Go to content

30 dni dobrych zmian z Gosią Ohme. Dzień 25

Nie jesteś gotowa na zmiany, prawda? Ale nie znajdujesz już w niczym motywacji, pomimo tego, że czujesz, każdą częścią swojego ciała, że powinnaś zrobić coś tylko dla siebie, zmienić nawyki, zacząć od początku. Ważne, żebyś nie myliła zaczynania od nowa z … poddaniem się!

Zrobimy to razem. Konsekwentnie. Z troską i czułością dla siebie. Daj sobie szansę i przyłącz się do mojego subiektywnego, holistycznego wyzwania – tylko Ty, Twoje myśli, pragnienia i jeden cel – zakochać się w swoim życiu i sobie raz jeszcze. Spróbujesz?

Dzień 25

DETOX FEEDU

60% nastolatek w Polsce chciałoby zmienić coś w swoim wyglądzie… – to jeden z wyników badań przeprowadzonych przez markę Dove, na temat samooceny młodych ludzi. To przerażające, że generalnie mają najniższą samoocenę na świecie.

Nie zostawiaj swojej córki, syna bez rozmowy na ten temat. Zwróć uwagę na co patrzy na swoich social mediach. Poproś, żeby Ci sama/sam pokazał/a, co lubi oglądać i dlaczego. Posłuchajcie razem mojego podcastu – lajf noł makeup, pokaż jej prawdziwe zdjęcia ulubionych gwiazd, wytłumacz, że to najbardziej pokolorowane i wyretuszowane – to nie jest prawdziwe życie. Nikt tak nie wygląda, a wszystko, co najpiękniejsze i najbardziej wartościowe w życiu – nie zależy od wyglądu.