Go to content

Rzeczy, które zrobiłeś choć raz w życiu, zgodnie z twoim znakiem zodiaku. Jeśli jesteś Baranem…

Znak Zodiaku może powiedzieć nam wiele o naszej osobowości, pod warunkiem, że potrafimy czytać „między wierszami” :). Jeżeli wierzycie w numerologię, jeśli lubicie bawić się horoskopami, dziś przeczytajcie koniecznie co takiego zrobiliście choć raz w życiu, zależnie od tego, pod jaką gwiazdą się urodziliście.

Ile prawdy w tym horoskopie? Dobrej zabawy! 😉

Fot. istock/enona

1/12 Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Z natury bywasz dość mściwy, więc jest prawie pewne, że choć raz w życiu powiedziałeś o kimś coś nieprzychylnego za jego plecami. Zrobiłeś to,  żeby go zranić, w odwecie za stare krzywdy, o których i tak nikt już nie pamięta. Wierzysz w stare powiedzenie „oko za oko”.

Fot. istock/enona

2/12 Byk (20 kwietnia - 21 maja)

Jesteś smakoszem. Zapachy i smaki są dla ciebie bardzo ważne. Dlatego przynajmniej raz w życiu zrobiłeś w restauracji awanturę, bo danie, które ci podano nie spełniło twoich wygórowanych oczekiwań.

3/12 Bliźnięta (22 maja - 21 czerwca)

Jesteś wrodzonym uwodzicielem. Traktujesz związki jako grę i jesteś w tym mistrzem. Choć raz w życiu postawiłeś w miłości wszystko na jedną kartę i zdobyłeś kogoś, grając nie do końca fair.

4/12 Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Jesteś szczery. Kiedy kogoś nie lubisz, nie udajesz, że jest inaczej. Zdarzyło więc ci się bez wątpienia wejść do pokoju pełnego ludzi i z tą jedną osobą nie przywitać się równie ciepło jak z innymi.

Fot. iStock/enona

5/12 Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Spośród wszystkich znaków zodiaku, jesteś właśnie tym, który potrafi mówić o sobie najpiękniej, w samych superlatywach. Zapewne zdarzyło ci się choć raz kogoś do siebie tymi zachwytami nad sobą … zniechęcić.

6/12 Panna (23 sierpnia - 22 września)

Jesteś znany z tego, że mówisz, co myślisz. Dlatego co najmniej raz (a może nawet kilka razy) w życiu, wypowiedziałeś opinię na czyjś temat w nieodpowiednim czasie.

7/12 Waga (23 września - 22 października)

Jesteś niewiarygodnie społeczną istotą. Wszyscy cię lubią, bo jesteś uroczy i dowcipny. Chcesz być miły dla wszystkich, których spotkasz. Dlatego, przynajmniej raz w życiu, pomachałeś do osoby, która pozdrawiała na ulicy kogoś innego.

8/12 Skorpion (23 października - 22 listopada)

Podnieca cię władza i autorytet to twoje afrodyzjaki. Dlatego choć raz marzyłeś o tym żeby być bardzo blisko z twoim przełożonym…

9/12 Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Masz najgrubszą skórę ze wszystkich znaków Zodiaku. Zapewne zdarzyło ci się znaleźć w sytuacji mocno kompromitującej i… obrócić wszystko na swoją korzyść.

10/12 Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Miewasz dzikie fantazje o skandalicznych seksualnych ekscesach. Zapewne zdarzyło ci się zostać przyłapanym na oglądaniu filmów, które powinieneś zachować dla siebie.

Fot. istock/enona

11/12 Wodnik (21 stycznia - 18 lutego)

Podobnie jak Koziorożec, bywasz kapryśny. I podobnie jak on, ryzykujesz. Zdarzyło ci się prowadzić z kimś poważną, intelektualną rozmowę i marzyć o seksie z twoim rozmówcą? 🙂

Fot. iStock/enona

12/12 Ryby (19 lutego - 20 marca)

Zawsze starasz się zadowolić wszystkich wokół. Zapewne zdarzyło ci się zgodzić na coś, na co wcale nie miałeś ochoty.