Go to content

Dlaczego kobiety odmawiają seksu oralnego? Powodów jest kilka

Fot. iStock/triocean

„Co jest skarbie, już mnie nie kochasz?” – usłyszała zapewne od swojego faceta niejedna z nas, po tym, jak nagle odmówiła seksu oralnego. Facetom na ogół nie mieści się to w głowie. Co jej się stało, przecież do tej pory był to stały element każdej, upojnej nocy. Kochany, jeżeli twoja ukochana nie chce już robić loda, po prostu zapytaj ją, dlaczego. Najprawdopodobniej usłyszysz któryś z tych ośmiu, najpopularniejszych powodów. O ile oczywiście w waszym związku jesteście ze sobą szczerzy. 

Bo przestałeś o to prosić

Wydaje ci się, że to jej obowiązek. Tyle razy sama wychodziła z inicjatywą, to można uznać, że to uwielbia. Pudło. Ona może dojść do wniosku, że wcale ci się nie podoba jej technika, skoro o to nie prosisz.

Bo nie całujesz jej chwilę po

To zabawne, że większość z was brzydzi się własnego penisa. O spermie nie wspominając. Jeśli odwracasz głowę, gdy chce cię pocałować po tym, jak zrobi ci dobrze, nie licz, że będzie powtórka z rozrywki.

Bo nie umiesz się odwdzięczyć

Pieszczenie jej ustami i językiem nawet przez myśl ci nie przejdzie? O czym my w ogóle w takim razie mówimy? I ty jeszcze śmiesz mieć pretensje, że ona przestała robić ci loda?

Bo ona mogła się po prostu zmuszać

Robiła to, bo to lubisz, ale być może wcale nie miała na to ochoty i w końcu uznała, że już wystarczy. To dobry moment, żeby szczerze ze sobą porozmawiać. Najwyraźniej w waszym seksie coś nie gra.

Bo nie masz orgazmu

Kobietom często wydaje się, że idealny seks oralny musi skończyć się spektakularnym wytryskiem. Tymczasem może to być forma rozgrzewki. Wytłumacz jej po prostu, dlaczego nie chcesz lub nie możesz dojść.

Bo brakuje na to czasu

Praca, dzieci, stres, domowe obowiązki… To wszystko powoduje, że macie wyłącznie szybkie numerki? No to nie ma się co dziwić, że nie ma czasu na seks oralny.

Bo twoja sperma smakuje źle…

…albo nie dbasz o higienę intymną. Sorry, ale to u was częste.

Bo każesz jej klęczeć

Super, że stojąc nad nią czujesz się taki władczy, ale ta pozycja naprawdę jest niewygodna. Wystarczy chwila, żeby kolana zaczęły boleć. Zaproponuj inną pozycję.

No to jak? Masz odwagę, by szczerze pogadać?


 

Źródło: Your Tango