Seks Związek

Jak jest z tą spermą? Łykać czy nie? [18+]

Seksualnie
Seksualnie
13 kwietnia 2018
1 z 1

Jak jest z tą spermą? Łykać czy nie?

Czekasz teraz zapewne na odpowiedź na pytanie – połykać czy nie połykać? No cóż. Taka praktyka jest dobrze widziana w oczach partnera. Czuje się wtedy kochany i akceptowany (wtf?). Takie zachowanie kobiety świadczy o bliskości, zaufaniu i bezpieczeństwie. Ok, coś w tym jest – raczej nie zdecydowałabyś się na coś takiego w przypadku faceta, którego znasz od pięciu minut, prawda? Warto pamiętać, że ejakulat może przenosić choroby weneryczne. Lepiej więc w niektórych sytuacjach nie udowadniać, jaką to się jest zajebistą kochanką.

Mała uwaga do panów. Jeśli chcecie, żeby partnerka połykała waszą spermę, to może szczerze z nią o tym porozmawiajcie, zamiast stroić fochy lub niby-to-przypadkiem przytrzymywać jej głowę w kluczowym momencie? Ach! No i zacznijcie dbać o zdrową dietę, ruch i higienę. Wtedy wszystko będzie prostsze, ale i… przyjemniejsze.

Źródło: zdrowie.gazeta.pl/portal.abczdrowie.pl

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Jak uzyskać w łóżku dokładnie to, czego się pragnie?

Seksualnie
Seksualnie
16 kwietnia 2018
1 z 1

Jak uzyskać w łóżku dokładnie to, czego się pragnie?

Fot. iStock/lll0228

Pokazuj

Bardzo skuteczną metodą, acz nie tak dobrą, jak zwykła, szczera rozmowa jest pokazywanie. Na czym ona polega? Rób partnerowi to, czego sama chciałabyś doświadczyć. Ten sposób może być nieco trudny, jeśli marzysz np. o seksie analnym lub chłostaniu piersi, no ale próbuj…

Tę metodę lepiej wykorzystać do mniej hardcorowych doznań, typu: całowanie, sposób dotykania, mówienie do siebie w trakcie seksu.

Zaskocz go

Jeśli np. marzysz o odgrywaniu ról, zaskocz go jakimś przebraniem. Tylko pamiętaj, że zaskakiwanie wiąże się z tym, że reakcja może być różna. Lepiej więc wybrać pewniaka (pielęgniarka) niż stawiać na wymyślne przebrania.

Dozuj nowości

Jeśli marzysz o czymś, co może spotkać się z dużym oporem, powinnaś powoli się rozkręcać. Fantazjujesz o seksie analnym? Poproś, żeby najpierw pieścił twoje pośladki. Najpierw dłońmi, następnym razem językiem. Obserwuj jego reakcje. Podoba mu się? Świetnie! Za każdym razem posuwajcie się trochę dalej.

Jak widać – drogi masz dwie. Albo walisz prosto z mostu, albo powoli się rozkręcasz. Osobiście polecam opcję nr 1. SKuteczna! Potwierdzam.

Na podstawie: YourTango

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Życzę każdej kobiecie, żeby choć raz poszła do łóżka z dużo starszym facetem

Seksualnie
Seksualnie
12 kwietnia 2018
1 z 1

Życzę każdej kobiecie, żeby choć raz poszła do łóżka z dużo starszym facetem

Bezpieczeństwo pozwala na swobodę. W seksie z dojrzałym facetem nie ma miejsca na zawiedzione oczekiwania i niespełnione potrzeby. Wszystko jest jasne, proste i ma prowadzić do spełnienia. I właśnie to spełnienie jest dla nich najważniejsze. Ale nie ich, a nasze. Oni zawsze najpierw zajmują się partnerkami, nie spieszy im się, nie gonią, nie liczą wyłącznie na własną satysfakcję.

Bezpieczeństwo to też możliwość powiedzenia „nie”. Dojrzali mężczyźni potrafią uszanować zdanie kobiety. A one nie muszą w sypialni stawać na rzęsach i udowadniać, co potrafią. Tu nie ma gierek, udawania, pozycji na pokaz. Jest za to dużo uśmiechu, pasji, pożądanie i patrzenia sobie głęboko w oczy. To zupełnie inny poziom seksu.

Oni po prostu wiedzą, że orgazm rodzi się w głowie i potrafią doprowadzić do niego każdą partnerkę.

Życzę każdej kobiecie, żeby choć raz poszła do łóżka z dużo starszym facetem.

Serio.

 

PoprzedniNastępny