Seks Związek

Jak uzyskać w łóżku dokładnie to, czego się pragnie?

Seksualnie
Seksualnie
16 kwietnia 2018
1 z 1

Jak uzyskać w łóżku dokładnie to, czego się pragnie?

Fot. iStock/lll0228

Pokazuj

Bardzo skuteczną metodą, acz nie tak dobrą, jak zwykła, szczera rozmowa jest pokazywanie. Na czym ona polega? Rób partnerowi to, czego sama chciałabyś doświadczyć. Ten sposób może być nieco trudny, jeśli marzysz np. o seksie analnym lub chłostaniu piersi, no ale próbuj…

Tę metodę lepiej wykorzystać do mniej hardcorowych doznań, typu: całowanie, sposób dotykania, mówienie do siebie w trakcie seksu.

Zaskocz go

Jeśli np. marzysz o odgrywaniu ról, zaskocz go jakimś przebraniem. Tylko pamiętaj, że zaskakiwanie wiąże się z tym, że reakcja może być różna. Lepiej więc wybrać pewniaka (pielęgniarka) niż stawiać na wymyślne przebrania.

Dozuj nowości

Jeśli marzysz o czymś, co może spotkać się z dużym oporem, powinnaś powoli się rozkręcać. Fantazjujesz o seksie analnym? Poproś, żeby najpierw pieścił twoje pośladki. Najpierw dłońmi, następnym razem językiem. Obserwuj jego reakcje. Podoba mu się? Świetnie! Za każdym razem posuwajcie się trochę dalej.

Jak widać – drogi masz dwie. Albo walisz prosto z mostu, albo powoli się rozkręcasz. Osobiście polecam opcję nr 1. SKuteczna! Potwierdzam.

Na podstawie: YourTango

PoprzedniNastępny
Seks Związek

To dlatego twój seks jest kiepski. Szkodliwe mity, w które wszyscy wierzymy

Seksualnie
Seksualnie
17 kwietnia 2018
1 z 1

To dlatego twój seks jest kiepski. Szkodliwe mity, w które wszyscy wierzymy

Fot. iStock/South_agency

Mit nr 4: Do zdrady dochodzi wtedy, gdy czegoś w związku brakuje

Sraty taty. Niektórzy zdradzają, chociaż mają wszystko. Po prostu odwala im, chcą mieć więcej wrażeń, lubią zdobywać, chcą wykorzystać okazję. Oczywiście, zdarzają się też zdrady, bo czegoś w związku zabrakło, ale to nie jest regułą.

Mit nr 5: Orgazm pochwowy to pestka

Istnieje jakieś przekonanie, że orgazm pochwowy jest łatwy do osiągnięcia. Co więcej, niektórzy uważają, że to jedyny, słuszny orgazm. Bzdura. Prawdą jest, że większość kobiet wymaga pewnego rodzaju stymulacji łechtaczki, aby osiągnąć punkt kulminacyjny.

Mit nr 6: Tylko na początku seks jest gorący

Wydaje nam się, że seks z nowym partnerem jest bardziej ekscytujący i szybciej prowadzi do orgazmu niż w wieloletnich związkach. Może i w takiej sytuacji adrenalina i podniecenie jest większe, ale szansa na orgazm są mniejsze. Potrzeba wielu prób, żeby zrozumieć, co lubi druga osoba, zgrać się, wyczuć siebie, a wręcz – „nauczyć się” partnera. Właśnie dlatego seks ze stałym partnerem jest bardziej satysfakcjonujący.

Mit nr 7: Używanie lubrykantu oznacza, że nie jesteś podniecona

Czasem po prostu tak się dzieje, że produkcja wydzieliny nieco spada. Może to wynikać ze stresu, ogólnej kondycji organizmu, własnych predyspozycji czy stosowania leków. Powodów może być jeszcze więcej. Nie musi cieknąć po udach, żebyś miała jasny dowód na to, jak bardzo jesteś podniecona. Seks rodzi się w głowie.

Mit nr 8: Niedopasowanie seksualne jest gwarantem kiepskiego seksu

Niekoniecznie. Wasze libido może się różnić, wasze upodobania seksualne również. Jeśli jednak potraficie normalnie i szczerze ze sobą rozmawiać, komunikujecie swoje potrzeby i szanujecie się, wszystko jest możliwe do ogarnięcia. Wystarczy chcieć, ot co.

Na podstawie: HuffingtonPost

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Jak jest z tą spermą? Łykać czy nie? [18+]

Seksualnie
Seksualnie
13 kwietnia 2018
1 z 1

Jak jest z tą spermą? Łykać czy nie?

Czekasz teraz zapewne na odpowiedź na pytanie – połykać czy nie połykać? No cóż. Taka praktyka jest dobrze widziana w oczach partnera. Czuje się wtedy kochany i akceptowany (wtf?). Takie zachowanie kobiety świadczy o bliskości, zaufaniu i bezpieczeństwie. Ok, coś w tym jest – raczej nie zdecydowałabyś się na coś takiego w przypadku faceta, którego znasz od pięciu minut, prawda? Warto pamiętać, że ejakulat może przenosić choroby weneryczne. Lepiej więc w niektórych sytuacjach nie udowadniać, jaką to się jest zajebistą kochanką.

Mała uwaga do panów. Jeśli chcecie, żeby partnerka połykała waszą spermę, to może szczerze z nią o tym porozmawiajcie, zamiast stroić fochy lub niby-to-przypadkiem przytrzymywać jej głowę w kluczowym momencie? Ach! No i zacznijcie dbać o zdrową dietę, ruch i higienę. Wtedy wszystko będzie prostsze, ale i… przyjemniejsze.

Źródło: zdrowie.gazeta.pl/portal.abczdrowie.pl

PoprzedniNastępny