Zdrowie

10 postaci bólu brzucha, które powinny skłonić cię do wizyty u lekarza

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
9 z 10

Ból nad spojeniem łonowym, w podbrzuszu, także w dole pleców

Fot. iStock

Jeśli ból pojawia się nad spojeniem łonowym, promieniuje do podbrzusza i pleców, towarzyszy mu pieczenie przy oddawaniu moczu i potrzeba częstszego oddawania moczu, a także uczucie niewypróżnionego pęcherza, może to świadczyć o:

  • infekcji układu moczowego,
  • kamicy układu moczowego.

Lepiej nie leczyć się na własną rękę, tylko zasięgnąć porady lekarza pierwszego kontaktu. On w zależności od rozpoznania, może samodzielnie zlecić leczenie, lub skierować do urologa (np. przy podejrzeniu kamicy) czy nefrologa (np. przy przewlekłym stanie zapalnym).

PoprzedniNastępny
Zdrowie

Nie pozwól im ukraść całej twojej energii. Jak sobie radzić z pasywno – agresywnymi

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
1 marca 2018
Następny
Zdrowie

47-letnia Scorupco w skąpym bikini. Brak słów…

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
Fot. Screen z Instagrama / izabellascorupco

„O jaaa cieee” – to pierwsze słowa, które przyszły nam w redakcji na myśl, gdy zobaczyłyśmy jedno z ostatnich zdjęć Izabelli Scorupco. Trzeba przyznać, że robi wrażenie! 47-letnia aktorka prezentuje się na nim w samym bikini. Niewiele kobiet w jej wieku może się pochwalić tak zgrabną sylwetką

Chociaż Izabella Scorupco od lat mieszka w Los Angeles, polscy fani o niej nie zapomnieli. Ochoczo komentują wszystkie jej zdjęcia i śledzą jej karierę. Bo ta, choć niewiele się o niej mówi w naszym kraju, rozwija się w najlepsze. Aktorka nie narzeka na brak zleceń.

47-latka przebywa właśnie na wakacjach w Budapeszcie i najwyraźniej nie podoba jej się zimowa aura. Na co dzień jest przecież przyzwyczajona do wyższych temperatur, jakie panują w Kalifornii. Była żona polskiego hokeisty Mariusza Czerkawskiego postanowiła więc opublikować na Instagramie zdjęcie w bikini. I odrazu zrobiło się gorąco! „Kocham cię, mój drogi Budapeszcie, ale do cholery, tu jest za zimno! Marzę o powrocie do tego miejsca, gdzie spędziłam kilka cudownych dni” – napisała. Pod wpisem aż roi się od komentarzy. „Wspaniale! Kobiece piękno w czystej postaci! Ten kto ma szczęście być przy Tobie,niech lepiej docenia jak umie najlepiej” – napisał jeden z internautów. „Jest pani piękną kobietą” – dodał kolejny.

Jak wam się podoba jej figura?


Zobacz także

Groszek zielony - właściwości dla zdrowia, przepisy

Groszek zielony – co dobrego kryje się w jego strączkach?

Zapalenie pęcherza. Zanim sięgniesz po leki, wypróbuj naturalne metody

Chcesz być piękna – jedz bakalie! Mają zaskakujące właściwości