Zdrowie

Single nie mają na życie „tego jedynego”, żyją wśród „tych jedynych” ❤

Redakcja
Redakcja
15 lutego 2022
Fot. Pixabay/ Unsplash/ CC0 Public Domain
 

Bycie singlem nie ma nic wspólnego z samotnością. Do tego założenia, które intuicyjnie czuliśmy od lat – doszły badania, które przeprowadzono na Uniwersytecie Oksfordzkim. Według nich, nowy partner usuwa z naszego życia dwoje przyjaciół, dlatego związek ogranicza ich krąg wsparcia. Dokładnie odwrotnie, niż u singli – oni nie mają takiego problemu. Single nie mają na życie „tego jedynego”, żyją wśród „tych jedynych”.


Badanie z udziałem 16 tysięcy singli potwierdziło, że ludzie żyjący w pojedynkę bardziej udzielają się towarzysko, są otwarci na nowe doświadczenia i przygody. I co godne zauważenia – to single bardziej przykładają się do utrzymywania kontaktów z rodziną, sąsiedzkiej pomocy, lokalnych społeczności, niż małżeństwa.

A zatem, kochani single – nie dajcie sobie wmówić, że jesteście wybrakowani! Wręcz przeciwnie, niczego Wam nie brakuje!

Źródło: „Jak dobrze być singlem”, Catherine Gray, Prószyński i S-ka 

11 powodów, dla których najfajniejsze dziewczyny najdłużej są singielkami


Zdrowie

Ten test odkryje wszystkie sekrety twojej osobowości! Co widzisz na tym obrazku?

Redakcja
Redakcja
14 lutego 2022

Ten test jest bardzo prosty, a dokładność wyników jest niesamowita. Wewnątrz jednego zdjęcia znajduje się kilka obrazów – wybierz jeden i otrzymasz diagnozę swojej osobowości i kilka rad na przyszłość! Większość osób, które przystąpiły do ​​testu, potwierdziła trafność wyników.

Myślisz, że znasz siebie? Nie bądź tego taka pewna. Czasami nie zauważamy pewnych ukrytych aspektów naszej osobowości lub unikamy ich zauważania. Ten test ujawni twoje ukryte cechy. Spójrz na zdjęcie poniżej i odpowiedz na pytanie, co zauważyłeś jako pierwsze?

Świecznik

Masz rozległe spojrzenie na świat, a twoje plany są zawsze wspaniałe. To dobre, ale zapominasz o drobnych szczegółach i niuansach. Masz wielkie serce. Powinnaś być bardziej ostrożna i starannie dobierać znajomych, ponieważ bardzo często jesteś wykorzystywana przez innych. W ten sposób unikniesz kłopotów w przyszłości.

Kobieta

Jesteś miłą i zmysłową osobą. Masz skłonność do idealizowania życia i czasami tak naprawdę nie zwracasz uwagi na rzeczywisty świat i rzeczy wokół ciebie. Bujasz w obłokach. Nie jest źle, bo na Ziemi nie ma zbyt wielu prawdziwych romantyków, ale z drugiej strony często zapominasz o bożym świecie z całą jego zawiłością i rozczarowaniami. Czasami dobrze jest wrócić do rzeczywistości, inaczej życie zamieni się w ciągłe pokonywanie przeszkód.

Mężczyzna

Jesteś typem domatora, a wszyscy w Twoim otoczeniu są ciepli i bezpieczni, jakby stali za kamiennym murem. Jesteś zwięzła, myśląca i kreatywna. Nigdy nie tracisz panowania nad sobą. Ale jest jedno, co możesz poprawić: nie jesteś wystarczająco uważna w stosunku do bliskich ci osób. Spróbuj dać więcej uwagi ludziom, których kochasz. Wszyscy będziecie szczęśliwsi.

Ogień

Nie jesteś jak inni ludzie. Myślisz nieszablonowo. Masz własną wizję świata, a czasami bliscy Ci ludzie po prostu Cię nie rozumieją. Ale kogo to obchodzi. Głównym celem jest nie zmieniać siebie! Musisz nosić, a nawet poprawiać swoją pewność siebie, a wtedy wszystko będzie dobrze.

Co widzisz na obrazku? Odpowiedź odzwierciedla twoje najgłębiej skryte uczucia


Zobacz także

Rak płuc zabija więcej kobiet, niż inne nowotwory. Poznaj fakty i chroń swoje zdrowie

Brukselka - właściwości dla zdrowia. Jak należy ją gotować

Brukselka – wielka moc w małych główkach. Za co warto ją polubić i jak gotować, by była smaczniejsza?

Owoce morza - rodzaje, zalety, jak przyrządzić , przepis

Owoce morza – za co warto je polubić i jak przyrządzać? Prosty przepis na owoce morza z makaronem