Horoskop Magia Miłość

Cztery znaki zodiaku, które nie wybaczą zdrady. Nigdy

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
21 lutego 2019
Cztery znaki zodiaku, które nie wybaczą zdrady. Nigdy
Fot. iStock / lekcej – Cztery znaki zodiaku, które nie wybaczą zdrady. Nigdy
 

Są cztery znaki zodiaku, które nie wybaczą zdrady … Nie ma takiej opcji! Lepiej zastanów się dwa razy, drugiej szansy nie będzie.

Miłość miłością, ale są cechy osobowości, które nie pozwalają na łatanie zaufania. Gdy zdrada burzy cały świat drugiej osoby trudno pomyśleć o wspólnej przyszłości. Te cztery znaki zodiaku nie potrafią żyć po zdradzie. Mogą wybaczyć, ale nie zapomnieć.

Cztery znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczą zdrady

Skorpion

Skorpion ma swoje za uszami i daleko mu do ideału, ale w kwestii zdrada trudno o bardziej radykalną postawę. Zdradzony skorpion to najgorsza furia tego świata. Na to nigdy nie pozwoli. I ma żadnej możliwości, by po zdradzie Skorpion chciał cokolwiek ratować. To granica nieprzekraczalna.

Z pewnością poświęci sporo energii na spektakularną zemstę, a potem obróci się na pięcie i majestatycznie przejdzie po gruzach.

Koziorożec

Jeśli zdradzisz Koziorożca masz niewielkie szansę na naprawienie szkody. Choć z bardzo wątpliwym rezultatem.

Jeżeli sam przyznasz się do skoku w bok istnieje szansa, że Koziorożec da ci kolejną szansę. Jednak bez wątpienia mimo starań i skruchy zacznie budować emocjonalny mur miedzy wami. Będzie naprawdę trudno go przeskoczyć. Inaczej mają się sprawy, gdy Koziorożec sama przyłapie partnera na zdradzie – wtedy nie ma zmiłuj. Nie będzie żadnych negocjacji.

Byk

Związek Byka wiernością stoi. Lojalność i uczciwość to fundamenty miłości w życiu Byka. Jeśli Byk zostanie zdradzony, jego świat runie. Byk nie będzie chętny dawać drugą szansę i łatać podziurawione jak sito zaufanie.

Zazwyczaj okazuje się, że tego fundamentu nie da się już odbudować.

Panna

Poważna, stonowana i zasadnicza. Dla Panny zdrada jest ogromnym ciosem. Te znaki zodiaku mocno przywiązują się i same ofiarują w związku ogromna lojalność i uczciwość. Okazują uczucia i nie trwają w relacjach wydmuszkach. Panna, która kocha partnera nigdy go nie zdradzi.

Tego samego oczekuje w relacji od drugiej strony. Zdradzona Panna czuje się zdradzona podwójnie i oszukana. Dla niej to koniec miłości i zero szans na odbudowanie związku.


źródło: magia.onet.pl

Horoskop Magia Miłość

Sprawdź, co się stanie, jeśli wypijesz ocet z miodem przed snem. Sprytny trik

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
21 lutego 2019
Sprawdź, co się stanie, jeśli wypijesz ocet z miodem przed snem. Sprytny trik
Fot. iStock / MonaMakela – Sprawdź, co się stanie, jeśli wypijesz ocet z miodem przed snem. Sprytny trik
 

Słyszeliście o cudownych właściwościach octu jabłkowego? To stary jak świat sposób na wiele dolegliwości. Jednak okazuje się, że oprócz tych wszystkich babcinych trików ma jeszcze jedno zastosowanie – pod warunkiem, że połączycie go z miodem. Co się stanie, jeśli wypijesz ocet z miodem przed snem? Coś bardzo zaskakującego.

Picie octu z miodem przed snem może pozbyć się bardzo uciążliwego kłopotu, a sama kuracja jest niezwykle prosta.

Dobrze znany właściwości lecznicze octu jabłkowego – można go stosować do nacierania, okładów, kąpieli a nawet pić – jest całkiem sporo przepisu na jego zastosowanie. Podobno wypijany co dzień na czczo działa, jak detoks i usprawnia trawienie. Okazuje się jednak, że jeśli wypijemy miksturę z octu i miodu przed snem możemy sporo zyskać. To stary i sprawdzony pomysł na bezsenność!

Ocet z miodem przed snem? Jak przygotować miksturę?

Wymieszaj łyżkę stołową octu jabłkowego z łyżką miodu. Następnie dodaj pól szklanki ciepłej, przegotowanej wody. Wymieszaj dokładanie. Tak, żeby wszystkie składniki się połączyły.

Miksturę z octu i miodu na bezsenność należy pić bezpośrednio przed położeniem się spać.

Zastanawiasz się, jak to działa? To żadne czary mary, a jedynie kilka właściwości tych składników.

Dlaczego ten sposób jest skuteczny?

Ocet jabłkowy zawiera aminokwasy. Te substancje biorą udział w rozpadzie kwasów tłuszczowych.  W tym procesie zaczyna uwalniać się tryptofan odpowiedzialny za wspomaganie produkcji melatoniny – hormonu snu – to dzięki niemu możemy mówić o spokojnym i głębokim śnie.

Wydziela się również serotonina, hormon odpowiedzialny za dobry nastrój. Taki hormonalny koktajl  pomaga się nam zrelaksować i odprężyć.

Połączenie octu z miodem przed snem nie jest bez znaczenia, ponieważ i miód ma swój udział w skuteczności tej mikstury. Miód działa na zwiększenie stężenia wydzielanej serotoniny w naszym mózgu, w konsekwencji ma to działanie uspakajające. Ciało staje się odprężone i senne.

Sposób jest tak prosty, że trudno uwierzyć, że to może działać. A jednak! Jeśli macie problemy z wyciszeniem i zasypianiem po ciężkim dniu, wypróbujcie koniecznie!

Będzie zdrowo i bez chemii.


źródło: kobieta.onet.pl

Horoskop Magia Miłość

Spod jakiego znaku zodiaku jest twój partner? Czy wiesz, co ten znak mówi o twojej osobowości?

Redakcja
Redakcja
21 lutego 2019
Fot. iStock/Geber86

Tak, to kogo kochamy, kogo wybieramy na życiowego partnera nie jest przypadkiem. To wypadkowa uczuć i naszych podświadomych skłonności, a także cech naszego charakteru. Nic tu nie dzieje się bez przyczyny, nawet jeśli chcemy wierzyć w magiczne moce, które popchnęły nas w czyjeś ramiona. Sprawdź poniżej, dlaczego wybrałaś partnera, który urodził się po takim, a nie innym znakiem zodiaku.

Jeśli kochasz osobę spod znaku

Barana (21.03-19.04)

Nie interesują cię “przewidywalne” związki. Chcesz relacji pełnej ognia, namiętności. Chcesz spontaniczności, kogoś, kto zwykły weekendowy wypad uczyni zaskakującą przygodą, kto będzie motywował cię do próbowania nowych rzeczy, przekraczania strefy komfortu.

Byka (20.04-20.05)

Szukasz stabilizacji. Chcesz być z kimś godnym zaufania, “sprawdzonym”. Masz dość ludzi, którzy cię okłamują i rozczarowują na każdym kroku. Pragniesz kogoś, kto będzie z tobą szczery, jednocześnie szanując cię. Kogoś, kto jest gotowy by się mocno zaangażować.

Bliźniąt (21.05 – 20.06)

Wybrałaś tego partnera ponieważ pragniesz spędzić życie u boku kogoś kto potrafi się dostosowywać, iść z duchem czasu. Kogoś, kto odczuwa podniecenie na myśl o tworzeniu wspólnej przyszłości. Kogoś, kogo nie przeraża nieznane, kto jest otwarty. Bo nieważne, gdzie zaprowadzi was raz obrana droga, tak długo jak kroczycie nią ramię w ramię.

Raka (21.06-22.07)

Nie chcesz już dłużej być tym, komu zależy bardziej na relacji z partnerem. Chcesz się ustatkować z kimś, kto wkłada w związek tyle samo wysiłku i zaangażowania co ty. Z kimś, kto jest gotowy do poświęceń, kto potrafi dla ciebie zrezygnować ze swoich planów. Z kimś, kto sprawi, że poczujesz się doceniona. Z kimś, dla kogo będziesz priorytetem.

Lwa (23.07-22.08)

Przyciągają cię ambitni ludzie. Partnerzy, którzy wiedzą czego chcą w życiu I którzy nie spoczną póki tego nie osiągną. Chcesz związku, który będzie dla ciebie wyzwaniem, który motywuje do stawania się lepszą wersją siebie. Chcesz być z kimś, kto widzi twój potencjał i pragnie byś się rozwijała.

Panny: (23.08-22.09 )

Doceniasz ludzi, którzy zwracają uwagę na szczegóły. W swoim partnerze doceniasz to, że na zewnątrz jest silny, ale wewnątrz wrażliwy. Do perfekcji opanował równowagę między byciem czułym towarzyszem życia, a twardym graczem. On potrafi cię pocieszyć, ale także „postawić do pionu”, gdy postępujesz źle.

Wagi: (23.09 -22.10)

Jesteś romantyczką. Lubisz być podziwiana, lubisz spacerować z nim trzymając się za ręce, jeść obiad patrząc mu w oczy. Chcesz związku, w którym będziesz czuła się kochana i odrobinę rozpieszczana. Pragniesz partnera, który poświęca ci całą swoją uwagę.

Skorpiona (23.10-21.11)

Partner to dla ciebie najlepszy przyjaciel. Chcesz kogoś, z kim możesz wspólnie śmiać się z dowcipów i nie lubić tych samych osób. Chcesz związku, w którym przede wszystkim czujesz się rozumiana. Gdzie jesteś częścią „zespołu”.

Strzelca (22.11- 21.12)

Ważna jest dla ciebie psychiczna więź z partnerem. Czujesz motyle w brzuchu, gdy on całuje cię w kark. Seks jest cudowny. Czujesz prawdziwą bliskość, gdy rozumiecie się bez słów. Nie musicie ze sobą rozmawiać, by wiedzieć, o czym myślicie.

Koziorożca (22.12-19.01)

U partnera przyciąga cię inteligencja. Podniecają cię długie rozmowy. Chcesz kogoś, z kim możesz dyskutować oglądając wiadomości, ale też kogoś, kto jest ciekawy twojej opinii. Twój partner przypomina ci, jak wiele masz do zaoferowania temu światu. Motywuje cię do osiągania sukcesu, każdego dnia.

Wodnika (20.01-18.02)

Nie lubisz, gdy ktoś cię “tłamsi” . Chcesz mieć własne życie, spędzać czas z własnymi przyjaciółmi, ale równocześnie pragniesz udanego związku. Pragniesz być z kimś, kto potrafi zaprowadzić harmonię do twojego życia. Mimo, że twój partner jest niezależny, będzie wysyłał ci listy miłosne i urocze SMS-y. Da ci przestrzeń, ale nie opuści w potrzebie.

Ryb (19.02-20.03)  

U partnera cenisz umiejętności życia społecznego. Lubisz patrzeć, z jaką łatwością rozbawia swoich znajomych. Jak komfortowo się czuje w towarzystwie twoich rodziców. On daje ci poczucie pewności siebie i uświadamia ci, jak jesteś ważna i wartościowa. Dobrze wam razem, po prostu.


Na podstawie: thoughtcatalog.com


Zobacz także

Horoskop na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku. Ten rok będzie zupełnie inny niż dwa poprzednie!

Cnotliwi kawalerowie dziś mogą wywróżyć sobie przyszłą żonę!

Smaki zapisane w gwiazdach. Herbaciany horoskop od Ahmad Tea London