Go to content

Cztery znaki zodiaku, które nie wybaczą zdrady. Nigdy

Cztery znaki zodiaku, które nie wybaczą zdrady. Nigdy
Fot. iStock / lekcej

Są cztery znaki zodiaku, które nie wybaczą zdrady … Nie ma takiej opcji! Lepiej zastanów się dwa razy, drugiej szansy nie będzie.

Miłość miłością, ale są cechy osobowości, które nie pozwalają na łatanie zaufania. Gdy zdrada burzy cały świat drugiej osoby trudno pomyśleć o wspólnej przyszłości. Te cztery znaki zodiaku nie potrafią żyć po zdradzie. Mogą wybaczyć, ale nie zapomnieć.

Cztery znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczą zdrady

Skorpion

Skorpion ma swoje za uszami i daleko mu do ideału, ale w kwestii zdrada trudno o bardziej radykalną postawę. Zdradzony skorpion to najgorsza furia tego świata. Na to nigdy nie pozwoli. I ma żadnej możliwości, by po zdradzie Skorpion chciał cokolwiek ratować. To granica nieprzekraczalna.

Z pewnością poświęci sporo energii na spektakularną zemstę, a potem obróci się na pięcie i majestatycznie przejdzie po gruzach.

Koziorożec

Jeśli zdradzisz Koziorożca masz niewielkie szansę na naprawienie szkody. Choć z bardzo wątpliwym rezultatem.

Jeżeli sam przyznasz się do skoku w bok istnieje szansa, że Koziorożec da ci kolejną szansę. Jednak bez wątpienia mimo starań i skruchy zacznie budować emocjonalny mur miedzy wami. Będzie naprawdę trudno go przeskoczyć. Inaczej mają się sprawy, gdy Koziorożec sama przyłapie partnera na zdradzie – wtedy nie ma zmiłuj. Nie będzie żadnych negocjacji.

Byk

Związek Byka wiernością stoi. Lojalność i uczciwość to fundamenty miłości w życiu Byka. Jeśli Byk zostanie zdradzony, jego świat runie. Byk nie będzie chętny dawać drugą szansę i łatać podziurawione jak sito zaufanie.

Zazwyczaj okazuje się, że tego fundamentu nie da się już odbudować.

Panna

Poważna, stonowana i zasadnicza. Dla Panny zdrada jest ogromnym ciosem. Te znaki zodiaku mocno przywiązują się i same ofiarują w związku ogromna lojalność i uczciwość. Okazują uczucia i nie trwają w relacjach wydmuszkach. Panna, która kocha partnera nigdy go nie zdradzi.

Tego samego oczekuje w relacji od drugiej strony. Zdradzona Panna czuje się zdradzona podwójnie i oszukana. Dla niej to koniec miłości i zero szans na odbudowanie związku.


źródło: magia.onet.pl