Go to content

Czego potrzebujesz, żeby poczuć się spełniona i szczęśliwa (wg znaku zodiaku)?

fot. deniskomarov/iStock

Czy czujesz się szczęśliwa i spełniona? Dzisiaj sprawdzimy, czego potrzebujemy zgodnie z naszymi znakami zodiaku, żeby wreszcie osiągnąć to mityczne spełnienie. Zerknij, może właśnie tego szukasz.  

Baran

Przygoda. Kiedy życie staje się zbyt przyziemne lub monotonne, zaczynasz się nudzić. Nie jesteś szczęśliwa, jeśli nie próbujesz nowych rzeczy.

Byk

Spójność. Nie chcesz dać się zaskoczyć. Chcesz prowadzić wygodne życie z ludźmi, którzy są dla Ciebie najważniejsi.

Bliźnięta

Przyjaźnie. Jesteś niezwykle towarzyską osobą. Nie możesz znieść spędzania zbyt dużej ilości czasu w samotności. Potrzebujesz ludzi, z którymi możesz spędzać wolny czas w weekendy. Inaczej oszalejesz.

Rak

Sympatia. Pragniesz intymności. Nie ma znaczenia, czy spotykasz się z miłością swojego życia, czy spędzasz czas z najbliższymi członkami rodziny, ale potrzebujesz miłości w swoim życiu.

Lew

Uwaga. Nie możesz żyć, gdy jesteś zepchnięta na dalszy plan. Chcesz być przez cały czas w centrum uwagi.

Panna

Uznanie. Chcesz, aby inni podziwiali Cię za całą ciężką pracę, którą wykonałaś. Pragniesz gratulacji i poklepywania po plecach.

Waga

Pieniądze. Chcesz żyć wystawnym życiem. Chcesz otaczać się pięknem. Może to zabrzmieć snobistycznie, ale rzeczy sprawiają, że jesteś szczęśliwa.

Skorpion

Bezpieczeństwo. Nie chcesz się zastanawiać, kiedy nadejdzie kolejna wypłata. Chcesz stworzyć bezpieczne, stabilne życie dla siebie i swoich bliskich.

Strzelec

Wolność. Nie chcesz być przywiązana do nikogo, nie chcesz, żeby ktoś ci mówił, co masz robić. Chcesz dokonywać własnych wyborów. Chcesz zachować niezależność nawet w związku.

Koziorożec

Powodzenie. Chcesz osiągnąć swoje cele zawodowe i zrobić coś z siebie. Bardziej dbasz o swoją karierę niż o życie towarzyskie. O wiele.

Wodnik

Szacunek. Chcesz być traktowana z życzliwością i szacunkiem. Musisz wyznaczać granice, aby trzymać z daleka każdego, kto cię krzywdzi.

Ryby

Przyjęcie. Po prostu chcesz otaczać się ludźmi, którzy cię akceptują, którzy cię zachęcają, którzy sprawiają, że czujesz się komfortowo będąc sobą.