Go to content

Znaki zodiaku, z którymi lepiej nie zadzierać…

Wszystkie znamy choć jedną osobę, z którą sprzeczanie się choćby o najmniejszą pierdołę nie ma sensu. Bo a to wyśmieje twoje argumenty, a to odwróci kota ogonem. W najgorszym wypadku sama rozpęta taką awanturę, o której nawet nie pomyślałaś, że mogłaby powstać na skutek wytknięcia jakiejś drobnej pomyłki. 

Oczywiście, wszystko można tłumaczyć trudnym charakterem, impulsywnością, gorszym dniem czy natłokiem obowiązków. Czy zdarzyło ci się choć raz analizować cudze zachowanie przez pryzmat jego znaku zodiaku? Okazuje się, że z niektórymi lepiej nie zadzierać, bo i tak nie wygrasz. Nie uda ci się nawet przekonać drugiej strony. Nie mówiąc już o tym, by wydusiła z siebie słowa „przepraszam” czy „masz rację”. Zanim więc kolejny raz wytkniesz komuś takiemu błąd, poprosisz o zmianę postępowania lub zaczniesz wylewać swoje żale, zastanów się, czy przepadkiem nie jest spod jednego z pięciu znaków zodiaku, z którymi jakakolwiek walka z góry skazana jest na przegraną.
Źródło: Your tango
Fot. iStock/nd3000

1/5 Baran (21.03-19.04)

Jeżeli masz ogromną potrzebę, by zaatakować Barana, powodzenia. Osoby spod tego znaku zawsze będą się bronić. To po prostu leży w ich naturze. Zrobią więc wszystko, by odeprzeć zarzuty i z pewnością nie przyznają się do błędu.
Fot. iStock/RyanJLane

2/5 Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta lubią dobrą zabawę i zawsze chcą stworzyć przyjemną atmosferę. Jeśli będziesz chciała rozpocząć poważną rozmowę, najprawdopodobniej będą z nią zwlekać lub pokierują nią tak, by zbagatelizować problem. Ich sposób na uniknięcie walki po prostu uniemożliwia przeforsowanie czegokolwiek.
Fot. iStock/martin-dm

3/5 Lew (23.07-22.08)

Wszelkie spory z Lwem są skazane na porażkę, ponieważ jest on niezwykle pewny siebie. Potrafi też być bardzo surowy w swojej ocenie, a jego słowa są naprawdę bolesne. Potrafi walczyć i robi to do samego końca. Może później odczuwać wyrzuty sumienia, ale raczej nie wpływa to na jego zachowanie w relacji z innymi.
Fot. iStock/izusek

4/5 Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec potrafi być naprawdę dobrym przyjacielem. Ale wiesz jak się mówi – dobry przyjaciel bywa niekiedy twoim największym wrogiem. Strzelec zna twoje słabości i może wykorzystać je w sytuacji, gdy poczuje się zaatakowany lub rozmowa przebiega nie po jego myśli. Nie bądź zaskoczona.

 

Fot. iStock/BraunS

5/5 Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec nie potrafi wybaczać. Co gorsze, jest też bardzo uparty i nic do niego nie dociera.  Jeśli zamierzasz wejść z nim na wojenną ścieżkę, pamiętaj, że walka będzie trwała bardzo długo, aż w końcu ktoś opadnie z sił. Najprawdopodobniej będziesz to ty. Co więcej, zdążycie nawet zapomnieć, z jakiego powodu się kłócicie.