Lifestyle

Jak naprawdę wygląda Christina Aguilera? Pokazała twarz bez makijażu. Uwierzycie, że ma 37 lat?

Redakcja
Redakcja
28 marca 2018
Fot. Facebook /Christina Aguilera

Raczej każdy wie, jak wygląda Christina Aguilera, prawda? W swoim życiu przeszła różne metamorfozy. Od delikatnej i efemerycznej blondynki z potężnym głosem, aż po kobietę, która zszokowała swoich fanów (i nie tylko) swoją nadwagą.

Dzisiaj jej pozycja gwiazdy jest niepodważalna. Jej największe hity śpiewa cały świat. Christina jednak na tym nie poprzestaje, po raz kolejny zaskoczyła wszystkich. Dla magazynu „Paper” zapozowała bez ciężkiej szminki i eyelinera. Wybrała siebie w jak najbardziej naturalnej wersji. Ciekawe, czy ktoś w kobiecie na okładce rozpoznał wielką gwiazdę muzyki pop?

Wokalistka w wywiadzie dla magazynu mówi, że zawsze była kimś, kto najwyraźniej uwielbia eksperymentować, uwielbia teatralność, uwielbia tworzyć fabułę i odgrywać pewną postać w filmie lub na scenie. Podkreśla, że jest preformerem, ale nie znaczy, że nie docenia swojego naturalnego piękna, a pokazanie go innym, jest dla niej wyzwalającym doświadczeniem.

Makijaż to forma ekspresji artystycznej i każdy powinien czuć się pewnie, robiąc to, co najlepiej pasuje do jego stylu i ciała, powiedziała Aguilera jednocześnie zwracając uwagę, że słowo „wyzwalające” jest aluzją do presji wywieranej na kobietach, które mają wyglądać idealnie. W całym tym szaleństwie musi być miejsce na celebrowanie naturalnego piękna.

Poznajecie tę panią na zdjęciu?

 

A taką kojarzymy ją na co dzień.


źródło: upworthy.com


Zobacz także

„Bądź twardy i ambitny. Miej klasę. Bierz się z życiem za bary. Tego mnie nauczyłeś, teraz rozumiesz, prawda?”. Toksyczna Kochanka

Czasami warto zaufać

Magiczna data na opakowaniu – termin przydatności do spożycia, a data minimalnej trwałości. Wiesz co oznacza?