Go to content

30 dni dobrych zmian z Gosią Ohme. Dzień 21

Nie jesteś gotowa na zmiany, prawda? Ale nie znajdujesz już w niczym motywacji, pomimo tego, że czujesz, każdą częścią swojego ciała, że powinnaś zrobić coś tylko dla siebie, zmienić nawyki, zacząć od początku. Ważne, żebyś nie myliła zaczynania od nowa z … poddaniem się!

Zrobimy to razem. Konsekwentnie. Z troską i czułością dla siebie. Daj sobie szansę i przyłącz się do mojego subiektywnego, holistycznego wyzwania – tylko Ty, Twoje myśli, pragnienia i jeden cel – zakochać się w swoim życiu i sobie raz jeszcze. Spróbujesz?

Dzień 21

LISTA WDZIĘCZNOŚCI

Praktykowanie wdzięczności, choć wciąż przez nas niedoceniane, jest kluczowe dla emocjonalnej równowagi, poczucia szczęścia i dobrego życia. Wdzięczność to umiejętność zobaczenia w trudnych doświadczeniach znaczenia, które zmienia nas na lepsze, uczy, rozwija. Wdzięczność to akceptacja i dawanie sobie szansy, to dostrzeganie najmniejszych szczegółów, bez których twoje życie byłoby inne.

Zrób sobie na koniec dnia, listę rzeczy, za które jesteś wdzięczna. Ja robię to na fajnych stikerach w kształcie serca. Przyklejam na lustro. I przysięgam – od razu uśmiecham się do siebie i świata.

Słuchaj na Spotify:

Oglądaj na YouTube: