Go to content

30 dni dobrych zmian z Gosią Ohme. Dzień 17

Nie jesteś gotowa na zmiany, prawda? Ale nie znajdujesz już w niczym motywacji, pomimo tego, że czujesz, każdą częścią swojego ciała, że powinnaś zrobić coś tylko dla siebie, zmienić nawyki, zacząć od początku. Ważne, żebyś nie myliła zaczynania od nowa z … poddaniem się!

Zrobimy to razem. Konsekwentnie. Z troską i czułością dla siebie. Daj sobie szansę i przyłącz się do mojego subiektywnego, holistycznego wyzwania – tylko Ty, Twoje myśli, pragnienia i jeden cel – zakochać się w swoim życiu i sobie raz jeszcze. Spróbujesz?

DZIEŃ 17

JOGA

Joga to trening dla ciała i ducha, który ma wielką moc wzmacniania. Praktykowanie jogi powoduje zmiany, które możesz szybko zauważyć zarówno w sprawności ciała jak i kondycji psychicznej. Naprawdę niewiele trzeba, by cieszyć się tym, co oferuje joga z zamian za zaangażowanie. Powodów dla których powinniśmy uprawiać jogę

Można wyliczać bez końca: redukuje stres, uczy niezwykłej uważności na ciało, poprawia jego elastyczność, dotlenia organizm, dobroczynnie wpływa na zdrowy sen i nasz dobrostan. To, co, spróbujesz?