Go to content

30 dni dobrych zmian z Gosią Ohme. Dzień szósty

Nie jesteś gotowa na zmiany, prawda? Ale nie znajdujesz już w niczym motywacji, pomimo tego, że czujesz, każdą częścią swojego ciała, że powinnaś zrobić coś tylko dla siebie, zmienić nawyki, zacząć od początku. Ważne, żebyś nie myliła zaczynania od nowa z … poddaniem się!

Zrobimy to razem. Konsekwentnie. Z troską i czułością dla siebie. Daj sobie szansę i przyłącz się do mojego subiektywnego, holistycznego wyzwania – tylko Ty, Twoje myśli, pragnienia i jeden cel – zakochać się w swoim życiu i sobie raz jeszcze. Spróbujesz?

Dzień 6

KĄCIK MIŁOŚCI

Nie chodzi o rzucanie zaklęć 🙂 Zrobimy dzisiaj coś bardzo ważnego, coś, co jasno określi, na co się otwierasz.

Wybierz w swoim domu/mieszkaniu jeden kąt, miejsce, które będzie tylko Twoje. Zagospodaruj je tylko po swojemu. Masz takie? Bo nie chodzi o miejsce przy stole, czy kanapę przed telewizorem. Może powinnaś kupić sobie własny, piękny fotel, w którym czytać będziesz wieczorami książkę, pisać swój pamiętnik? A może kochasz balsamy do ciała i przyjemność Ci sprawi oswojenie na nowo półki w łazience?

Miej swój kąt, w kuchni, na tarasie, celebruj w nim siebie, swoje przyzwyczajenia. Niech to będzie Twoje święte miejsce.