Go to content

30 dni dobrych zmian z Gosią Ohme. Dzień 13

Nie jesteś gotowa na zmiany, prawda? Ale nie znajdujesz już w niczym motywacji, pomimo tego, że czujesz, każdą częścią swojego ciała, że powinnaś zrobić coś tylko dla siebie, zmienić nawyki, zacząć od początku. Ważne, żebyś nie myliła zaczynania od nowa z … poddaniem się!

Zrobimy to razem. Konsekwentnie. Z troską i czułością dla siebie. Daj sobie szansę i przyłącz się do mojego subiektywnego, holistycznego wyzwania – tylko Ty, Twoje myśli, pragnienia i jeden cel – zakochać się w swoim życiu i sobie raz jeszcze. Spróbujesz?

Dzień 13

UŚMIECHNIJ SIĘ

Czy wiecie, że uśmiech, nawet wymuszony, jest w stanie oszukać nasz mózg na tyle solidnie, by nasz organizm zaczął produkcję endorfin, serotonimy i dopaminy? Dla mózgu nie ma żadnej różnicy, czy śmiejesz się na zawołanie, czy naprawdę ze szczęścia. Wiem, że hasło – uśmiechnij się, jest czymś tak oczywistym i wyświechtanym, że zwyczajnie o nim… nie pamiętamy! A szkoda.

Dzisiaj z uśmiechem na ustach witamy siebie w lustrze, naszych bliskich i z równie szczerym uśmiechem witamy naszych współpracowników w pracy. Zdziwicie się ile dobrego może przynieść taki eksperyment

Wszystkie wyzwania znajdziesz w linku poniżej: