Go to content

6 zodiakalnych par, które rozumieją się jak nikt inny

Pokrewieństwo dusz nie polega na wyjadaniu sobie z dziobków i wrzucaniu milionów zdjęć na portale społecznościowe. To relacje partnerskie oraz znajomości z osobami, bez których nie wyobrażamy sobie życia. To może być zarówno wieloletnia przyjaźń, jak i świeża znajomość, która opiera się na spotkaniach raz w miesiącu, które jednak są nam niezbędne do życia. Po czym poznać pokrewną duszę? 

Większość z nas odpowie — to osoba, która odgaduje w pół słowa resztę zdania, które chcemy odpowiedzieć. Wręcz czyta w myślach, odgaduje pragnienia, podziela pasję. To ktoś, z kim spędzamy czas z najwyższą przyjemnością.

Z czystej ciekawości warto sprawdzić, jak znaki zodiaku wpływają na kaliber znajomości. Takie więzy, oparte na zodiakalnym podobieństwie są wyjątkowe, ponieważ ludzie pokrewnych znaków są dla siebie idealni ze względu na podobne doświadczenia, które dzielili. Są ludźmi odmiennymi, ale pasującymi do siebie nawzajem.

Które zodiakalne pary mają największe szanse na duchowe porozumienie?


źródło: themindsjournal.com

Fot. iStock

1/6 Rak + Skorpion

Rak to zodiak, który potrafi być lojalny i oddaje się przyjaźni z pasją, choć jest bardziej pasywny w związku. Idealnie dopełnia Skorpiona, który ponad wszystko ceni przyjaźń, ale czasem zbyt mocno się w niej zatraca. Skorpion i Rak to znaki stworzone dla siebie, ponieważ równoważą energię wkładaną w związek. Tu nie ma deficytów, istnieje za to równowaga.

Fot. iStock

2/6 Baran + Strzelec

Barany są dość zaczepne i skore do wywoływania konfliktów nawet w przyjaźni. To nie jest znak, z którym zawsze łatwo idzie się przez życie. Natomiast Strzelce bywają skrajnie skupione na sobie, uwielbiają podróżować i zdobywać nowe doświadczenia. Im zaczepna osobowość Barana absolutnie nie przeszkadza, ponieważ Strzelce nie wdają się w konflikty w ich otoczeniu.

Fot. iStock

3/6 Byk + Koziorożec

Ogólny stosunek do życia i sukcesu obu tych znaków zodiaku jest taki sam. Oba te znaki są ekstremalnie ukierunkowane na działania, wyróżniają się pracowitością i niezawodnością. Odpowiedzialność to ich drugie imię, więc doskonale się rozumieją.

Fot. iStock

4/6 Waga + Bliźnięta

Te znaki to przeciwieństwa, które się przyciągają. Wagi, zanim podejmą decyzję, dobrze muszą się nad nią zastanowić, przeanalizować plusy i minusy. Bliźnięta natomiast nie, ponieważ charakteryzują się lekkim podejściem do życia. Waga, dzięki Bliźniętom, ma szansę na odrobię pozytywnego szleństwa, zabawy. Z kolei Bliźnięta dostają impuls, by odrobinę przystopować czasem lekkomyślne zachowania.

Fot. iStock

5/6 Lew + Wodnik

Lew to zodiak lubiący uwagę, olśniewający w kontaktach z innymi ludźmi. Lwy cechują się nienasyconą potrzebą podziwu, natomiast Wodniki mają płynną osobowość, skłonną dostosować się do każdej sytuacji. Wodnik i Lew to układ bezkolizyjny, który może dać obojgu wiele dobrego.

Fot. iStock

6/6 Panna + Ryby

Oba zodiaki mają różne osobowości i różne sposoby życia. Są do siebie przeciwstawne, ale razem tworzą układ porównywalny do nierozłącznego yin i yang. Ryby są niezwykle praktyczne, tymczasem Panna artystyczna. Panny, korzystając ze wsparcia bardziej życiowych Ryb, więcej czasu mogą poświęcić na własne artystyczne zainteresowania. Przy okazji wciągają w ten świat „wodne” istoty. To właśnie sprawia, że ​​są najlepszymi przyjaciółmi, którzy łączą piękne i pożyteczne, mogąc polegać na sobie nawzajem.