Go to content

Akcja „Zadbaj o siebie naprawdę”. Masz problem? #SlimemGO

#SlimemGO
Fot. iStock / Lorado

Niech marzec będzie naszym miesiącem. Miesiącem kobiet. Kiedy wiosnę czuć już  w powietrzu, a my częściej zaczynamy się uśmiechać do siebie i innych.

Otwórz okno, weź głęboki oddech i poczuj, jak fantastyczne jest życie. A my będziemy was zachęcać, by tej wiosny obudzić się naprawdę. Nie tylko z okazji Dnia Kobiet.

W jaki sposób? Wiosna to najlepszy czas, by zadbać o siebie. Mamy więcej energii, chęci do działania i optymizmu. Łatwiej walczy się nam z naszymi słabościami, jest w nas głęboko ukryta potrzeba zadbania o siebie naprawdę. Tak, jakbyśmy z każdą wiosną się odradzały na nowo. Uwierzcie, nie warto marnować takiej szansy.

Dlatego myślimy, że warto obudzić swoje ciało po zimowym śnie, zachęcić je do aktywności. Podnieś ręce wysoko i rozciągnij się, poczuj swoje ciało i pomyśl, jak jest dla ciebie ważne, jak służy ci na co dzień. Jak wdzięczna jesteś mu za to, że pozwala ci kochać, pracować, rozwijać się, rodzić dzieci. Nasze ciało jest naszym największym sprzymierzeńcem, najbardziej oddanym przyjacielem. Rzadko o tym pamiętamy.

Więc może czas najwyższy odwdzięczyć się swojemu ciału. Zadbać o nie.

Pomyśl: „Tak mi służysz, więc przyszła pora, bym ja zatroszczyła się o ciebie”. A to co najlepsze możesz dać swojemu organizmowi to aktywność. Dlaczego?

Bo aktywność chroni nas przed:

– nowotworem

– chorobami serca

– cukrzycą

– chorobami kości

Więc dlaczego ze sportu nie korzystać. Zamiast za późno odwiedzać lekarzy, faszerować się lekami, może po prostu lepiej wyjść co drugi dzień na szybki spacer?

Ktoś powie: „Ale ja nie cierpię wysiłku”. I ma do tego pełnego prawo, ale aktywność nie musi się kojarzyć z potem, krwią i łzami. Można wybrać dla siebie najodpowiedniejszą formę ruchu.

Czy wiecie, że człowiek by być zdrowym powinien wykonać około 10 tysięcy kroków dziennie – co jest równoznaczne pokonaniu od pięciu do sześciu kilometrów.

Ile nam aktywności potrzeba, by zadbać o siebie i swoje zdrowie realnie? Wystarczy trzy razy w tygodniu 30 minut poświęcić na nieprzerwany wysiłek. To łącznie daje w tygodniu półtorej godziny, które możesz wykorzystać – spacerując (a raczej maszerując), biegając, jadąc rowerem, pływając lub tańcząc. Wcale nie musisz zapisywać się na siłownię, czy fitness.

Istnieją jeszcze dodatkowe korzyści, o których warto pamiętać. Dbając o swoje ciało modelujemy naszą sylwetkę i dajemy nasz organizmowi porządną dawkę szczęścia w postaci endorfin, które wydzielają się w trakcie ruchu, a z czasami i uzależniają w cudowny sposób.linia 2px

I jak? Chcecie naprawdę o siebie zadbać? Przyłączcie się do naszej wiosennej akcji: „Zadbaj o siebie naprawdę”.

My będziemy wam prezentować różne formy aktywności, a wy wysyłajcie nam zdjęcia, piszcie, jak o siebie dbacie, jak dbacie o swoje ciało.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jest banalne. Wystarczy wrzucić pomysłowe zdjęcie Waszej aktywności na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO. Czy to rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Liczy się pomysł. Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków, które też pomogą Wam odwdzięczyć się ciału i zadbać o siebie w sposób wyjątkowy. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.

ZASADY:

  1. Redakcja Oh!me codziennie opublikuje wpis pod hasłem akcji „Zadbaj o siebie naprawdę”. Aby was zainspirować do codziennych dobrych aktywności
  2. Aby wziąć udział w akcji, należy wykonać ZADANIE KONKURSOWE: na portalu społecznościowym Facebook należy zamieścić swoje zdjęcie – oznaczone hasztagiem #SlimemGO, będzie nam miło jeśli oznaczycie również Oh!me.pl (klik – nasz profil na Facebooku). Nie musicie wrzucać swoich typowych selfie. Liczy się pomysł! To może być zdjęcie rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków marki Eveline z serii SLIM 4D i Mezoterapii, które w skuteczny sposób pomagają pozbyć się cellulitu i modelować sylwetkę. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.
  3. Wśród osób, które będą zamieszczały zdjęcia wybierzemy te, które najbardziej spodobają się Jury i nagrodzimy!
  4. Akcja będzie odbywała się w terminie 07.03.2016 – 31.03.2016, wyniki zostaną opublikowane do dnia 07.04.2016
  5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę. Jedna osoba może zamieścić dowolną liczbę zdjęć.
  6. Nagrody
    10 x  zestawów kosmetyków Slim Extreme, składających się z:
#SlimemGO

Fot. Materiały prasowe

Skoncentrowane serum antycellulitowe MEZOTERAPIA & ULTRADŹWIĘKI – kosmetyk, którego innowacyjna formuła pomaga zwalczyć powstawanie cellulitu na każdym etapie i zapewnia kompleksowe ujędrnianie, działa na komórki tłuszczowe jak ultradźwięki. Rozbija je, stymuluje mikrokrążenie, oraz zdecydowanie redukuje tkankę tłuszczową

Antycellulitowe serum liftingujące PRESOTERAPIA – kosmetyk inspirowany zabiegami medycyny estetycznej polegającymi na uciskowym masażu mającym na celu rozbijanie tkanki tłuszczowej, pobudzenie usuwającego toksyny drenażu limfatycznego oraz redukcję obrzęków i cellulitu

Intensywnie wyszczuplające serum remodelujące LIPOSUKCJA KOSMETYCZNA – kosmetyk inspirowany metodami metodą liposukcji. Substancje aktywne zawarte w serum hamują aktywność komórek tłuszczowych, stymulują lipolizę i co bardzo istotne przeciwdziałają tworzeniu stanów zapalnych, które mogą inicjować  powstawanie cellulitu

Ujędrniający balsam+peeling pod prysznic 2w1 KRIOTERAPIA WYSZCZUPLAJĄCA – kosmetyk nawiązujący do metody wyszczuplenia przy pomocy chwilowego działania bardzo niskich temperatur dzięki, którym partie ciała objęte cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej ulegają wyszczuplaniu i poprawie jędrności skóry.

Intensywne serum powiększające i poprawiające strukturę biustu MEZO PUCH-UP, MEZO TERAPIA – kosmetyk gwarantujący spektakularne rezultaty powiększenia i ujędrnienia biustu. Przeciwdziała skutkom upływającego czasu, takim jak opadanie i wiotczenie oraz pozwala na długo zachować piękny wygląd biustu, przywraca jędrność, modeluje i wypełnia

Chcesz o siebie zadbać naprawdę? #SlimemGO.

Regulamin znajduje się tutaj.