Go to content

Które znaki zodiaku są najbardziej niezależne – zobacz sama, czy należysz do magicznej piątki

Fot. istock/MStudioImages

Dziś nie oglądamy się już na mężczyzn, by zrobić pierwszy krok. Nie zostajemy w domach, by jak nasze matki i babcie, pozostać na utrzymaniu partnera. Ba, w końcu otwarcie mówimy o tym, że partnera nie potrzebujemy „za wszelką cenę”, że równie dobrze radzimy sobie same. Wciąż jednak są wśród nas te odważniejsze i te, które potrzebują większej motywacji by podjąć samodzielne decyzje. Czy data urodzenia ma na to jakiś wpływ?  Zobaczcie same, które znaki zodiaku są najbardziej niezależne…

Najbardziej niezależne znaki zodiaku

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Kobieta Baran ciągle szuka sposobów, by udowodnić, jak silna jest w każdym aspekcie jej życia. Szuka okazji, by w związku przejąć kontrolę. Nie pozwoli nikomu kontrolować jej ani sprawić, by uwierzyła, że jest bezwartościowa.

 Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Na pierwszy rzut oka możesz myśleć, że kontrolujesz kobietę spod znaku Byka, ale mylisz się. Lubi ona materialne przyjemności i ma wystarczającą siłę, by zdobyć to, czego pragnie. Nie myśl, że ją przekupisz, to na nią nie działa, stracisz jedynie w jej oczach.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Kobieta spod tego znaku wie, kiedy oddać ci pole do działania, ale jest też wprawnym manipulatorem – kiedy trzeba odbierze sobie z powrotem chwilowo utracone możliwości podejmowania decyzji. Rozumie, kiedy lepiej zrzucić odpowiedzialność za ważne decyzje na ciebie…

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Strzelec myśli zadaniowo, więc jeśli twoje plany nie zbiegają się z planami kobiety spod znaku Strzelca, czas się pożegnać. Ona nie pozwoli nikomu stanąć na swojej drodze, kontrolować jej i trzymać z dala od tego, czego chce od życia. I, co najważniejsze, po prostu kocha swoją wolność i to, że może podejmować decyzje lub robić, co chce.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Kobieta spod tego znaku jest mistrzem samokontroli, więc nie potrzebuje i nie zniesie obok siebie nikogo, kto by ją kontrolował. Ona wie, co jest dla niej najlepsze.

A nawet jeśli próbujesz ją kontrolować, jest tak uparta, że szybko dasz za wygraną. Jest silną dziewczyną i nie da się tego zmienić. Nie próbuj, bo wszystko zepsujesz.