Go to content

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak łatwo jest porwać twoje dziecko? Zobacz ten film!

Znacie filmiki, które w sieci udostępnia Joey Salads? Przeprowadza on eksperymenty społeczne z udziałem dzieci, nastolatków. Wcześniej uzyskuje zgodę ich rodziców, którzy często są bardzo zaskoczeni wynikiem eksperymentu.

Joey pokazuje jak w prosty sposób może namówić dziecko, by wpuściło do domu obcego, by z nim poszło, czy umówiło się na randkę z chłopakiem poznanym w sieci, którego wcześniej nie poznało.

Każdy z jego filmików zmusza rodzica do refleksji. Jak choćby ten, kiedy Joey pyta się matek na placu zabaw, czy może podejść do dziecka, każda bez chwili namysłu się zgadza twierdząc, że jej dziecko z obcym nigdzie nie pójdzie.

Mężczyzna zaczepia dzieci, pokazuje im swojego psa, z którym przyszedł. Pyta dziecko, czy lubi psy. Mówi, jak jego pupil ma na imię i proponuje, że może pokazać więcej takich piesków, ma je u siebie.

Jak zachowują się dzieci? Zobaczcie.

Joey Salads pisze pod swoimi filmami, że jedno udostępnienie, może ocalić jedno życie… Masz pewność, jakby twoje dziecko w takiej sytuacji się zachowało? Pokaż synowi czy córce ten film.