Go to content

30 dni dobrych zmian z Gosią Ohme. Dzień 16

Nie jesteś gotowa na zmiany, prawda? Ale nie znajdujesz już w niczym motywacji, pomimo tego, że czujesz, każdą częścią swojego ciała, że powinnaś zrobić coś tylko dla siebie, zmienić nawyki, zacząć od początku. Ważne, żebyś nie myliła zaczynania od nowa z … poddaniem się!

Zrobimy to razem. Konsekwentnie. Z troską i czułością dla siebie. Daj sobie szansę i przyłącz się do mojego subiektywnego, holistycznego wyzwania – tylko Ty, Twoje myśli, pragnienia i jeden cel – zakochać się w swoim życiu i sobie raz jeszcze. Spróbujesz?

Dzień 16

TWOJE TERAZ

Lubię obserwować ludzi, słuchać ich w kawiarniach, restauracjach. Patrzę na zatroskane twarze osób, które nieustannie wszystko robią w pośpiechu. Słucham o tym, co było lub co będzie. Nieudane relacje, zepsute przyjaźnie, stracone szanse, żal. Bo coś uciekło, bo było za późno. A co z dzisiaj? Z teraz? Dlatego proponuję – dzisiaj załatwisz swoje odłożone sprawy, wątpliwości, deklaracje, telefony na … jutro ( czyli nigdy). Właśnie w tej chwili zadzwonisz do córki, syna, do przyjaciela sprzed lat, wypełnisz wniosek o dofinansowanie swojego nowego biznesu, skonsultujesz się z prawnikiem. Otwieraj swój notes z trudnymi sprawami, z przypomnieniami – i załatw to dzisiaj!