Go to content

„Doszłaś?”, „Połknij”. Najbardziej irytujące rzeczy, które faceci robią podczas seksu

para w czasie seksu
fot. jessicaphoto/iStock

Wydawać by się mogło, że kiedy już lądujemy z kimś w łóżku, to pragniemy go tak bardzo, że ostatnią rzeczą, która może się wydarzyć jest… irytacja. A jednak. W czasie seksu też można się wkurzyć… 

Dmuchanie w… no właśnie tam

Nie wiem, kto nauczył mężczyzn, że dmuchanie w okolice pochwy kobiety podczas seksu jest stymulujące, bo szczerze mówiąc chłopcy, nie jest. Jest całkowicie irytujące. Wyobraź sobie, że ktoś dmucha ci w ucho – a ponadto wyobraź sobie, że masz mokre ucho – a zrozumiesz, dlaczego kobiety są tym dmuchaniem sfrustrowane. Więc dlaczego mężczyźni to robią? Większość mężczyzn robi to, ponieważ myślą, że nas to łaskocze, a niektórzy robią to, ponieważ chcą nas… wysuszyć. Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że jeśli chcesz nas połaskotać, użyj odpowiednich miejsc, takich jak stopy lub pachy, i pozostaw obszar pochwy do właściwego wykorzystania. Nie sądzę, żeby kobietom dano łechtaczki jako urządzenia, które miały je rozśmieszać.

Jedno z najdurniejszych pytań

Inną irytującą tendencją, jaką mają mężczyźni, jest zadawanie pytania: „doszłaś?”. Kobieta może łatwo stwierdzić, czy mężczyzna osiągnął szczyt, czy dobrze się bawi, więc dlaczego on nie może zrobić tego samego? Doświadczenie osiągania orgazmu dla kobiety jest zupełnie inne niż dla mężczyzny. Kobieta często musi pozwolić sobie w czasie seksu na całkowite poddanie się, aby osiągnąć pełny orgazm. Pytanie „Skończyłaś?” w połowie stosunku, jest… Po prostu tego nie rób.

Seks oralny

Tutaj lista przewin jest długa. Seks oralny może być niesamowity, ale niektóre rzeczy mogą sprawić, że go znienawidzimy na zawsze. Czasami sposób, w jaki twój partner reaguje podczas seksu oralnego, może zmienić przyjemny moment w coś naprawdę irytującego. 

Mężczyźni kochają seks oralny, uwielbiają uległą pozycję, w jakiej musi być kobieta, aby go uprawiać. W większości przypadków kobiety też to lubią, ale nigdy, SERIO NIGDY, nie naciskaj kobiecie głowy w kierunku genitaliów, tak jak Joe Pesci zrobił Sharon Stone w filmie „Kasyno”. Jest to prawdopodobnie najbardziej poniżająca rzecz, jaką mężczyzna może zrobić kobiecie w trakcie seksu, podnieca jedynie około 0,05% populacji kobiet. Poza tym, nawet jesteśmy tej małej grupie kobiet,  które kręci taka ostra zabawa, na dłuższą metę jest to niewygodne. Serio, sporą część czasu poświęcamy na powstrzymywanie duszenia i wymiotów. Spróbujcie sobie włożyć coś takiego do ust. Nie? To wara od naszej głowy.

Jedna z najbardziej niedojrzałych rzeczy, jakie może zrobić facet podczas seksu oralnego to brak ostrzeżenia, że za moment skończy. Powiedz, dlaczego miałbyś nie ostrzec kobiety? Nie jest fajnie dać się tak zaskoczyć, szczególnie w takiej sytuacji. Zapewniam cię. Ta sytuacja oczywiście prowadzi wprost do kolejnej turbozłej, czyli przymuszenia do połknięcia twojej spermy. K***a, serio?! To powinna być moja decyzja, moja tylko i wyłącznie. Nie masz prawa tego ode mnie wymagać.

Kolejna rzecz to… cisza. Serio, zastanawianie się w czasie seksu oralnego, czy wszystko jest ok, czy może tam śpisz, to nie jest fajna sprawa. Chłopaki, mówcie głośno. Albo przynajmniej zróbcie trochę hałasu, abyśmy wiedziały, że nie zasnąłeś.

Skarpetki

Tak, to się wciąż dzieje. A można by pomyśleć, że przeminęło wraz z latami 80. Nie ściągając skarpet w czasie seksu, pokazujesz swój stosunek do mnie. I jest to stosunek lekceważący. Ściągaj skarpety!!