Go to content

30 dni dobrych zmian z Gosią Ohme. Dzień 20

Nie jesteś gotowa na zmiany, prawda? Ale nie znajdujesz już w niczym motywacji, pomimo tego, że czujesz, każdą częścią swojego ciała, że powinnaś zrobić coś tylko dla siebie, zmienić nawyki, zacząć od początku. Ważne, żebyś nie myliła zaczynania od nowa z … poddaniem się!

Zrobimy to razem. Konsekwentnie. Z troską i czułością dla siebie. Daj sobie szansę i przyłącz się do mojego subiektywnego, holistycznego wyzwania – tylko Ty, Twoje myśli, pragnienia i jeden cel – zakochać się w swoim życiu i sobie raz jeszcze. Spróbujesz?

Dzień 20

LAJF NOŁ MAKEUP

Kochana moja! Wczoraj oddałam w Twoje ręce pierwszy odcinek swojego podcastu, a wraz z nim całą siebie. Naprawdę całą, uczciwie, szczerze, chwilami aż bolało serce. Chciałabym, żebyś podarowała sobie dzisiaj jedną godzinę, a dokładnie 43 minuty, żeby go posłuchać. Czuję, że to jest dobry moment, żebyś sobie odpuściła, wybaczyła, tak jak ja to zrobiłam. Jestem w takim momencie swojego życia, że już siebie nie opuszczę. Ty dzisiaj wyciągnij do siebie rękę i po prostu – posłuchaj.

Słuchaj na Spotify:

Oglądaj na YouTube: