Psychologia

10 niewiarygodnych cech ludzi urodzonych w lutym

Redakcja
Redakcja
9 lutego 2018
Fot. iStock/SrdjanPav
 

Urodziłaś się w lutym? A może ktoś z twoich bliskich obchodził lub za chwilę obchodzić będzie urodziny? Czy wiesz, jak wyjątkowymi ludźmi są ci urodzeni w lutym?

10 niewiarygodnych cech ludzi urodzonych w lutym

Są uczciwi

Nie próbują nikogo udawać, zawsze mówią to, co myślą. Nie używają krytyki, by kogoś skrzywdzić, wręcz przeciwnie, ich krytykę zawsze należy przyjmować jako konstruktywną.

Są bardzo dobrymi przyjaciółmi

Przyjaźń z osobą urodzoną w lutym to prawdziwy skarb. Nigdy nie odrzucą cię z głupich powodów, ale też nie będą naciskać, by być przy tobie na zawsze. Są jednymi z najbardziej godnych zaufania ludzi i doskonale wiedzą co to lojalność.

Są oryginalni

Osoba urodzona w lutym będzie jedną z najbardziej oryginalnych osób, jakie kiedykolwiek spotkasz.

Są tajemnicze

Wierzą, że im mniej mówią o sobie, tym są szczęśliwsi. Czasami trudno je odgadnąć. Poznasz je tylko wtedy, gdy jesteś blisko nich.

Są innowacyjne

Znajdziesz w nich urodzonego innowatora. Poszukają nieustannie czegoś nowego, są kreatywni, lubią eksperymentować. Bywają zbuntowani, bo nie ufają ustalonym schematom.

Są wolniejsi niż inni

Nie oznacza to, że są opóźnione lub mają inne trudności. Osoby urodzone w lutym mają po prostu tendencję do nauczenia się jednej rzeczy bardzo dobrze niż do osiągnięcia szybkiego rezultatu.

Są wyjątkowe

Mogą nie być idealne, ale są unikalne pod względem stylu, natury i zachowania. Ludzie urodzeni w lutym często posiadają umiejętności i styl życia odmienne od innych. Nie podążają za tłumem i modami.

Mają silną silną wolę

Są w stanie osiągnąć ogromne sukcesy w swoim życiu właśnie dzięki wyjątkowej silnej woli. Nie odpuszczają, walczą do końca.  Siła woli i cierpliwość to cechy charakterystyczne dla urodzonych w lutym.

Są oddanymi partnerami

Całkowicie oddani ludziom, których kochają. I nie chodzi tu tylko o miłość w relacjach, ale do świata w ogóle. Kochają przyrodę, często są wolontariuszami, pomagają tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Lubią ciszę

Nie lubią rozmawiać z wieloma ludźmi. Cisza często jest dla nich odpowiedzią.

Urodzeni w lutym są fantastycznymi ludźmi, są mieszanką wszystkich dobrych cech.


źródło: www.ideaherald.com

 


Psychologia

„Nasza wyjątkowość, czy dziwność… sam nazwij to świecie, dodaje nam siły i wiosny do serca”. Akcja #ListdoNiego

Listy do redakcji
Listy do redakcji
9 lutego 2018

Kochanie!

Dobrym mówcą nie jestem, dobrze o tym wiesz.
Słowo pisane jest mi bardziej przyjazne, niestety ogranicza mnie lęk.

Zastanawiam się często, nad czasem tym-co złączył nas. Jesteśmy parą już prawie latek dwa. Dla jednych to mało, dla drugich to wieczność.

Chcę pisać mądrze, a wychodzi jak zawsze. Chcę wyznać Tobie, co czuję – tak naprawdę. Nie wszystko jest kolorowe, nawet nie czarne i nie białe. Wiesz dobrze, jak nas spostrzegają, zupełnie inni, dokładnie różni. Jedyne, co nas łączy to poziom energii, co tutaj brzmi zwyczajnie głupio.

Mówią nam ciągle i ty też powtarzasz, że przeciwieństwa przyciągać się muszą, ja nie jestem przekonana. To brzmi jak banał, jak te treści od internetowych znawców, co myślą, że wiedzą już wszystko. Ja jestem przekonana, że złączył nas los, być może przypadkiem, ale miłość nasza jest trwała. Tak wiele nieprzyjemności dotknęło już nas, ale sytuacje kryzysowe łączą nas mocniej. Wesołych chwil było tak dużo, te wycieczki, spacery, czy zwykłe zakupy. W sytuacji każdej potrafisz mnie rozbawić. Dystansu do siebie nauczyłeś mnie szybko. Ja Tobie daję, częste lekcje pokory – nie zawsze słusznie -wiesz, jaka  już jestem. Usprawiedliwiać się nie będę, to nie zależy ode mnie, to Tamten gbur jeden mnie skrzywił, a to dzięki Tobie wychodzę na prostą. Po tych przykrych zdarzeniach martwiłam się często, że już nie zaufam mężczyźnie. Uzależniona jestem od Twej obecności, uwielbiam Twój zapach i smak. Może piszę niczym psychopata, schowany za biurkiem. Relacja nasza do łatwych nie należy, kilometry nas dzielą, a czas nie współpracuje… Wytłumacz mi Misiu jak to możliwe, że wspólny weekend tak szybko mija, czas tak szybko biegnie, a dni bez ciebie ciągną się nieubłaganie. Być może to groteska, jakieś krzywe zwierciadło, ale dziękuję Ci za obecność-tak po prostu i przepraszam za wyładowania złości. Potrafimy się bawić, czas spędzać dobrze – znamy  swe ciała i wszystkie nawyki. Można powiedzieć, że nuda i koszmar, a mimo wszystko zaskakujesz mnie ciągle. Te nasze dwa lata to wir uczuć tak skrajnie różnych.

Czy ten list coś w nosi, to ja nie wiem… mogłabym pisać tak szybko i wprost, że Twój uśmiech jest piękny i wielki jak Mój Nos, ale typowe serenady już dawno wyszły już z mody. Romeo i Julia i ten cały Werter wszyscy umierają z miłości tragicznie. Tragicznie umierać my nie planujemy, na łatwiznę iść nie planujemy. Przed nami miliony pytań i zadań, lecz myślę, że przygotowana na wszystko z nas jest para. To, co zwykłe i nudne i bliskie ideału przecież nas nie dotyczy. Nasza wyjątkowość, czy dziwność… sam nazwij to świecie, dodaje nam siły i wiosny do serca. Niby osobno, a ciągle razem. Mam nadzieję, że i starość nas wspólnie dopadnie..

Nullik

Akcja #ListdoNiego

Napisz i wyślij do nas swój #ListdoNiego – i uwolnij słowa. Wybrane listy opublikujemy, a najlepsze wyznania nagrodzimy – a nagrody czekają bajeczne. 😉

Bądźcie z nami, oprócz waszych listów w ramach akcji ukażą się… różne miłosne sekrety. Gotowi na miłość?

Czekamy na wasze listy pod adresem: [email protected]w tytule wiadomości wpisujcie: #ListdoNiego. Koniecznie podpiszcie się imieniem i nazwiskiem, a jeśli życzycie sobie publikację pod pseudonimem – napiszcie nam o tym!

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me .
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora i Sponsora konkursu swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Wysłanie tekstu jest równoważne ze zgodą na jego publikację oraz kontakt ze strony Oh!me w celu odbioru nagrody. Tekst powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem. Publikacja pojawi się pod wybranym przez autora pseudonimem bądź inicjałami. Prosimy o dołączenie informacji, jak chcecie zostać podpisani lub wyraźną informację, że chcecie by tekst pojawił się pod waszym imieniem i nazwiskiem.

Nagrody:

logo

2 x zaproszenie do Hotelu Afrodyta Business&SPA*

ohme konkurs karnet

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Karnet ważny do zrealizowania przez 3 miesiące od daty rejestracji (przyznania karnetu).

Kopia Panorama hotel z zewnątrz Afrodyta

Szampan&Sekrety_logo_beztła

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od poniedziałku do czwartku. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 500 PLN.**

IMG_5628

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 800 PLN.*, **

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Platinum butelka szampana, śniadanie dla dwojga, zmysłowa niespodzianka i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 1200 PLN.*, **

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
** Realizacja bonu podarunkowego zgodnie z regulaminem „Bonu Podarunkowego Szampan i Sekrety”; regulamin zawierający informacje o sposobie zrealizowania wygranej zostanie przesłany laureatom

Hama - logo

3 x zestaw dobrej mocy dla dwojga od hama, składający się z:

 1. Hama Ładowarka bezprzewodowa „Magnetic Touch” do smartfonów (1 szt.)
  hama_magnetictoich2

  – Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia

  – Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość

  – Ekskluzywne wzornictwo na wysoki połysk

  – Bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii Qi

  – Obracany o 360° zacisk do mocowania na kratce wentylacyjnej w pozycji pionowej lub poziomej

 2. Hama Power Pack „Premium Alu”, 8000 mAh, antracytowy (1 szt.)

hama_premiumalu1

– Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią

– Atestowane ogniwa gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość

Akcja trwa od 05.02.2018 do 28.02.2018 roku.

Regulamin zabawy jest dostępny tutaj.


Zobacz także

7 sposobów, by wzmocnić twój związek. Wymagaj od siebie i od partnera

Zobacz, jak wiele jesteś warta! Jak na sześciu filarach zbudować poczucie własnej wartości

Cztery stany miłości według naukowców