Magia Związek

Dlaczego tkwisz w złym związku? Wiele powodów ukrytych jest w twoim znaku zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
4 stycznia 2022
brak bliskości
fot. kieferpix/iStock
 

Lepiej być samą, niż w złym związku. Nie bądź z kimś, kto jest dla ciebie niedobry. Zasługujesz na coś lepszego. Można by mnożyć rady i porady na temat związków. Ale teoria teorią, a życie życiem. Z jakichś powodów nie wszyscy siedzimy na chmurkach miłości, czule objęci przez ukochaną osobę. Powody są różne, część ma związek z naszym charakterem, a ten zapisany jest m.in. w znakach zodiaku. Sprawdźcie, czy się zgadza!

Baran: lubisz, gdy coś się dzieje, nawet jeśli nie jest „fajne”

Jesteś znany z wielu rzeczy, Baranie — przychodzą na myśl twoja pasja, upór i zamiłowanie do przygód. Jednak wiesz też, że łatwo się męczysz (również ludźmi) i zwykle odpuszczasz, chyba że ktoś znajdzie sposób, aby stale Cię nęcić. Dlatego, nawet gdy wiesz, że ta relacja nie jest dla Ciebie odpowiednia, trwasz w niej, bo… nie jest nudno. Rzeczy, które są dla nas złe, bywają również ekscytujące i trochę cię to pociąga.

Byk: Jest ci wygodnie

Jesteś osobą oddaną i choć jesteś uparta i starasz się o siebie zadbać, bardzo kochasz również swoją strefę komfortu i rutynę. Kiedy już wplecisz kogoś w tkankę swojego życia i stanie się on częścią życia, które znasz i kultywujesz, trudno ci go opuścić, nawet jeśli wiesz, że związek nie jest dla ciebie odpowiedni . Wolałabyś raczej pogodzić się z negatywnymi rzeczami, niż odejść i wywrócić swoje obecne życie do góry nogami.

Bliźnięta: Nie do końca wiesz, czego chcesz

Jesteś dociekliwa i niezdecydowana i chociaż może to sprawić, że będziesz bardzo wybrednym partnerką, może to być również powód, dla którego trzymasz się kogoś, nawet jeśli masz wszelkie powody, by biec w drugą stronę. Zawsze patrzysz na wszystkie możliwości, a nawet jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, co jeszcze tam jest, zawsze martwisz się, że jeśli zostawisz swojego partnera, dokonasz złego wyboru i będziesz tego żałować. Masz również tendencję do martwienia się, że masz zbyt wiele złych cech, aby ktokolwiek naprawdę się o ciebie troszczył. Więc jeśli masz partnera, który sprawia, że ​​czujesz, że troszczy się o ciebie, nie jesteś osobą, która łatwo z tego rezygnuje, mimo że wiesz, że związek nie wyświadcza ci żadnej prawdziwej przysługi.

Rak: Jesteś zbyt zaślepiona miłością

Masz opinię osoby opiekuńczej i zakochującej się od pierwszego wejrzenia. To wspaniałe cechy, ale mogą również być twoją zgubą. Łatwo tracisz głowę i od razu sobie wyobrażasz, że spędzicie razem resztę życia, a to może spowodować, że zignorujesz wszelkie czerwone lampki lub uzasadnione powody, dla których nie jesteś we właściwym związku. Tak bardzo go kochasz, że zwracasz uwagę tylko na dobre cechy swojego partnera i na nich skupiasz całą swoją uwagę, zamiast przyznać sama przed sobą, że jesteś źle traktowana.

Lew: Nie chcesz przyznać, że się myliłaś co do niego

Nie jesteś osobą łatwą do zadowolenia i wolisz być czas sama, niż z kimś, kto nie wydaje się odpowiedni dla Ciebie. Jednak kiedy inwestujesz w kogoś swoje serce i czas, przywiązujesz się, a ta osoba nie jest tym, kogo oczekiwałaś, jesteś niesamowicie uparta i nie chcesz przyznać, że się myliłaś. I szczerze, wiesz, że masz smykałkę do dramatu.

Panna: Myślisz, że to twoja wina i że znajdziesz sposób, by to naprawić

Jesteś z natury analityczna i krytyczna, co zwykle oznacza, że ​​nawiązanie prawdziwego związku zajmuje ci trochę czasu. Jednakże, gdy już przez jakiś czas jesteś w związku i stracisz czujność, wtedy twoja krytyczna i kontrolująca natura może być tym, co utrzymuje cię w związku, który nie jest dla ciebie odpowiedni. Chociaż nie jesteś naiwna i wyraźnie widzisz, co jest nie tak w związku, masz również tendencję do przekonania, że ​​wszystko, co się dzieje, jest twoją winą lub że możesz znaleźć sposób, aby to naprawić.

10 rzeczy, których potrzebujesz w związku. Bez nich relacja nie przetrwa

Waga: Nie chcesz kołysać łodzią, chyba że absolutnie musisz

Jesteś bardzo skoncentrowana na równowadze i boisz się konfrontacji, więc trudno sobie wyobrazić, że naprawdę pozostajesz w złym związku. Jednak nie tylko szukasz harmonii, ale robisz wszystko, aby stworzyć tę harmonię i równowagę w swoim życiu, co oznacza, że ​​jeśli coś jest nie tak z twoim związkiem, zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby zamieść złe rzeczy  pod dywan. Nie chcesz radzić sobie z konfliktem, przyznając, że powinieneś go zakończyć.

Skorpion: Chcesz rzeczy, których nie powinnaś mieć

Jesteś niesamowicie uwodzicielska i tajemnicza i masz wielu zalotników. Jednak masz dość poważne problemy z zaufaniem, a także silne pragnienie, aby chcieć rzeczy, których nie powinnaś, a to może wpędzić cię w kłopoty (i złe relacje). Cieszysz się niepewnością bycia z kimś, kto nie jest dla ciebie do końca właściwy, a to sprawia, że ​​łatwiej jest ci trzymać ludzi na dystans, zamiast naprawdę otworzyć się na dobry związek.

Strzelec: Widzisz tylko jego najlepsze cechy

Choć bardzo cenisz sobie niezależność i wolność, masz też tendencję do patrzenia na wszystko z nieokiełznanym optymizmem, co powoduje, że przeoczasz czyjeś złe cechy i skupiasz się tylko na tych lepszych. Pozostaniesz w związku, który nie jest dla ciebie odpowiedni, po prostu dlatego, że zawsze wierzysz, że wszystko może się polepszyć. Nie pozwolisz mu odejść, dopóki nie będziesz miała innego wyboru.

Koziorożec: Zainwestowałaś w to zbyt dużo czasu/energii/emocji

Jesteś pracowita i oddana, i nie masz tendencji do gierek. Dajesz znać o swoich intencjach i pragniesz zobaczyć, jak związek się rozwija. Dlatego inwestujesz swój czas i wysiłek, aby tak się stało. Jednak nawet jeśli masz wrażenie, że ten związek nie jest dla ciebie odpowiedni, wahasz się, czy odpuścić, z powodu całej energii i czasu, który już w to włożyłaś. Nie lubisz marnować rzeczy, które są dla Ciebie ważne, i wolisz pozostać w związku i starać się, aby był on właściwy, zamiast zaczynać od nowa z kimś, kto mógłby być dla Ciebie lepszy.

Wodnik: Zwykle nie masz takich uczuć

Nie jesteś osobą, która często wpuszcza ludzi do swojego świata. Szczerze? Wolisz być sama. Jednak kiedy wchodzisz w związek, nie jest to coś, co należy lekceważyć. Ta osoba naprawdę musi sprawić, że poczujesz rzeczy, których wcześniej nie czułaś, i zaintrygować cię na poziomie mentalnym, emocjonalnym i fizycznym. Nawet jeśli zaczyna być jasne, że związek nie jest dla ciebie odpowiedni, zwykle trzymasz się go, ponieważ nigdy nie czułaś się tak z inną osobą i nie jesteś do końca pewna, czy znów będziesz.

Ryby: Żyjesz po to, by być emocjonalną terapeutką i czuć się potrzebna

Jesteś opiekuńcza i empatyczna i chociaż te cechy są niesamowite w związku, mogą również wpędzić cię w kłopoty. Uwielbiasz łączyć się głęboko i intymnie ze swoimi partnerami na wszystkich poziomach i pomimo tego, że w głębi serca wiesz, że związek nie jest dla ciebie odpowiedni, potajemnie uwielbiasz być terapeutką. Jesteś bardziej niż skłonna wziąć na siebie więcej niż powinnaś, a nawet pozwolić manipulować sobą, ponieważ kochasz czuć się potrzebna i wartościowa.


Magia Związek

Te znaki zodiaku nie pasują do siebie. Miłosne antyduety według astrologów

Magic Moments
Magic Moments
10 stycznia 2022
Fot. iStock/Marco_Piunti
 

Miłość trafia ludzi jak grom z jasnego nieba, ale po pięknych początkach bywa różnie. Gdy spadają różowe okulary, partnerzy patrzą na siebie bardziej realistycznie, a nawet i krytycznie. Narastające różnice mogą dotyczyć różnych aspektów życia i powodować ciągłe tarcia. 

Trudno jest ich uniknąć, ale wrażenie niedopasowania partnerów doprowadza do rozpadu związku. Ile relacji, tyle powodów do rozejścia się. Poza codziennymi sprawami i rutyną, światło na sprawę mogą rzucać różnice wynikające z odmiennych znaków zodiaku pary. Co prawda nie każdy traktuje to serio, jednak wiele z cech przypisywanych każdemu z zodiaków, odnajduje potwierdzenie w charakterze każdego z nas. Astrologia zaleca dobieranie partnerów według klucza żywiołów. Żywioł Ognia to Baran, Lew i Strzelec, Ziemi – Byk, Panna, Koziorożec, Powietrza – Bliźnięta, Waga, Wodnik i wreszcie Wody – Rak, Skorpion i Ryby. Znaki z jednego żywiołu są do siebie najbardziej podobne i najlepiej powinny się ze sobą rozumieć. Sam znak zodiaku to zbyt mało, by przesądzić o udanym związku, ale istnieją też kompilacje znaków, które z góry skazane są na klęskę. Poznaj 6 połączeń zodiaków, które nie pasują do siebie.

Baran (21.03 – 19. 04) i Byk (20.04 – 22.05)

Fot. iStock /kolaż

Wg Zodiaku Baran to urodzony przywódca, który nie lubi rutyny i jego związek powinien więc być ekscytujący, ciągle żywy. Natomiast Byk, który woli drugi plan, dąży do budowy stabilnego i stałego związku, który przyniesie ukojenie. Największą szansę na pogodzenia mają, gdy oboje wejdą w tradycyjny model rodziny: Baran jako decydująca o wszystkim głowa rodziny, a Byk jako strażnik ogniska domowego. Jeśli w związku to Baran będzie kobietą, a Byk — mężczyzną, ta relacja może okazać się bardzo burzliwa, wręcz nie do pogodzenia.

Strzelec (22.11 – 21.12) i Byk (20.04 – 22.05)

To kolejne połączenie odmiennych temperamentów. Strzelec nie lubi się podporządkowywać i narzuca intensywne tempo życia, które Bykowi — domatorowi może nie odpowiadać.  Strzelec wymaga większego zaangażowania w życie ze strony Byka, który woli mieć wolną rękę w wielu sprawach i pozwala na większą swobodę. Byki wolą wygodę i zwyczajny tryb życia, który w zupełności im do szczęścia wystarczy.

Bliźnięta (23.05 – 21.06) i Koziorożec (22.12 – 19.01)

Fot. iStock/kolaż

Bliźnięta cechują się zbyt wielką potrzebą wolności, natomiast lubiący zwyczajne, domowe życie Koziorożec, może się w tym pogubić. Odmienne charaktery utrudniają znalezienie płaszczyzny porozumienia, szczególnie gdy zamiłowanie do imprez Bliźnią t i do pracy Koziorożca najczęściej się wykluczają.

Rak (22.06 – 22.07) i Wodnik (20.01 – 18.02)

Fot. iStock/kolaż

Wodnik lubi poczucie wolności i niezależności w związku i przeważnie dąży do równowagi. Nie lubi oddawać kontroli nad związkiem i narzuca swoje zdanie. Natomiast Rak jest bardzo wrażliwy, raczej wycofany i nie będzie czuł się dobrze, będąc ciągle pouczanym i poprawianym przez partnera.

Lew (23.07 – 23.08) i Skorpion (23.10 – 21.11)

To wybuchowe połączenie żywiołów, które jest wyjątkowo ryzykowne. Skorpion bywa zaborczy, zazdrosny i skryty, lubi życie na krawędzi. Jego tajemniczość i chłód dla Lwa może być wielkim problem. W dodatku obopólny upór, nieustępliwość i silne poczucie własnej wartości, prowokuje kłótnie, które trudno im rozwiązać. Sprawę utrudnia złośliwość skorpiona i chęć do zemsty, gdy tylko poczuje się on zagrożony.

Panna (24.08 – 22.09) i Strzelec (22.11 – 21.12)

Fot. iStock/kolaż

Strzelcy to optymiści przejawiający skłonność do ryzyka i brawury. Bywa, że ryzykują i szukają w związku mocnych wrażeń. Natomiast Panny nie odnajdują się w bałaganie i życiowym chaosie, więc tendencje partnera spod znaku Strzelca mogą im za bardzo przeszkadzać. Poza tym Panny lubią dążyć do ideału, a Strzelca trudno jest wcisnąć w sztywne ramy.

Skorpion (23.10 – 21.11) i Baran (21.03 – 19. 04)

Fot. iStock/kolaż

Połączenie tych dwóch dominujących znaków wydaje się przepisem na uczuciową katastrofę. Zarówno Baran, jak i Skorpion, to znaki silne, ambitne, wykazujące tendencję do wchodzenia w otwartą walkę z partnerem i to bez względu na możliwe ofiary. Nieustępliwość sprawia, że porozumienie między nimi jest raczej nie do osiągnięcia.

Strzelec (22.11 – 21.12) i Koziorożec (22.12 – 19.01)

Fot. iStock/kolaż

Koziorożce są dość rozważne i zdyscyplinowane, potrafią utrzymać dyscyplinę i nie obnoszą się ze swoimi uczuciami. Strzelcy to lubiący być rozpieszczani i adorowani indywidualiści, cechujący się życiową energią i popadający w chaos. Takie połączenie jest dość specyficzne i może utrudniać porozumienie.

Panna (24.08 – 22.09) i Ryby (19.02 – 20.03)

Fot. iStock/kolaż

Ryby bywają bardzo skryte i tajemnicze, nie lubią się uzewnętrzniać, a Panny chętnie drążą temat i odkrywają problemy, gdyż nie mogą znieść możliwości tajemnic i istnienia problemów. Minusem połączenia tych znaków może być skłonność do sprzeczek i trudność w osiąganiu porozumienia, i często oczekiwania obu stron idą w zupełnie innych kierunkach.

Wodnik (20.01 – 18.02) i Byk (20.04 – 22.05)

Fot. iStock/kolaż

To diametralnie różne znaki, które oczekują od życia czegoś innego. Byk bywa niepoprawnym entuzjastą wszystkiego co nowe, a wodnik  twardo stąpa po ziemi, trzymając dystans do nieznanego. Tym znakom będzie trudno wytrzymać dłużej ze sobą, ponieważ każdy z nich ma inne upodobania i zainteresowania.

źródło: www.dobrysennik.plwww.wrozka.com.plwww.kfiatki.com


Magia Związek

6 znaków zodiaku, które torturują otoczenie swoim niezdecydowaniem. Należysz do nich?

Magic Moments
Magic Moments
3 stycznia 2022
Fot. iStock/Koldunov
Następny

Osoby, które są zdecydowane i dobrze wiedzą,  o co im w życiu chodzi, mają łatwiej. Najczęściej potrafią w jasny sposób wyrazić swoje potrzeby i oczekiwania, bez problemów porozumiewają się z osobami z rodziny i otoczenia. 

Często są również ludźmi sukcesu, ponieważ uparcie idą wybraną przez siebie ścieżką awansu zawodowego. Takie zdecydowanie rzeczywiście ułatwia wiele spraw. Na drugim biegunie są ci, którym ogromny kłopot sprawia podjęcie ostatecznej i wiążącej decyzji. Tendencja do zmiany decyzji czy postanowień potrafi nieźle namieszać. W dodatku rozchwianie emocjonalne, które  reprezentują, nie wpływa najlepiej na otoczenie niedecydowanych. Wiele oczywiście zależy od konkretnego charakteru, a jeśli mowa o tym, warto przyjrzeć się temu, jaki wpływ na brak pewności i zmienność wpływa urodzenie pod konkretnym znakiem zodiaku.

Poznaj 6 znaków zodiaku, które torturują otoczenie swoim niezdecydowaniem:

źródło: themindsjournal.com