Magia

Czego on tak naprawdę oczekuje od związku? Wiele powie jego data urodzenia

Magic Moments
Magic Moments
12 czerwca 2022
fot. AaronAmat/iStock
Następny

Jak stworzyć dobry związek? Potrzeba do tego sporo ciężkiej pracy. Chodzi przecież o to, żeby obie strony były zadowolone, żeby obie czuły się zaopiekowane i kochane, żeby nikt nie był ofiarą. Co jeśli nie potrafimy powiedzieć wprost czego chcemy? Co jeśli sami tego nie wiemy? Warto sięgnąć po pomoc astrologii, wszak każdy znak zodiaku to jakaś osobowość, to zbiór cech charakterystycznych. Może to będzie dobra podpowiedź? Sprawdź! 

BARAN

Barany przede wszystkim cenią sobie szczerość i otwartość, nie dla nich owijanie w bawełnę i gierki – jeśli będą grać, to tylko w otwarte karty. Zanim zwiążesz się z Baranem, upewnij się, że jesteś gotowa na pełną komunikację i mówienie wprost, a także na przygody i szukanie ekscytujących przeżyć – to ich napędza, w partnerze szukają kogoś silnego, niezależnego i gotowego na nowe doznania.

BYK

Byki to ludzie silni i milczący, którzy na powierzchni zachowują spokój i udają, ze wszystko jest w porządku, a w środku… czasami bywa zupełnie odwrotnie.  Mają trudności z otwartym wyrażaniem uczuć, dlatego jako partner Byka musisz mu w tym pomóc.  Potrzebują kogoś empatycznego, wrażliwego, osoby, która wyczuje i domyśli się ich uczuć bez nadmiernego „rozgrzebywania” i zadręczania ich pytaniami na ten temat.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta mają tendencję do „przeskakiwania” z jednej rzeczy na drugą, dlatego potrzebują kogoś, kto pomoże im pokierować myślami i zapanować nad emocjami.  Choć Bliźnięta wydają się spokojne, mają mnóstwo różnorodnych pasji, szybko tracą zainteresowanie i nudzą się, dlatego ich partner musi być kreatywny i zapewniać im ciągłą dawkę ekscytacji.  Ważne jest też poczucie humoru i zdolność do wywoływania uśmiechu, bowiem Bliźnięta są z natury radosne, towarzyskie i lubią się śmiać.

CIĄG DALSZY NA KOLEJNYCH STRONACH ->>

Magia

Kobiety, spod którego znaku zodiaku rozkochują w sobie facetów najczęściej?

Magic Moments
Magic Moments
18 czerwca 2022
fot. Sjale/iStock
 

Zakochanie, motyle w brzuchu, bezsenne noce, długie rozmowy, romantyczne spacery, plaża, dzika plaża… Ech, powiewa już coraz mocnej wakacjami. Które z zodiakalnych znaków kocha się na zabój? 

Ryby

Kobieta Ryby ceni sobie wrażliwość i szczere, prawdziwe emocje. Jeśli ktoś chce z nią pogrywać, nie uniknie przykrej niespodzianki w postaci zranienia. Ale kiedy pani Ryba pokocha, to kocha piękną miłością, opartą przede wszystkim na zaufaniu. Jeśli ufa, otworzy się na wszystko, co zaproponuje jej partner. Ale uwaga, jeśli raz ją zranisz, będzie ci bardzo trudno odzyskać jej i miłość i tak ważne dla niej zaufanie.

fot. Milana Ausianovich/iStock

Bliźnięta

Kobiety Bliźniaki kochają ten niesamowity zestaw doznań, które im towarzyszą gdy wchodzą w nowy związek. To Bliźniaki angażują się najbardziej na początkowym etapie związku. Przyciągając w ten sposób partnera, chcą dać mu wszystko, by poczuł się szczęśliwy. Tak się składa, że relacje z kobietą Bliźniakiem są krótkie, ale intensywne, bo ona najbardziej zaangażowana jest, kiedy uczucia między nią a partnerem dopiero rozkwitają. Nie radzi sobie kompletnie z rutyną i codziennością w związku.

FOT. Milana Ausianovich/iStock

Strzelec

Jak kochają to na zabój. Uwodzą mężczyzn swoją zmysłowością i nie ma co ukrywać – robią to bardzo skutecznie. Wyznają zasadę, że lepiej kochać i stracić, niż nie kochać wcale. Ta miłość jest jak ogień – bardzo szybko się zapala, ale też łatwo ją ugasić. Pani Strzelec przyciąga partnera, rozkochuje go w sobie, ale też porzuca bez większego żalu na rzecz nowej miłości. Nie to jakaś specjalna fanka monogamii. Usidlić może ją mężczyzna, który zachwyci ją intelektem.

fot. Milana Ausianovich/iStock

Waga

Kobieta Waga ujmuje mężczyzn swoją lojalnością. Nie lubi się kłócić, więc za wszelką cenę będzie się starać unikać konfliktów. Kocha swojego partnera tak, że jest gotowa dać mu wszystko, o co ten ją poprosi. W ten sposób wyraża podziw dla swojej drugiej połówki. Kiedy kocha, kocha bezwarunkowo, jej miłość jest bezinteresowna, a ona sama pozostaje wierna temu, w którym się zakochała. Minus jest taki, że kobietę Wagę nietrudno skrzywdzić. Ona widzi w ludziach to co najlepsze, a niektórzy to wykorzystują.

fot. Milana Ausianovich/iStock

Baran

Kobiety spod tego znaku kochają całą sobą, angażując się bez reszty w związek. Bardzo często zdarza się, że dają zdecydowanie więcej niż dostają. Lubią zanurzać się w związek, staje się on dla nich najważniejszą misją w życiu. Pani Baran jest pełna entuzjazmu, ma wiele do zaoferowania. Ale uwaga – to wszystko może sprawić, że jej relacja będzie jednostronna. Da z siebie tyle, że rozleniwi partnera i on już nie będzie widział potrzeby, by się starać, skoro dostaje więcej niż zasługuje.

fot. Milana Ausianovich/iStock


Magia

Co dobrze ci robi na ego? Sposoby wzmocnienia wg znaku zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
9 czerwca 2022
fot. SrdjanPav/iStock

Ego jest nam niezbędne, abyśmy mogli się rozwijać i przetrwać w tym świecie. W głębi duszy chcemy błyszczeć i pokazywać innym, jak wspaniali możemy być. Wielu może mieć problem z wydobyciem tego wewnętrznego, nieco narcystycznego ego, ale naprawdę warto, bo da nam to wiarę w siebie. Może sprawić, że nawet najbardziej nieśmiała osoba zacznie promienieć radością. Czego szukać w głębi siebie? Jakie cechy i potrzeby wspierać? Podpowie oczywiście astrologia. Sprawdź!

Baran

Lubisz pomagać innym. To, że ludzie kojarzą cię z tym dobrem i wspaniałomyślnością, jest dla ciebie niezwykle ważne i budujące. Jasne, lubisz być na szczycie, kochasz dowodzić, ale to twoja niezawodność sprawia, że jesteś dumny z tego, jaką jesteś osobą. Baran potrzebuje siły swoich bliskich, przyjaciół i rodziny, aby naprawdę zabłysnąć. To pozwala mu zdobywać szczyty.

Byk

Artystyczna strona, z której jesteś bardzo dumny, zabłyśnie i sprawi, że inni cię pochwalą. Oczywiście nie ogranicza się to do rysowania lub śpiewania, Byki mają doskonałe wyczucie mody i stylu. Byk uwielbia luksus, nawet jeśli mówi, że jest inaczej. Byk potrzebuje uczciwości i sprawdzonego kręgu ludzi, aby móc stawiać czoła wyzwaniom.

Bliźnięta

Możliwość zabłyśnięcia w świetle reflektorów może zwiększyć twoje ego. Ważni dla ciebie są ludzie, podziwiający twój intelekt i opinie. Jesteś w siódmym niebie, gdy to u ciebie ludzie szukają informacji. Nie bój się swoich umiejętności i naucz się nie wątpić w siebie.

Rak

Łatwo jest Rakowi być dumnym, gdy jego wysiłki są doceniane przez innych. Jako znakowi kardynalnemu, łatwo jest ci się oderwać, gdy czujesz się wypalony. Nie ulegaj wątpliwościom. Jesteś bezinteresowny wobec przyjaciół i rodziny i zawsze będziesz dla nich opoką. Twoja odwaga i determinacja sprawiają, że jesteś godny podziwu, a twoja wytrwałość czyni cię niezwyciężonym.

Lew

Nie jest to ktoś, kto unika światła reflektorów. To znak, który kwitnie, gdy inni doceniają to, co dla nich robi. Rozwinięty Lew bezinteresownie pomoże swoim przyjaciołom. Jest prawdziwy i miły. Lubi pochwały i komplementy, ale uwielbia również oddanie i podziw innych.

Panna

Mieć Pannę za przyjaciela, to mieć kogoś, na kim możesz polegać przez całe życie. Ten znak chce, aby wszyscy się rozwijali, więc może być mu trudno zobaczyć własną wielkość. Panny zmagają się ze swoim ego, ale kiedy ktoś może naprawdę pochwalić je za ciężką pracę, którą wykonują, będą zachwycone.

Waga

To znak, który nie ma skrupułów, aby pokazać światu, jak cudownym jest człowiekiem. Waga może być próżna, ponieważ jest to znak rządzony przez Wenus. Chwalenie jej za wygląd nie zrobi na niej wrażenia, ale już pochwalenie umysłu / intelektu sprawi, że Waga zobaczy cię w zupełnie nowym świetle. Jej ego błyszczy, gdy dyskutujesz o tym, jak mądra i inteligentna jest.

Skorpion

Znak, który jest rządzony przez intelekt. Ci ludzie mają solidne ego, ale nie jest ono ze skały. Skorpion może podupaść na duchu, gdy ktoś go skrzywdzi. Aby znów mógł błyszczeć, potrzebuje zapewnienia, że jest pod opieką, że kocha się go całym sercem i całym sercem podziwia.  To zaufanie sprawia, że Skorpion jest pewny siebie, więc nie oszukuj go.

Strzelec

Uwielbia przyjmować rolę nauczyciela. Aby jego ego rozbłysło, zaangażuj go w rozmowę na tematy, które go pasjonują lub o rzeczy, o których nie mają pojęcia. Śmianie się z jego żartów to coś, co uwielbia.

Koziorożec

Ten ciężko pracujący osobnik nie ma czasu na radzenie sobie ze swoim ego. Lubi pracować i angażować się w sprawy, które pozwolą mu osiągać własne cele. Inspirowanie i pomaganie mu w parciu do przodu sprawią, że poczuje się silny i pewny siebie. Koziorożec potrzebuje…  cheerleaderki. Dzięki jej obecności jego ego może się rozwijać i wnosić na wyżyny.

Wodnik

Ego Wodnika jest potężne. Nie trzeba go chwalić, aby czuł się doceniany. On po prostu wie, że jest wielki. Może nie wszyscy to rozumieją, ale nie szkodzi. Wodnik nie boi się przekraczać granic, pomagać innym i dokonywać zmian. To pomaga mu być zadowolonym z życia, ale też być uwielbianym przez innych, co po prostu kocha.

Ryby

Masz tendencję do gubienia się w innych. Jako ktoś, kto może czuć, że jest zapomniany, Ryby potrzebują silnych, życzliwych i inspirujących ludzi wokół nich, aby pomóc im popchnąć je do granic możliwości. To da Rybom pewność siebie potrzebną do stawienia czoła wyzwaniom i wewnętrznej siły.