Seks Związek

Sprawdź, czy wiesz wszystko na temat łechtaczki

Seksualnie
Seksualnie
23 kwietnia 2018
1 z 1

Sprawdź, czy wiesz wszystko na temat łechtaczki

Fot. iStock/stock_colors

Przyjemność

Może się wydawać, że wielkość łechtaczki jest związana z siłą orgazmu. Niestety nie – jej rozmiar nie ma żadnego znaczenia. Co ciekawe, w wyniku silnego podniecenia on również się powiększa – to za sprawą krwi, która gromadzi się w niej w czasie seksu (ten sam mechanizm powoduje u facetów erekcję). Trzeba jednak przyznać, że osiągnięcie podniecenia jest łatwiejsze w przypadku większych łechtaczek – po prostu łatwiej ją wówczas zlokalizować. A u panów bywa z tym różniej. Czasem dotykają/liżą wszystko wokół, ale nie ją 😉

Nie ma też jedynej, słusznej metody stymulacji. Każda z nas lubi co innego. Jedne preferują silne pieszczoty, innym wystarczy dosłownie muśnięcie. Wiele też zależy od stopnia podniecenia. Zdarza się też (i to bardzo często), że im dłużej trwa stymulacja, tym trudniej osiągnąć orgazm – po prostu dotyk staje się bolesny. Dlatego też same, intensywne pieszczoty łechtaczki nie gwarantują orgazmu. I’m sorry…

Źródło: Daily Mail/Cosmopolitan

 

PoprzedniNastępny
Seks Związek

7 erotycznych sekretów naszych panów, o których nie chcą nam mówić

Seksualnie
Seksualnie
24 kwietnia 2018
1 z 1

Kilka erotycznych sekretów naszych panów, o których nie chcą nam mówić

Fot. iStock/nd3000

Dowiedziałam się też, że faceci często analizują w trakcie seksu, co się stanie, jeśli zdecydują się na małą ekstrawagancję i trochę odejdą od wstępnych założeń. My też doskonale znamy tę gonitwę myśli. Jedni mają na tyle odwagi, by niespodziewanie dać klapsa lub napomknąć o seksie analnym (którego do tej pory nie uprawiali), a inni rezygnują i nie wprowadzają innowacji.

Zdarza im się też inicjować seks oralny tylko po to, żebyśmy później czuły się w obowiązku odwdzięczyć tym samym. Punktem wyjścia nie jest więc sprawienie nam przyjemności, a własna korzyść.

Często w czasie seksu boją się, że stanie się coś złego. Na przykład wtedy, gdy zaproponowali niebezpieczną pozycję (patrz – 69 na stojąco, a więc mężczyzna trzyma kobietę w powietrzu), gdy zaczynacie uprawiać ostry seks, oraz wtedy, gdy oboje się spociliście i on ma problem z utrzymaniem partnerki.

Czy to nie zabawne, że my wszyscy ciągle gramy, udajemy i kręcimy? Nawet w sypialni?

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Czujesz zażenowanie w czasie seksu? 9 rzeczy, których doświadczona kobieta się nie wstydzi

Seksualnie
Seksualnie
20 kwietnia 2018
1 z 1

Czujesz zażenowanie w czasie seksu? Kilka rzeczy, których doświadczona kobieta się nie wstydzi

Fot. iStock/gradyreese

Nie wstydź się…

… tego jak wyglądasz. Nie gaś światła tylko dlatego, że masz cellulit, oponkę na brzuchu czy obwisłe piersi. Jesteś piękna i masz w sobie mnóstwo seksapilu. On po prostu rodzi się w twojej głowie.

Nie wstydź się…

… tego, jak jęczysz i kiedy jęczysz. Chcesz krzyczeć? Krzycz. Nie hamuj żadnej ze swoim reakcji.

Nie wstydź się…

… że masz swoje fantazje i potrzeby. Mów, czego chcesz w łóżku i spełniaj swoje marzenia.

Nie wstydź się…

… że czegoś nie chcesz zrobić. Nigdy do niczego się nie zmuszaj i nie miej wyrzutów sumienia, że zawiodłaś swojego kochanka. Nie jesteś dmuchaną lalą.

Nie wstydź się…

… że nie masz ochoty na seks lub przeciwnie – że twoje libido szaleje. Nie wstydź się, że chcesz uprawiać seks w czasie okresu lub że nie chcesz.

Nie wstydź się…

… pójść do sex-shopu. Idź i kup wszystko to, co chcesz. Masz ochotę zabawić się z wibratorem? Droga wolna.

Nie wstydź się…

… że przeklinasz, świntuszysz i lubisz ostry seks. Wcale nie musimy być wiecznie delikatne i eteryczne.

Nie wstydź się…

… mówić mu, co ma robić. Dawaj mu wskazówki tak często, jak tego potrzebujesz (i on).

A przede wszystkim nie wstydź się swojej przeszłości i doświadczeń. Może niektóre rzeczy nie zadziały się tak, jak powinny, ale dzięki temu jesteś dziś taka jaka jesteś. Nigdy nie wstydź się siebie. A jeśli on robi coś, co powoduje, że czujesz się niezręcznie, kopnij go w dupę.

Inspiracja: Cosmopolitan

PoprzedniNastępny