Go to content

Podsumowanie akcji „Moja pierwsza miłość”

Fot. iStock / Solovyova

i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą

ks. Jan Twardowski

Nie raz, nie dwa zakręciła nam się łza w oku, a nawet całe strumienie. Pani Danuta napisała: „Za dwa dni skończę 81 lat (to taka odwrócona osiemnastka) miałam dobrego męża i kochane córki , ale w moim życiu liczy się tylko Witold. Dlaczego? Pytam a w moich oczach tylko łzy… Nasza miłość była nieskazitelna i do dziś nieśmiertelna. Jego serce nadal żyje we mnie i żyć będzie do moich ostatnich dni.” Dziękujemy, że zechciałyście podzielić się z nami często tak intymnymi historiami. Z całego serca.

Laureatki akcji „Moja pierwsza miłość”:

Laureatów prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 29.02.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody

made in sephora5 x Walentynkowy zestaw kosmetyków od Sephora, składający się z: 3 produktów Sephora z walentynkowej edycji limitowanej Be Atomic:
Musujący żel do kąpieli i pod prysznic Kwiat bawełny Be Atomic*
Aksamitny Balsam do Ciała Kwiat bawełny Be Atomic
Balsam do ust

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Partnerem naszej zabawy jest 

SEPHORA WWB Blanc TYPO

Wszystkie listy możecie przeczytać tutaj

Regulamin akcji znajduje się tutaj