lub męża lub na nowy rozdział dla tych, którzy są w stałych związkach.

Wagi – single mogą zakochać się od pierwszego wejrzenia, natomiast w drugiej połowie roku małżeństwa mogą przejść spory kryzys. Zapamiętaj – nie wierz we wszystko, co słyszysz od innych.

Dokładnie analizuj, co mówią ludzie i nie ufaj ślepo tym tak zwanym przyjaciołom. Wyjdź od czasu do czasu ze swoim partnerem; będziesz się świetnie bawić i jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie.

Fot. iStock / Artemisia1508

8/12 Skorpion

Można powiedzieć, że piękne czas czeka na Skorpionów. Uśmiechy, czułości – wszystko macie w zasięgu ręki, które dadzą początek trwałej miłości.

Już w pierwszych miesiącach 2019 roku będziecie czuć się szczęśliwi. Jeśli jesteś singlem – doświadczysz wielu wspaniałych okazji, by położyć kres temu statusowi.

Jednak zbliżając się do połowy roku, potrzeba wolności będzie bardziej intensywna i trudno będzie ci zaakceptować ograniczenia, które ograniczają twoją niezależność. Skorpiony skupią się na własnych potrzebach i marzeniach. Dlatego stworzone w tym czasie związku będą szczęśliwe. Nie mieszajcie jednak miłości z biznesem, taka kombinacja może skończyć się wybuchowo.

W stałym związku będziecie cieszyć się harmonią, szczególnie w drugiej 2019 roku. Pamiętaj, żeby nie zaniedbywać swojego partnera czy partnerki, ponieważ każdy brak zainteresowania może prowadzić do niepotrzebnych nieporozumień.

Fot. iStock / Artemisia1508

9/12 Strzelec

Miłość będzie się unosić nad całym życiem Strzelców. I chociaż marzycie o spotkaniu idealnego partnera, będzie to raczej mało prawdopodobne. Lepiej wróćcie na ziemię: zobaczycie, że urok zwykłych śmiertelników równa się urokowi aniołów z naszych snów.

Otwórzcie szeroko oczy, a przede wszystkim dokonajcie najlepszego wyboru, w przeciwnym razie ryzykujecie popełnianiem błędów w stałym związku, będziecie oscylować pomiędzy potrzebą harmonii a pragnieniem przygody.

W miesiącach wiosennych istnieje ryzyko, że staniecie się bardzo zazdrośni, choć zazwyczaj nie jesteście. Skup się na zapanowaniu nad tym uczuciem, bo może ono wywoływać jedynie bolesne, niepotrzebne, a nawet katastrofalne konflikty. Pamiętaj miłość polega na zaufaniu.

Fot. iStock / Artemisia1508

10/12 Koziorożec

W pierwszych miesiącach roku Koziorożce będą przechodzić z jednej skrajności w drugą, zmagać się z konfliktem z samym sobą nie oszczędzając przy tym najbliższych.

W miesiącach letnich, bez względu na to, jak bardzo Koziorożce zaangażowane są w związek, będą mieć ochotę skakać z kwiatka na kwiatek. Pomyślcie jednak o konsekwencjach takiego zachowania.

Koziorożce urodzone w trzeciej dekadzie mogą się zakochać w kimś, kogo znają, a kogo uważają za uroczą osobę. Nie dajcie się jednak zaślepić. Bądźcie ostrożni.

Natomiast pod koniec roku wasz miłosny czas może być pełen burzliwego romansu.

Fot. iStock / Artemisia1508

11/12 Wodnik

Wodniki na początku roku będą w euforycznym stanie, który może dać nowy początek w miłosnym życiu.

Single zapragną ustabilizować swoje życie i stworzyć stały związek. Strzała Amora może trafić niektóre Wodniki podczas podróży za granicą lub niespodziewanego spotkania z nieznajomym.

Wodniki niezadowolone ze swoich związków w drugiej połowie roku mogą zdecydować się je zakończyć.

Jednak większość Wodników podejmie się prób naprawy swoich związków.

W ciągu ostatnich miesięcy Wodniki będą mieć tendencję do myślenia zbyt wiele o przyszłości i zbyt mało o teraźniejszości. Ta postawa może powodować konflikty, szczególnie jeśli twój partner jest Wagą.

12/12 Ryby

Miłość przyniesie ci wiele satysfakcji w pierwszej połowie 2019 roku, da ci to, czego potrzebujesz – równowagę i spokój. Sprawi też, że dla Ryb w stałych związkach życie potoczy się bez bólu i gwałtownych uderzeń. e Dla pojedynczych mieszkańców Ryb, szanse na znalezienie partnera wzrośnie.

Ryby – single mają dużą szansę na znalezienie miłości w drugiej połowie roku. Poświęćcie jednak trochę czas na to, by dobrze poznać swojego partnera niż zaangażujecie się bez reszty w ten związek.

Nie wskrzeszaj starej miłości, bo ryzykujesz przeżywaniem zapomnianego już bólu. Nie szukaj szczęścia gdzieś daleko, ale rozejrzyj się dookoła – ono jest tuż za rogiem.