Go to content

Specjalnie dla kobiecych oczu, czyli 10 filmów z niezwykle przystojną obsadą

Fot. Screen You Tube/Top 10 Must-Watch Ryan Gosling Performances

Podobno można chodzić się do kina lub na film – to pierwsze, gdy bardziej od seansu interesuje nas towarzystwo, a drugie, gdy to, co na ekranie ważniejsze jest od tego, kto siedzi na fotelu obok. Czasami bywa też i tak, że ani film ani towarzystwo nie są istotne, za to liczy się konkretny aktor. I tak oto chodzimy na Ryana, Brada czy Leonardo, wpatrujemy się w Georga, Macieja lub Matthew, wzdychamy, marzymy i cieszymy oko. I nic w tym złego, kto kobiecie od czasu do czasu zabroni i takiej przyjemności! Oto 10 filmów z przystojnymi aktorami, które warto zobaczyć nie tylko ze względu na fabułę i wciągająca akcję.

„Kocha, lubi, szanuje”, reż. Glenn Ficarra

No witaj Ryanie Goslingu, niczym z Photoshopa wyjęty! Miło cię… oglądać 😉 A na dodatek miło cię widzieć w dobrej i zabawnej komedii. Przystojny Ryan wciela się tutaj w rolę podrywacza Jacoba, który staje się przewodnikiem po świecie randek dla świeżo zdradzonego Cala Weavera (Steve Carell). Jednak kto mieczem wojuje, od miecza ginie – Jacoba w końcu trafia strzała Amora.

„Magic Mike”, reż. Steven Soderbergh

Drogie panie, w tym filmie każda znajdzie swój typ mężczyny, a od roznegliżowanych przystojniaków jest tutaj po prostu gęsto. Channing Tatum, Matthew McConaughey, Matt Bomer, Joe Manganiello udowadniają, że wiedzą jak efektywnie ściągnąć z siebie ubrania i przyciągnąć kobiecą uwagę. To nie jest film, który stawia filozoficzne pytania, wzrusza i skłania do refleksji – to po prostu rozrywka w czystej postaci na wieczór, podczas którego chcemy rozerwać się i zrelaksować. Zdecydowanie na babski wieczór.

„Infiltracja”, reż. Martin Scorsese

Policjant przenikający do struktur mafii i jeden z jej członków w bostońskiej policji, podwójne tożsamości, intrygi, tajemnice i śmiertelna rozgrywka. Jeśli dodamy do tego jedne z najlepszych ról Leonardo Di Caprio i Matta Damona. hollywoodzki rozmach, gwiazdorską obsadę i reżyserską rękę mistrza Scorsese, to bez wątpienia wyjdzie nam filmowy hit. Warto zobaczyć nawet jeśli Leonardo i Matt nie są w waszym typie.

„Wiek Adaline”, reż. Lee Toland Krieger

Choć główną role gra tutaj Blake Lively, to partnerujący jej Michiel Huisman (znany także z „Gry o tron”) oraz Harrison Ford bez wątpienia mają duży wpływ na nasz odbiór filmu. Piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi i staje się nieśmiertelna. Niemal przez cały wiek podróżuje, zmienia tożsamości, obserwuje starzenie się swoich bliskich, aż w końcu spotyka miłość, która boleśnie uświadamia jej, że wieczna młodość wcale nie jest taka wspaniała…

„Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra”, reż. Steven Soderbergh

Danny Ocean po opuszczeniu więziennych murów planuje historyczny skok na kasyna w Las Vegas. Kompletuje ekipę fachowców, którzy mają mu pomóc w realizacji tego planu i zdobyciu fortuny. George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia w filmie który daje nam rozrywkę, odprężenie i na dwie godziny uwalnia od codzienności. Czy trzeba jeszcze kogoś przekonywać?

„Ugotowany”, reż. John Wells

Adam Jones, genialny kucharz z problemami osobistymi,  gromadzi doborową załogę, by stworzyć jedną z najlepszych restaurację na świecie i zdobyć trzy gwiazdki Michelin. Czy uda mu się pokonać konkurencję i własne demony? Jeśli jeszcze nie jesteście fankami Bradley’a Cooper’a to może uda się mu zdobyć waszą sympatię tym filmem – wszak przez żołądek do serca!

„Makbet”, reż. Justin Kurzel

Bo kto powiedział, że klasyka nie może być przyjemnością nawet dla oka? Jeśli w rolę tytułowego Makbeta wciela się przystojny Michael Fassbender, to nie ma co do tego wątpliwości! Żądza władzy, pasja, szaleństwo, zazdrość i Szekspir na ekranie w najlepszym wydaniu – warto, naprawdę warto!

„Avengers”, reż. Joss Whedon

Może to nie jest typowo kobiecy film, ale wasz mężczyzna będzie z tego wyboru zadowolony, a wy będziecie mogły spędzić dwie godziny z przystojnymi aktorami na ekranie – czegoż nie robi się dla ukochanego! Grupa superbohaterów łączy siły, by obronić nas przed inwazją kosmitów i ochronić świat przed całkowitym zniszczeniem. Robert Downey Jr., Tom Hiddleston, Chris Evans, Chris Hemsworth i Mark Ruffalo serdecznie zapraszają i oferują swoje super moce.

„Planeta singli”, reż. Mitja Okorn

Nie tylko w Hollywood mają przystojnych aktorów – u nas też ich nie brakuje. O proszę, Maciej Stuhr w komedii romantycznej, która jest naprawdę zabawna i której oglądanie nie boli i daje nam przyjemność! Nauczycielka Ania (Agnieszka Więdłocha) szuka swojego księcia z bajki na portalach randkowych. Przypadkiem poznaje gwiazdę telewizji, cynicznego mizogina Tomka (Maciej Stuhr), który proponuje jej niezwykłą współpracę…

„Wszystko, co kocham”, reż. Jacek Borcuch

Jest rok 1981. W małej nadmorskiej miejscowości osiemnastoletni Janek zakłada zespół punkrockowy, poznaje smak muzyki, przyjaźni, pierwszej miłości i buntu w czasie politycznej burzy. Jeden z najlepszych filmów ostatnich lat, w którym roi się od młodych, polskich talentów (a przy okazji też przystojnych) – na ekranie m.in. Mateusz Kościukiewicz, Jakub Gierszał, Mateusz Banasiuk, Andrzej Chyra. Jeśli jeszcze ktoś nie widział, niech nie zwleka, bo to naprawdę świetny film.

https://www.youtube.com/watch?v=_O-rn7rWvs4

A wy co polecacie i kogo chętnie oglądacie? 🙂