Go to content

Łechtaczka to nie penis! Panowie, przestańcie w końcu popełniać w łóżku te cztery błędy

fot. Studio4/iStock

Choć mamy XXI w., nieograniczony dostęp do książek i Internetu, wciąż w sferze seksualności pokutuje wiele mitów. I przekładają się one na naszą codzienność łóżkową. Wielu mężczyzn powiela wciąż te same błędy, często nie ze złej woli, tylko właśnie z powodu zakorzenionych głęboko stereotypów. Kobiety natomiast wciąż nie są na tyle śmiałe, by zwracać mężczyznom uwagę i upominać się o swoje, dlatego żyją z tym codziennym kiepskim seksem. Czas przerwać tę zmowę milczenia i błędne koło – kochane, musimy zacząć głośno mówić o naszych potrzebach.

BŁĄD 1: KOBIETY NIE MAJĄ TAKIEGO POPĘDU SEKSUALNEGO JAK MĘŻCZYŹNI

Trudno mi zliczyć razy, kiedy słyszałam, że kobiety nie lubią seksu, że to dla nich tylko spełnianie jakiegoś obowiązku (coooo??!!), itp. itd. Cóż, chociaż na pewno między kobietami są jakieś różnice w tej kwestii, to na pewno nie generalne. Kobiety kochają seks, nie chcą seksu natomiast takiego, który jest po prostu kiepski, zły. Jeśli więc, drogi panie, twoja partnerka nie chce seksu, to zapytaj, o co chodzi, zaproponuj wspólną pracę nad tym, by był świetny dla was obojga. Nie tylko o ciebie tu chodzi, złotko!

SPRAW SOBIE gorące kostki miłości do gry wstępnej!

BŁĄD 2. BRAK GRY WSTĘPNEJ

Kobieta cieszy się przyjemnością dotykania i pieszczot całego ciała. Lubi być całowana i uwodzona. Szczególnie lubi oczekiwanie na samą penetrację. Poświęć trochę czasu, aby powoli poruszać się po całym jej ciele. Zanim dotrzesz do jej łechtaczki, będzie w niebie. Nie spiesz się z grą wstępną. Kobieta wie, kiedy jej mężczyzna kocha i docenia każdy centymetr jej ciała. Nic nie podoba się kobiecie bardziej niż świadomość, że jej mężczyzna jest podniecony przez dotykanie, pieszczenie i całowanie jej wszędzie.

ZADBAJ O SWOJE CIAŁO I WYBIERZ bogaty lubrykant intymny z Sephory!

Gra wstępna trwa u kobiety 24/7. Im bardziej zwracasz uwagę na jej ogólne potrzeby, tym lepiej. Jeśli twoja partnerka jest zmęczona długim dniem, a ty jesteś w nastroju do seksu, przygotuj dla niej miłą gorącą kąpiel, połóż dzieci do łóżka, a nastrój „zostaw mnie w spokoju” zmieni się na twoją korzyść. Pielęgnowanie swojej kobiety jest najlepszym afrodyzjakiem. Bądź świetnym partnerem, a ona będzie w zamian wspaniałą kochanką.

BŁĄD 3. ŁECHTACZKA TO TAKI KOBIECY PENIS

Ciało kobiety różni się od ciała mężczyzny. Nie próbuj traktować jej genitaliów tak, jak traktujesz własne. Dowiedz się, jakie rodzaje dotyku są najlepsze. Nie spiesz się. Nerwowe ruchy to coś, co sprawia jej ból. Nie przechodź do stosunku zbyt szybko. Większość kobiet cieszy się orgazmami dzięki stymulacji łechtaczki przed penetracją. Pamiętaj: każda kobieta jest inna; niektóre mają orgazmy pochwowe, a niektóre nie.

BŁĄD 4: UPRAWIASZ SEKS TYLKO PO SWOJEMU

Większość mężczyzn przejmuje inicjatywę w kontaktach seksualnych. A dla niektórych, nawet jeśli kobieta przejmuje inicjatywę uprawiania seksu inaczej (po swojemu), jest przekierowywana do tego, jak on tego chce. Czasami może to być mecz, a czasami nie. Nie zakładaj, że tylko dlatego, że widziałeś kobietę jęczącą na stronie pornograficznej, to jest to, co spodoba się twojej kobiecie.