Go to content

Ryba, Baran, a może Strzelec? Sprawdź, czy wasze znaki zodiaku do siebie pasują!

Fot, iStock/AleksandarNakic

Jest wiele pytań na które musimy sobie odpowiedzieć decydując się na wspólne życie, ale na szczęście z niektórymi możesz zwrócić się wprost do gwiazd. Jeżeli jesteś fanką horoskopów, przynajmniej raz sprawdzałaś czy aby na pewno ty i twój partner jesteście do siebie idealnie dopasowani. Jeśli jednak tego nie robiłaś, pora nadrobić zaległości! Mamy dla ciebie dwanaście najlepiej dobranych par po względem astrologicznym. Sprawdź, czy wy też tutaj jesteście!

1. Byk i Rak

Tych dwoje zawsze będzie brało związek na poważnie, a ich więź emocjonalna i fizyczna zawsze będzie bardzo głęboka. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być fakt, że Byk i Rak świetnie się rozumieją, dzięki czemu ich związek jest naprawdę dojrzały. Byk i Rak doceniają siebie nawzajem, mając na względzie zarówno swoje wady jak i zalety. Tych dwoje doskonale wie, jak sprawiać piękne komplementy, które sprawią, że ogień miłości ciągle będzie podsycany. To naprawdę związek, który ciężko zniszczyć.

2. Baran i Wodnik

Tych dwoje nigdy nie zazna monotonii! Zarówno Baran jak i Wodnik to ludzie, którzy ciągle poszukują przygód, dzięki czemu ich związek zawsze będzie pełen emocji i gorących chwil w łóżku. Ciągłe poszukiwania nowych, ekscytujących rzeczy sprawia, że w związku zawsze będzie dobra zabawa. Szczególnie, że Baran i Wodnik uwielbiają pracować razem jako drużyna. Podczas gdy niektóre pary mogą się sobą męczyć, w tym przypadku nie ma takiej możliwości! Uwielbiają spędzać ze sobą czas, ale jednocześnie zdają sobie sprawę, że czasem potrzeba spędzić kilka chwil w samotności.

3. Ryby i Rak 

Dwa wodne znaki, a więc niesamowite kosmiczne połączenie! Świetnie ze sobą współpracują, ponieważ świetnie się znają i są z tego dumni. W tym przypadku występuje także bardzo duża świadomość siebie, dzięki której razem Ryby i Rak mogą stworzyć świetne fundamenty dla swojej przyszłości. Gdyby tego było mało, różnice między nimi łączą się w idealną całość. Ryby uwielbiają nowe znajomości i wchodzą w nie bez zastanowienia, podczas gdy Rak podchodzi do nowego środowiska dość sceptycznie. Dzięki temu ich współpraca jest naprawdę idealna. Rezultat? Głęboka więź, której nie da się łatwo zniszczyć.

4. Bliźnięta i Wodnik 

W tym połączeniu nie powinno nas nic dziwić. Taka mieszanka kończy się zawsze tak samo – świetnym, szalonym, ale bardzo głębokim związkiem. Zachowują się tak, jakby znali się od dziecka, a przy okazji stać ich dosłownie na wszystko! Żaby na obiad? Wycieczka na drugi koniec świata lub trochę bliżej? Dlaczego nie! Uwielbiają swoje towarzystwo, ale cenią także niezależność, co wcale nie przeszkadza ich związkowi! Wręcz przeciwnie, w przypadku Bliźniąt i Wodnika, czas spędzony osobno powoduje, że coraz bardziej za sobą tęsknią.

5. Panna i Byk 

Oboje są znakami związanymi z Ziemią, więc łatwo im się dogadać. Praktyczność i wrodzona wyrozumiałość sprawiają, że ich relacja jest spokojna i naprawdę stabilna. Niewątpliwą zaletą są także szczerość i serdeczność, które zbliżają do siebie ludzi. W tym przypadku są gwarancją poważnego, naprawdę długiego związku. Naprawdę trudno znaleźć ludzi, którzy są sobie tak wierni jak Panna i Byk. Nie tylko mają w sobie ogromne ilości wyrozumiałości do siebie nawzajem, ale także posiadają te same wartości, dzięki czemu tak świetnie się dogadują. Brzmi jak związek idealny!

6. Lew i Strzelec

Namiętność i radość życia – oto co łączy tych dwoje. Oboje wiedzą doskonale, czego oczekują od świata i wspierają się w osiągnięciu nawet tych najbardziej ekstremalnych celów czy spełnianiu najskrytszych marzeń. Lew i Strzelec to znaki związane z ogniem, dlatego też doskonale się rozumieją. To rodzaj pary, która ma w sobie tyle pozytywnej energii, że przebywanie w jej pobliżu to czysta przyjemność. Dokładnie o byciu w takim związku marzyłaś przez wiele lat! Pasja, jaką ci dwoje dzielą w stosunku do życia, miłości i siebie nawzajem jest po prostu godna pozazdroszczenia!

7. Waga i  Bliźnięta

O ile w poprzednich przypadkach królowała namiętność i silne połączenie duchowe, tutaj mamy do czynienia z ogromnym wkładem intelektu, który połączył Wagę i Bliźnięta. Powietrze, z którego pochodzą oba znaki sprawia, że łatwiej im o mentalne porozumienie. Tak naprawdę, za najseksowniejszą rzecz na świecie uważają właśnie inteligencję! To, co sprawia, że są dla siebie idealni to wyrozumiałość i prawdziwe wsparcie dla partnera. Uwielbiają zgodę i harmonię w związku, dlatego też dzielą się z partnerem nie tylko przyjaźnią, ale i wiedzą.

8. Strzelec i Baran

Pochodzący z ognia, pełni pasji i namiętności tworzą cudowny dynamit, który może eksplodować w każdej chwili! Na szczęście tylko pozytywną energią, która umacnia ich związek i kontynuuje ich szczęśliwe życie. Doceniają swój wzajemny entuzjazm dotyczący każdej dziedziny życia, z którego oboje czerpią garściami. Pomimo częstych różnic, ostatecznie sprzeczki sprawiają, że Strzelec i Baran stają się sobie bliscy, a przy okazji ich przeprosiny zawsze są pełne namiętności! To tylko dowodzi, że pary złożone z tych dwóch znaków zodiaku potrafią przetrwać wszystko.

9. Koziorożec i Byk 

Tych dwoje jest uważanych za parę posiadającą najwięcej chemii, a to wszystko dzięki temu, o czym wszyscy marzymy – wiecznej adoracji! Są jak papużki nierozłączki, które uwielbiają swoje towarzystwo i będą razem do końca dni. Powodem trwałości ich związku jest serdeczność, szacunek i miłość, którą mogą sobie zaoferować tylko prawdziwe bratnie dusze. Kiedy zauważysz tą parę na ulicy, ujmą cię szczerością swoich uczuć, ale także opiekuńczością jaką otaczają siebie nawzajem. To prawdziwe marzenia!

10. Wodnik i Bliźnięta

Zabójcze psychologiczne połączenie, które swoją głębią może przerażać. Jeżeli ktokolwiek będzie w stanie porozumieć się bez słów, to właśnie ta dwójka! Ich związek zahacza o mistykę, bo nikt inny nie potrafi tak dobrze zrozumieć drugiego człowieka. Robią to, co wydaje się im odpowiednie i za nic mają ludzkie gadanie. Mogłoby się wydawać, że silne poczucie indywidualności zarówno u Wodnika jak i u Bliźniąt mogłoby spowodować problemy, ale jest wręcz przeciwnie. To tylko wzmacnia ich związek. Mogą spędzić cały dzień osobno, ale na koniec i tak będą kroczyć przez życie ramie w ramie, bo tak jest im po prostu najlepiej.

11. Ryby i Skorpion 

Oto przykład kolejnej niezwykłej pary. Czytanie w myślach? Nic trudnego! W ich związku nieporozumienia pojawiają się naprawdę rzadko, bo po prostu rozumieją się bez słów. Nie chodzi tu tylko o intelekt, który jest ważny dla obojga, ale także o ciągły głód poznawania siebie i rozumienia zarówno ciała, jak i duszy ukochanego.  Chcą wiedzieć o sobie wszystko, bo czują się odpowiedzialni za osobę, którą kochają. Namiętość jest u nich na bardzo wysokim poziomie, ale nie boją się romantyzmu niezależnie od tego, jak bardzo byłby kiczowaty w ich przekonaniu.

12. Skorpion i Rak  

Czasem gdy dwoje ludzi z pasją stara się stworzyć dobry związek, coś po prostu nie gra. Inaczej jest w przypadku, kiedy tych dwoje to Skorpion i Rak, wtedy droga do perfekcji jest naprawdę krótka. Intensywne emocje, które dzielą te dwa wodne znaki sprawiają, że współpraca w parze kwitnie. Karmią siebie nawzajem opowieściami o swoich pasjach i samym spełnianiem się w nich, co pozwala im rozumieć doskonale drugą osobę. Poza tym, czego można im pozazdrościć, mają naturalny system wspierania swojego ukochanego, co tylko wzmaga ich troskę i przeznaczenie.


 

źródło: Self.com