Lifestyle

3 najlepsze kandydatki na żonę, według znaku zodiaku

Redakcja
Redakcja
18 maja 2018
1 z 3

Rak

Fot. iStock

Kobiety spod znaku Raka są silne emocjonalnie, dają partnerowi wsparcie. Kochają bezwarunkowo i są skłonne do największych poświęceń dla bliskiej osoby. Kobieta Rak dokłada wszelkich starań, aby jej rodzina była szczęśliwa. Potrafi stworzyć przytulny, dobry dom, jest oddaną, kochającą matką i żoną. Dobro rodziny stawia na pierwszym miejscu.

PoprzedniNastępny
Lifestyle

Co kształt twojej dłoni ujawnia o twojej osobowości. Spójrz na obrazek i dopasuj swoją dłoń

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
18 maja 2018
Fot. Screen z Facebook/ Naborara The Psychic
 

Wyciągnij przed siebie dłoń i przyjrzyj jej się uważnie. Popatrz na długość palców, kształt kciuka. Następnie dopasuj twój kształt dłoni do jednego z przedstawionych na obrazku  i przeczytaj interpretację. Dobrej zabawy!

Typ A

Na zewnątrz jesteś efektywny logiczny, wyrachowany i… mało elastyczny. Tak można cię określić. Przekładasz stabilizację nad spontanicznością, ponieważ kontrolujesz to, co dzieje się wokół ciebie.

A wewnątrz? Jesteś zadowolony ze swojego stanu psychicznego. Lubisz słuchać o cudzych marzeniach i próbujesz pomóc innym odnieść sukces. Jeśli chodzi o miłość, jesteś bardzo wyrozumiały dla swoich bliskich i potrafisz słuchać, ale jednocześnie nie chcesz, aby twój partner oczekiwał od ciebie pomocy. Pomagasz, jeśli czujesz, że możesz pomóc.

Typ B

Na zewnątrz jesteś hojny, sympatyczny, bezinteresowny i kochający. Zdecydowanie większą wartość ma dla ciebie dawanie niż otrzymywanie. Zawsze najpierw patrzysz na innych, potem dopiero na siebie. Ale w środku jesteś wręcz obsesyjnie nastawiony na dobro innych. Czasami lekceważysz swoje dobre samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. W miłości, kiedy jesteś zakochany, chcesz podzielić się tą miłością z światem. Jesteś pierwszą osobą, która opublikuje swój nowy status związku na Facebooku.

Typ C

Na zewnątrz lojalny, pewny siebie, przekonywujący i czarujący. Jesteś ekspertem w pozyskiwaniu ludzi, którzy… się z tobą zgadzają. Kochasz piękne słówka. A w środku jesteś zbyt zmotywowany albo nic ci się nie chce, w zależności od sytuacji. Interesujesz się podejmowaniem działań, które przyniosą ci konkretną korzyść. To powoduje, że ludzie myślą, że jesteś zimny. Jeśli chodzi o miłość. Dzięki umiejętnościom perswazji jesteś w stanie przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. To, co musisz zrobić, to pokazać ukochanej osobie swoje prawdziwe ja. Otwórz się.

Typ D

Na zewnątrz wydajesz się dobrym obserwatorem, inteligentnym, pomysłowym, ze zmysłem analitycznym. Jesteś kapryśny i twórczy, masz mnóstwo świetnych pomysłów i wiesz, jak je zrealizować. Ale w środku masz obsesję na punkcie rozwiązywania problemów. Jeśli nie możesz zrobić czegoś na swój sposób, stresujesz się. Boisz się także, że inni cię zawiodą.  Jeśli chodzi o miłość, nawet jeśli znajdziesz kogoś, kto wydaje się odwzajemniać twoje uczucia, nie wiesz, jak działać dalej. Czujesz się niekomfortowo i szybko tracisz zainteresowanie. To dlatego, że nie możesz kontrolować własnych emocji i ten właśnie brak samokontroli cię przeraża.

Typ E

Na zewnątrz jesteś kreatywny, inteligentny, wyjątkowy i czarujący. Ludzie cię kochają, ponieważ jesteś typem „społecznym”. Ale w środku jesteś niestabilny i delikatny. Zdajesz sobie z tego sprawę, więc unikasz ryzyka i trzymasz się tego, co daje ci poczucie bezpieczeństwa. Masz również zbyt wysokie standardy w wielu aspektach życia, więc łatwo się rozczarujesz. Jeśli chodzi o miłość, to nagromadziłeś wiele bolesnych i emocjonalnych doświadczeń, dlatego czasami brakuje ci pewności siebie i / lub zaangażowania w relacjach.

Typ F

Na zewnątrz jesteś namiętny, ciekawy, niecierpliwy i żądny przygód! Pracujesz nad tym. W środku jesteś … taki sam! Nie ma prawie żadnej rozbieżności między twoim zewnętrznym i wewnętrznym „ja”. Jeśli chodzi o miłość, jesteś wolny jak ptak. Jesteś bardzo otwarty na sugestie i potrzeby osób, z którymi się spotykasz, ale przede wszystkim na to, czego sam potrzebujesz do szczęścia. Chcesz „być razem”, ale potrafisz odejść bez żalu, jeśli uznasz, że tak będzie lepiej.


Na podstawie: Naborara The Psychic

 


Lifestyle

14 rzeczy, które chciałoby powiedzieć twoje ciało o zdrowiu

Redakcja
Redakcja
18 maja 2018
1 z 1

14 rzeczy, które chciałoby powiedzieć twoje ciało o zdrowiu

Fot. iStock/spukkato

9. Rozmiar piersi

Badania pokazują, że kobiety o piersiach w rozmiarze D lub większym mogą być nawet 1,5 razy bardziej narażone na cukrzycę typu 2 w porównaniu z kobietami o piersiach w rozmiarze A. Prawdopodobnie jest to spowodowane gospodarką hormonalną powiązaną z ilością tkanki tłuszczowej w piersiach, która sprawia, że kobiety są bardziej podatne na rozwój insulinoodporności.

10. Opuchnięte oczy

Gdy pojawia się obrzęk oraz zasinienie oczu, często przypisuje się to brakowi snu i nadmiernemu stresowi. Jednak winę za to mogą ponosić zmiany hormonalne, zwiększone spożycie soli, a także wrażliwość na pokarmy i alergie.

11. Grupa krwi, a ryzyko nowotworu

Badania przeprowadzone w Dana-Farber Cancer Institute pokazują, że osoby z grupą krwi 0, rzadziej chorują na raka trzustki, a osoby z krwią AB, A lub B mają w porównaniu do 0, aż o 44% większe ryzyko zachorowania na ten rodzaj nowotworu.

12. Niewielkie lub nierówne zęby

Jeżeli twoje zęby są nierówne i małe, może to oznaczać, że w trakcie snu masz problem z zaciskaniem szczęki. Bruksizm, czyli zgrzytanie zębów sprawia, że zęby są ścierane i uszkadzane. Najczęściej wynika to z większej podatności na stres.

13. Przedwczesne zmarszczki

Gdy przybywa nam lat, proces produkcji kolagenu spowalnia i zaczynają formować się pierwsze zmarszczki. Jednak jeśli zmarszczki zauważalne są w młodym wieku, należy zwrócić uwagę również na kości. Towarzystwo endokrynologiczne w Bostonie przedstawiło badania, które łączą przedwczesne zmarszczki ze współistnieniem osteoporozy. Badania pokazały, że jakość skóry była kluczowa dla gęstości mineralnej kości, a pogłębione zmarszczki często łączyły się z mniejszą gęstością kości i większą podatnością na złamania.

14. Sucha skóra

Przewlekle sucha i łuszcząca się skóra, której nie pomagają ani kosmetyki nawilżające, ani wypijanie większej ilości wody, może wynikać z różnych chorób. Niedobór składników odżywczych (szczególnie witaminy E, witaminy A, witaminy D, potasu i kwasów tłuszczowych), cukrzyca i niedoczynność tarczycy, bardzo często są przyczynami nadmiernie suchej skóry.

źródło:  www.powerofpositivity.com

PoprzedniNastępny

Zobacz także

media bez wyboru

W tym miejscu powinien znajdować się nasz nowy tekst, ale dziś go tu nie znajdziecie

Życie składa się z samych banałów

Mówisz, że to banał? Życie składa się z samych banałów!

Prawdziwe oblicze matki, która postanowiła mieć własny biznes

Prawdziwe oblicze matki, która postanowiła mieć własny biznes