Seks

Zrób mi dobrze ustami!

Seksualnie
Seksualnie
5 sierpnia 2022
1 z 1

Zrób mi dobrze ustami!

fot. Dainis Graveris/Unsplash

3. Zwolnij

Cipka jest jak kwiat – delikatna, ale po dotknięciu we właściwy sposób może kwitnąć. Na litość boską, proszę, przestań być tacy szorstki. Żadna z nas nie lubi, gdy wpychasz dwa palce do środka i grzebiesz jak w słoiku z miodem, albo kiedy mocno uderzasz palcem. Wszyscy narzekacie, że nie możecie znaleźć punktu G, a to dlatego, że idziecie o około 20 cm za daleko i poruszacie się tak szybko, że powoduje to dyskomfort. Musisz zacząć lekko. Proszę. To wszystko. Baw się nią, ale spróbuj jej nie zniszczyć.

Pozdrawiamy, właścicielki cipek.

4. Bądź cierpliwy

Większość kobiet nie dochodzi w ciągu dwóch i pół sekundy. Potrzeba nam czasu, aby zbudować podniecenie. Musimy być stymulowane psychicznie i fizycznie, aby osiągnąć orgazm, więc próba przyspieszania tylko nas odstrasza. Musimy się zrelaksować i cieszyć się chwilą. Nie mogę ci powiedzieć, ile razy już byłam w ogródku, już witałam się z gąską, ale wtedy padało: doszłaś? No nie doszłam, mój drogi, nie doszłam.

To sprawia, że moja krew się gotuje. Czy doszłam?! Jęczę w ekstazie, mówiąc ci, że zaraz to zrobię, a ty właśnie przestałeś… Czy słyszałeś jakieś psy wyjące w oddali? Doprowadza mnie to do szału, ponieważ niecierpliwość odstrasza orgazmy. Płynie z powrotem w dół tej rzeki tak szybko i daleko od pożądanego celu. Czy my narzekamy, gdy dostajemy szczękościsku przy robieniu wam loda przez 25 minut, bo wciąż przeciągacie moment szczytowania? Nie. Czy to nietakt, że oczekujemy tego samego? Nie sądzę.

5. Zostaw swoją wrażliwość za drzwiami

Jeśli kobieta poprosi cię o zrobienie czegoś konkretnego lub zmianę tempa, nie denerwuj się ani nie obrażaj. Kobieta zna swoją cipkę lepiej niż ty, więc jeśli czegoś chce lub mówi ci, w jaki sposób może szybciej dobić do brzegu, słuchaj i działaj zgodnie z tymi wskazówkami. Musisz zostawić swoje ego za drzwiami i nie zachowywać się tak, jakbyś zjadł wszystkie rozumy. Być może w ciągu ostatnich dwóch lat przeleciałeś 50 dziewcząt, ale każda kobieta jest inna. Zawsze miej to z tyłu głowy.

PoprzedniNastępny
Seks

Dlaczego kobiety udają orgazmy? Pięć smutnych powodów (poradnik dla panów)

Seksualnie
Seksualnie
6 sierpnia 2022
1 z 1

Dlaczego kobiety udają orgazmy?

fot. Yohann Libot/Unsplash

 

4. Czuje, że jej przyjemność nie ma znaczenia

Zbyt wiele kobiet wierzy, że seks ma być tylko po to, aby sprawić przyjemność mężczyźnie. Tymczasem ona powinna bawić się tak samo jak ty sam. Powinna czerpać korzyści  i przyjemność z seksu. Aby zachęcić ją do cieszenia się własnym ciałem, nie bądź zbyt chciwy w sypialni. Nie sprawiaj, by czuła, że jej jedynym zadaniem jest cię zaspokoić. Upewnij się, że zdaje sobie sprawę, że dbasz o jej przyjemność tak samo jak o własną. Upewnij się, że dajesz tak często, jak go otrzymujesz. Upewnij się, że odwzajemniasz seks oralny.

5. Martwi się, że cię urazi

Czasami może chcieć zatrzymać się w środku seksu bez ukończenia. Może jednak martwić się tym, jak zareagujesz. Może udawać orgazm, aby oszczędzić ci kiepskich uczuć. Upewnij się, że wie, że nie musi tego robić. Jej ciało jest jej własnością. Jeśli chce przestać, może zatrzymać się w dowolnym momencie.

PoprzedniNastępny
Seks

Facet dobry w łóżku. Na pewno robi te cztery rzeczy

Seksualnie
Seksualnie
29 lipca 2022
dobry w łóżku
Fot. iStock/proud_natalia

Facet dobry w łóżku. Nie musi być boski, przystojny tak, że oglądają się za nim inne kobiety. Nie musi codziennie ćwiczyć na siłowni. Nieważna jest ilość pozycji, które zna i lubi. Jednak boski kochanek zawsze robi te cztery rzeczy.

Facet dobry w łóżku znajduje czas

Z raportu: “Seksualność Polaków” przygotowanego przez prof. Zbigniewa Izdebskiego wynika, że Polacy mają problem z pożądaniem, kochamy się coraz rzadziej i coraz krócej, a największą przeszkodą w czerpaniu radości z seksu jest stres i zmęczenie.  Seks uprawia 76 proc. dorosłych Polaków , to o 10 proc. mniej niż było to 10 lat temu i trwa on średnio 14 minut, gdy jeszcze kilka lat temu było to 18 min. Jaki z tego wniosek? Nie ma dobrego seksu bez czasu. Chyba, że stawiamy tylko na szybkie numerki (dobry kochanek na pewno tak nie robi). Po co czas? Właśnie po to, żeby mieć wolną głowę i chęci.

Dobry w łóżku eksperymentuje

Najbardziej w łóżku nie lubimy nudy. To dlatego po początkowym haju seks nam powszednieje, bo jest często ciągle podobnie. Chyba, że… Tak, dobry kochanek lubi eksperymenty. Łóżko? Może być, ale nie tylko. Blat stołu, wanna, prysznic, podłoga, choćby kanapa w salonie. Są małe dzieci? Noc w hotelu jest bardzo dobrym pomysłem dla ludzi zmęczonych rutyną. Samochód też jest niezłym pomysłem. Zresztą nawet w sypialni nie musi by nudno. Dobry kochanek dba o atmosferę, włączy sensualną muzykę, zapali świece. Wie, że każde odstępstwo od reguły jest na wagę złota. Seks też bywa różny, oczywiście nie każdy musi chcieć eksperymentować z BDSM, czy gadżetami erotycznymi, ale…

Interesuje go kobieca łechtaczka i piersi, ale nie robi tego na jedno kopyto

Łechtaczka jest najwrażliwszą seksualnie częścią kobiecego ciała. Ma więcej zakończeń nerwowych niż cały penis. Cóż, jej stymulacja to najprostsza droga do orgazmu. Wielu mężczyzn jednak nie przykłada do kobiecej łechtaczki większej uwagi, szybko dąży do stosunku. Tymczasem kobieta potrzebuje średnio 15 minut, żeby osiągnąć orgazm. Tu potrzeba wytrwałości i chęci partnera oraz…gotowości słuchania. Podobnie, jak kobiety mają różną wrażliwość piersi i każdą podnieca inną forma pieszczot, mają też różne sposoby osiągania orgazmu łechtaczkowego. Dobry kochanek chce się uczyć i jest otwarty.

Nie myśli jednak obsesyjnie, żeby zaspokoić kobietę

Dziś wielu mężczyzn stawia sobie za cel doprowadzenie partnerki do orgazmu. Kobiety z kolei chcą go za wszelką cenę osiągnąć, aby partnera zadowolić. Taka sytuacja sprawia, że im bardziej kobieta chce doświadczyć orgazmu, tym bardziej się od niego oddala. Pojawiają się niechciane myśli: „no gdzie ten orgazm!”. Zdarza się, że jest już bardzo blisko, a nagle wszystko opada. Dlatego kobiety często udają orgazm. Tak, niemal 50 proc kobiet pewnym etapie życia udaje orgazm i jednym z powodów, dla którego to robią jest próba „oszczędzenia” partnera.