Go to content

Bądź sobą, bądź człowiekiem, każdy ma w sobie piękno duszy. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

KOCHANY SYNKU<PAMIĘTAĆ…

bądź sobą, bądź człowiekiem… każdy ma w sobie piękno duszy ,które zawsze bliskich poruszy, jestem jak czar miłości,

uczucie głębokie kryję,
nie chce pamiętać trudności,
kocham, pragnę i dla innych bije. Zawsze otulę wszystkimi swymi siłami i zachwycę pięknem .serce pełno dobrego, miłości i zrozumienia, nie pamiętające nie porozumienia , żadne słowa wierszy, gesty nie oddadzą mojej miłości ,blask dobroci na policzkach mieni się, żar miłości maluje rumieńce, oczy pomalowane tęczą duszy. – Bogactwo uczuć tworzy człowieka, a życie jest kręte niczym rzeka. To jest właśnie piękna życia sztuka!
A do tego uśmiech gorący to tak jakby się dostało cudowny prezent czułością i miłością pachnący.

Zawsze powtarzam  i powtarzam ,,Szanuję czas: nie spóźniam się, staram się dotrzymywać terminów.
Szanuję słowo: dotrzymuję obietnic, nie kłamię, umiem przyznać się do błędu, słucham, co inni mają mi do powiedzenia. używaj słów proszę, dziękuję, przepraszam.
Szanuję innych ludzi. Ale nie zapominam też, o tym, żeby szanować siebie, przez całe życie nikomu, niczego nie zazdrość.

To świetna recepta na spokojne życie. Ciesz się tym, co masz i cieszyć się życiem, To wspólnie dzielone łzy smutku i radości. Jej cenne rady i słowa otuchy, bo dla niej nie było problemów nie do rozwiązania. To dzięki mojej mamie jest dziś tym, kim jestem, To mama nauczyła mnie miłość do ludzi, zwierząt i pracy, to ona zapaliła we mnie iskierkę, . To dzięki mamie nauczyłam się gotować, piec, dbać o dom. dzieci. Zawsze przy mnie była i zawsze mogłam na nią liczyć. Jak mogę się Jej odwdzięczyć za ten ogrom miłości, który od niej otrzymałam ? Po prostu- będę przy niej zawsze i będę jej służyć swoją pomocą, tak by widziała, że zawsze może na mnie liczyć, tak, jak ja na nią. Bo taka Mama to prawdziwy Skarb na całe życie,

Mamuśka.M


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji