Seks Związek

7 kompleksów, które lepiej zostawić za drzwiami sypialni

Seksualnie
Seksualnie
26 kwietnia 2018
1 z 1

7 kompleksów, które lepiej zostawić za drzwiami sypialni

Fot. iStock/eclipse_images

Odgłosy, które wydajesz

Jęczysz? Krzyczysz? Mruczysz? Przeklinasz? Mówisz jego imię? Każda z nas jest inna i inaczej reaguje w sytuacjach intymnych. Najważniejsze jest to, żeby nie hamować swoich reakcji. Najprawdopodobniej każdy z tych odgłosów podnieca twojego partnera, uwierz.

Miny, które robisz

Seksie masz być sobą, rozumiesz? Tu nie chodzi o to, byś każdym swym gestem i słowem zadowalała swojego kochanka. Dojrzałe i doświadczone kobiety pozwalają sobie w łóżku na wszystko, bo wiedzą, że właśnie autentyczność jest najbardziej pociągająca.

Zapach, który wydzielasz

O ile nie przechodzisz żadnej infekcji i niedawno się myłaś, zapach i smak swoich soków nie powinien być powodem do wstydu. Tak jesteśmy zbudowane. Po coś to się wydobywa. Naprawdę, większość facetów szaleje za tym zapachem.

Technika, której się trzymasz

Nieustannie wydaje ci się, że robisz coś źle? Źe on jest niezadowolony, zawiedziony albo udaje? A może lepiej byłoby po prostu go o to zapytać, zamiast się zadręczać?

Rzeczy, których nie robisz

Wydaje ci się, że istnieje jakaś lista rzeczy, które każda dobra kochanka powinna robić w łóżku? Zmartwię cię – nie istnieje. Nie miej kompleksów z powodu tego, że niektórych rzeczy nie chcesz uskuteczniać w sypialni.

Proponuję trochę wrzucić na luz, a seks naprawdę stanie się dużo lepszy.

Na podstawie: Bustle

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Kulki analne – kupiłam, nie żałuję

Seksualnie
Seksualnie
27 kwietnia 2018
1 z 1

Kulki analne - kupiłam, nie żałuję

Fot. iStock/sakkmesterke

Dlaczego pokochałam koraliki analne, a później też i kulki? Ponieważ są idealne  do przygotowania się do właściwego seksu analnego. Pozwalają rozluźnić mięśnie i przygotować się na intensywną penetrację penisem, dzięki czemu seks nawet przez moment nie powoduje bólu.

Są też fajnym gadżetem erotycznym, który wnosi mnóstwo pikanterii do sypialni. Szczególnie, jeśli pozwoli się, by to facet nimi operował. Oni już tam mają, że lubią nam różne rzeczy wtykać (klasyczny seks od tyłu plus kulki? Rewelacja!).

Moja rada? Przy zakupie dokładnie obejrzyj produkt i wybierz taki, który daje się bardzo łatwo myć. Najlepiej więc sięgać po kulki/koraliki wykonane z silikonu, szkła lub stali. Żeby nie zrobić sobie krzywdy, trzeba pamiętać o nawilżeniu. To tyle.

Aaa! Oczywiście później szaleliśmy też z korkiem analnym z lisim ogonem. Ale był to niestety niewypał. Tę historię możesz przeczytać TUTAJ.

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Kiepski seks? Nigdy więcej! Krótki poradnik dla kobiet wyzwolonych

Seksualnie
Seksualnie
25 kwietnia 2018
1 z 1

Kiepski seks? Nigdy więcej! Krótki poradnik dla kobiet wyzwolonych

Fot. iStock/proud_natalia

Skoncentruj się na łechtaczce

Doskonale wiesz, że jej pieszczenie często bywa niezbędne, żeby w ogóle osiągnąć silne podniecenie, nie mówiąc już o orgazmie. Porzuć nadzieje, że tym razem może uda się orgazm pochwowy. Seks ma sprawiać ci radość, a nie wywoływać na tobie presję. Mamy tę cudowną łechtaczkę po to, żeby ją stymulować, więc do dzieła.

Porzuć wstyd

Seks nie jest haniebny, brudny czy śmieszny. Seks jest piękny i pozwala zbliżyć się do partnera. Musisz odrzucić swoje lęki i niepokoje, jeśli chcesz odczuwać w łóżku przyjemność. A przede wszystkim musisz wylądować w nim z człowiekiem, który cię podnieca. Takim, który daje ci też bezpieczeństwo i dba o twoje seksualne potrzeby.

Zacznij mówić

Rozmawiajcie przed, w trakcie i po seksie. Bądźcie otwarci na swoje potrzeby i dawajcie sygnały – co jest fajne, a co niekoniecznie. Co trzeba powtórzyć, a o czym lepiej zapomnieć. Nigdy do niczego się nie zmuszajcie!

Dobry seks nie powinien być anomalią. To powinien być złoty standard, jakiego wszyscy oczekujemy za każdym razem. Możesz to osiągnąć, tylko musisz zrozumieć, że wszystko tak naprawdę zależy od ciebie.

Na podstawie: Health Line

PoprzedniNastępny