Go to content

Najgorętsze, męskie fantazje. Jesteś gotowa je spełnić?

Zanim zapytasz swojego faceta o jego najskrytsze fantazje seksualne, dobrze się zastanów. Ja raz zapytałam i do tej pory robię wielkie oczy, gdy sobie o tym przypomnę. Tak, faceci bardzo dużo fantazjują, a ich pragnienia mogą przejść nasze wyobrażenia. Podejrzewam, że mój facet i tak nie zdradził mi wszystkiego, o czym myśli, bo już sama jego wizja seksu na tylnim siedzeniu taksówki (w takcie jazdy, rzecz jasna i to w dzień!) nieco mnie przytłoczyła… ale i podnieciła.I właśnie to podniecenie jest najlepsze! Wcale nie trzeba tych wszystkich fantazji wcielać w życie, żeby mieć naprawdę udany seks. Czasem wystarczy o nich rozmawiać, wyobrazić sobie i dać się ponieść w łóżku, by podniecenie sięgnęło zenitu.

A może jesteś gotowa, by trochę zaszaleć i poeksperymentować? Chcesz zaskoczyć faceta, żeby zaczął się zastanawiać, czy czytasz w jego myślach? Masz tu listę najgorętszych, męskich fantazji. Możesz dowolnie je modyfikować pod siebie i swojego partnera. Jest tylko jedna zasada – nie rumienimy się!

Trójkąty

Osobiści nie znam żadnego faceta, który nie miałby takich fantazji. Dla wielu z nich byłoby to spełnieniem marzeń, inni wolą nie próbować z obawy przed zazdrością którejś ze stron. Większość z nas uważa, że faceci najchętniej widzieliby w łóżku dwie kobiety, które całą swoją uwagę skupiałyby na męskim przyrodzeniu. Niekoniecznie. Facetów podniecają różne warianty – dwóch panów i pani, dwie panie i pan… Niektórych usatysfakcjonowałoby nawet samo przyglądanie się partnerce, która baraszkuje z drugą kobietą lub innym facetem. Jeżeli znacie siebie i wiecie, że takie eksperymenty mogłyby zaszkodzić waszemu związkowi, odpuśćcie i pozostawcie to w sferze fantazji. Nie oznacza to jednak, że nie możecie o tym rozmawiać lub oglądać razem porno z taką „fabułą”.

Prostytutka

Wielu facetów podnieca wizja płacenia za seks. Ekscytująca jest też cała ta otoczka – nieznana kobieta, tajemnica, uczucie wstydu… i ona – gotowa, by spełnić każda zachciankę. W końcu bierze za to pieniądze, tak? Taką fantazję łatwo zrealizować w związku, tylko trzeba dobrze wczuć się w rolę. Załóż płaszcz i nic więcej pod nim, wyjdź na spacer. Niech od podjedzie autem, uchyli szybę, pogadajcie. Wsiądź, jeźdzcie do niego. Weź pieniądze od niego, wypij drinka i rób, co ci każe. Wiem, brzmi zabawnie, ale naprawdę można się wczuć. Potwierdzam, przeżyłam to. I gorąco polecam.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Fot. iStock/Casarsa

1/1 Najgorętsze, męskie fantazje. Jesteś gotowa je spełnić?

Odgrywanie ról

Jeśli nie chcesz wcielać się w prostytutkę, możesz wymyślić coś mniej hardcorowego. Najlepiej będzie, jeśli zapytasz wprost, czego pragnie twój facet. Do standardowych fantazji można zaliczyć seks z pielęgniarką, pokojówką, nauczycielką, przełożoną, służącą… Dlaczego miałabyś nie stać się przez jeden wieczór dziewką z czworaków, skoro tego właśnie chce? Będzie dobrze, pod warunkiem, że w którymś momencie nie wpadniesz w histeryczny śmiech 😉

Niedostępność

Faceci szaleją za kobietami, które są poza ich zasięgiem. Wiadomo – zakazany owoc smakuje najlepiej. Twój partner może fantazjować na temat seksu z twoją siostrą lub żoną swojego najlepszego kumpla. Niestety, raczej ci o tym nie powie. Tę fantazję można jednak wcielić w życie w inny sposób. Niech zaprosi cię na randkę i zabiega o ciebie przez cały wieczór, ty natomiast graj niedostępną i tajemniczą. Później, już w sypialni, również…

Różne miejsca

Większość facetów chciałoby urozmaicić życie seksualne choćby w najprostszy sposób. Jak to zrobić? Kochać się o innych niż zwykle godzinach, w innych miejscach w domu, na publicznych parkingach, w hotelowych pokojach. Tę fantazję chyba spełnisz bez trudu, hę?

Na podstawie: Love Panky