Go to content

Dzień #12. Zadbaj o siebie naprawdę. #SlimemGO

Fot. Pixabay / jeffjuit/ CC0 Public Domain

Piąteeeek! Kochamy. I już w wyobraźni jesteśmy podczas weekendu, ale nie zapominajcie o sobie (i swoich pięknych ciałach). Żebyście nie musiały dzisiaj za bardzo się męczyć nad wymyślaniem,mamy dla was zabawę :).

Wybierz liczbę od 1 do 11. Masz już? Teraz przejdź tutaj – na naszego bloga Ćwiczenie na dziś i odlicz kolejno aż dojdziesz do swojego wybranego numeru 🙂 No to masz już zaplanowane ćwiczenie na dzisiejszy wieczór – powodzenia!

WYBIERZ ĆWICZENIE NA DZIŚ (KLIK)


 

I jak? Chcecie naprawdę o siebie zadbać? Przyłączcie się do naszej wiosennej akcji: „Zadbaj o siebie naprawdę”.

My będziemy wam prezentować różne formy aktywności, a wy wysyłajcie nam zdjęcia, piszcie, jak o siebie dbacie, jak dbacie o swoje ciało, jak sobie radzicie.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jest banalne. Wystarczy wrzucić pomysłowe zdjęcie Waszej aktywności na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO. Czy to rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Liczy się pomysł. Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków, które też pomogą Wam odwdzięczyć się ciału i zadbać o siebie w sposób wyjątkowy. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.

SZCZEGÓŁY NASZEJ AKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

#SlimemGO

Fot. Materiały prasowe

Chcesz o siebie zadbać naprawdę? #SlimemGO.