Go to content

30 dni dobrych zmian z Gosią Ohme

Nie jesteś gotowa na zmiany, prawda? Ale nie znajdujesz już w niczym motywacji, pomimo tego, że czujesz, każdą częścią swojego ciała, że powinnaś zrobić coś tylko dla siebie, zmienić nawyki, zacząć od początku. Ważne, żebyś nie myliła zaczynania od nowa z … poddaniem się!

Zrobimy to razem. Konsekwentnie. Z troską i czułością dla siebie. Daj sobie szansę i przyłącz się do mojego subiektywnego, holistycznego wyzwania – tylko Ty, Twoje myśli, pragnienia i jeden cel – zakochać się w swoim życiu i sobie raz jeszcze. Każdego dnia, na FB i Instagramie, publikować będę dedykowane Tobie pomysły, zadania, dobre słowa na każdy z 30 dni naszych zmian.  Spróbujesz?

Dzień I

TWÓJ PORANEK

Wstajesz rano i widzisz tylko kolejny dzień, w pędzie, obowiązkach, masą pracy i obietnic. Bardzo niedobrze, bo sposób, w jaki go zaczniesz, ma ogromny wpływ na jego resztę. A gdybyś tak zaczęła go inaczej, 15 minut wcześniej, tylko ze sobą! Ja tak robię i za nic nie oddam, każda minuta wcześniejszego wstania z łóżka jest tego warta. Ważny będzie Twój rytuał. Moim jest parzenie sobie kawy. W ciszy. Lubię posłuchać wtedy swoich myśli. Kawa musi być idealna, z kawiarki, kiedyś z krowim mlekiem i dwiema łyżkami cukru, dzisiaj z jedną łyżeczką i owsianym. Tak, można się przyzwyczaić, robię to dla swojego zdrowia, jak wiecie ostatnio z nim na bakier.

A Ty masz swój rytuał? Musi być Twój, bez którego nie wyjdziesz z domu: parzenie kawy z medytacją, taniec radości przy energicznej muzyce, może być Wake Me Up.  Weź notes, dedykowany sobie pamiętnik i zapisz w nim kilka dobrych słów dla siebie, zamiast przeglądać Instagram. Możesz to robić codziennie. „Jestem z Ciebie dumna, dasz radę” – fajnie przeczytać takie słowa dedykowane sobie 🙂 Zdziwisz się, jak porankiem możesz dużo dla siebie dobrego zrobić!

A dzisiaj szczególnie zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko i zabierz siebie na lody z okazji Dnia Dziecka!

ZOBACZ DZIEŃ DRUGI

ZOBACZ DZIEŃ TRZECI

ZOBACZ DZIEŃ CZWARTY

ZOBACZ DZIEŃ PIĄTY

ZOBACZ DZIEŃ SZÓSTY

ZOBACZ DZIEŃ SIÓDMY

ZOBACZ DZIEŃ ÓSMY

ZOBACZ DZIEŃ DZIEWIĄTY

ZOBACZ DZIEŃ DZIESIĄTY

ZOBACZ DZIEŃ JEDENASTY

ZOBACZ DZIEŃ DWUNASTY

ZOBACZ DZIEŃ TRZYNASTY

ZOBACZ DZIEŃ CZTERNASTY

ZOBACZ DZIEŃ PIĘTNASTY

ZOBACZ DZIEŃ SZESNASTY

ZOBACZ DZIEŃ SIEDEMNASTY

ZOBACZ DZIEŃ OSIEMNASTY

ZOBACZ DZIEŃ DZIEWIĘTNASTY

ZOBACZ DZIEŃ DWUDZIESTY

ZOBACZ DZIEŃ DWUDZIESTY PIERWSZY

ZOBACZ DZIEŃ DWUDZIESTY DRUGI

ZOBACZ DZIEŃ DWUDZIESTY TRZECI

ZOBACZ DZIEŃ DWUDZIESTY CZWARTY

ZOBACZ DZIEŃ DWUDZIESTY PIĄTY

ZOBACZ DZIEŃ DWUDZIESTY SZÓSTY

ZOBACZ DZIEŃ DWUDZIESTY SIÓDMY

ZOBACZ DZIEŃ DWUDZIESTY ÓSMY