Horoskop Lifestyle Magia Miłość Seks Związek

Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczą zdrady. U nich nie ma drugiej szansy

Magic Moments
Magic Moments
26 kwietnia 2021
Fot. Unsplash / CC0 Public Domain
 

Zdrady niestety wpisane są w nasze życie. Dopuszczają się ich zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Problemy z wiernością mogą pojawić się bez względu na sytuację życiową. Czasami to efekt problemów w związku, a kiedy indziej po prostu sprzyjająca okazja. Odmienne jest też podejście do niewierności. Dla jedynych to po prostu jeden z wielu błędów, jakie popełniają ludzie, a dla innych koniec świata. Do tej drugiej grupy należą to cztery znaki zodiaku.

Zdrada oznacza dla nich definitywny rozpad związku. Nie potrafią, a często w ogóle nawet nie chcą, wybaczyć. U nich nie masz co liczyć na drugą szansę. W tej kwestii są bezkompromisowe i niezwykle surowe. Nie pomogą żadne przeprosiny ani tłumaczenia. Te znaki zodiaku na pewno nie puszczą płazem niewierności.

 

Skorpion

Miłość jest dla niego najważniejsza i nie widzi świata poza swoją drugą połówką. Związek traktuje śmiertelnie poważnie. Kiedy jego zaufanie zostaje zawiedzione, nie potrafi już więcej uwierzyć. Raz zraniony, zamyka się w sobie. Skorpion po zdradzie często próbuje się mścić i niszczyć życie osobie, która go skrzywdziła. Bardzo szybko wielka miłość przechodzi u niego w jeszcze większą nienawiść. Nie wybacza i nie zapomina. Uważa, że zdrada niszczy wszystko i nie da się już tego naprawić. Sprawia zbyt duży ból, żeby można było po niej jeszcze razem żyć.

 

Byk

Ceni sobie stabilność i poczucie bezpieczeństwa, których zdrada jest zaprzeczeniem. Związek traktuje jak inwestycję. Dużo z siebie daje i bardzo dba o to, co udało mu się stworzyć. Od drugiej osoby oczekuje bezwzględnej lojalności i uczciwości. Niewierność ze strony wybranki czy wybranka odbiera jak atak na swoją osobę. Urażona duma nie pozwala mu wybaczyć. Nawet jeżeli podejmie decyzję, by jednak ratować taki związek, zazwyczaj nic z tego nie wyjdzie. Byk nie będzie umiał być z kimś po zdradzie. To dla niego zbyt bolesne i upokarzające.

 

Panna

Osoby spod tego znaku zodiaku to perfekcjoniści z bardzo wysokimi wymaganiami. Nie zwiążą się z kimś, kto ich nie spełnia. Na pewno nie przejdą nad zdradą do porządku dziennego. Wierność to dla nich podstawa. Jeżeli jej nie ma, kończą relację. Nie wierzą w poprawę i nie mają zamiaru dawać drugich szans. Romans czy nawet jednorazowy skok w bok dyskwalifikują w oczach drugą osobę. Mają w życiu zasadę, że zdrady się nie wybacza i jej się trzymają. Panny odchodzą bez żalu od kogoś, kto okazał się dla nich niewystarczająco dobry i nie godny ich miłości.

 

Lew

Cechuje go duma, wysokie ambicje i pewność siebie. Zna swoją wartość i nie pozwoli, żeby ktoś nim poniewierał. Zdrada jest dla niego równoznaczna z zerwaniem znajomości. Lew nie wyobraża sobie życia z osobą, która postąpi w stosunku do niego nieuczciwie. Od razu skreśla takich ludzi. Sam jest niezwykle uczciwy i zawsze stara się zachowywać w porządku. Ma silny kręgosłup moralny. Zdradę uważa za coś karygodnego, niewybaczalnego i niezrozumiałego. W jego życiu nie ma miejsca dla ludzi, którzy się jej dopuszczają.


Horoskop Lifestyle Magia Miłość Seks Związek

Bycie żoną, a znak zodiaku – ranking od „najlepszych” do „najgorszych”

Magic Moments
Magic Moments
17 maja 2021
Photo by Edward Cisneros on Unsplash
 

Lubicie takie rankingi z przymrużeniem oka? Czyż to nie fajne, poszukać swojego znaku na najróżniejszych listach? My lubimy bardzo. Tym razem sprawdzamy, co data urodzenia mówi o naszych małżeńskich umiejętnościach. Zapraszamy do zabawy!


Idea małżeństwa to coś, co wszyscy bez zastanowienia przyjmujemy jako oczywistość, gdy jesteśmy dziećmi. Od najmłodszych lat nasze rodziny, społeczeństwo, a nawet nasze horoskopy uczą nas, że małżeństwo to nasze przeznaczenie, nasz kurs.

Składając przysięgę wierzymy, że to na całe życie. Nigdy, przenigdy, decydując się na ślub, nie myślimy: „Hmm. Któregoś dnia chciałabym się rozwieść!”

Niestety, małżeństwo może opierać się na nierealistycznych ideałach i dlatego tak wielu z nas się nie udaje. Na początku wszystko jestnsuper, staramt się, nadskakujemy sobie nawzajem i spijamy z dzióbków. Ale to nie trwa wiecznie. To, co na początku może być uroczym „pochrapywaniem”, może z czasem stać się najbardziej piekielną cechą, jaką może mieć twój partner. I nie śmiej się – chrapanie zrujnowało wiele małżeństw.

Ale to, co naprawdę rujnuje małżeństwo, to konflikt osobowości, a wiele z tego, kim jesteśmy – pod względem osobowości – zależy od naszego znaku zodiaku.

1. RAK (21 czerwca – 22 lipca)

Jeśli szukać lojalności i dobrego, stabilnego fundamentu, żona urodzona pod znakiem Raka jest idealną partnerką. Kobiety spod znaku Raka kochają życie rodzinne i naprawdę kochają małżeństwo. Poślubić kobietę Raka to poślubić kogoś, kto jest zaangażowany w związek; ona nigdy nie kłamie. Jest bardzo podobna do wilczycy: łączy się w pary na całe życie. Jej intencje są dobre i jeśli chodzi o partnerów życiowych, Rak jest jednym ze znaków zodiaku, spod którego wywodzą się najlepsze żony.

2. RYBY (19 lutego – 20 marca)

Ryby są niezwykle utalentowane w okazywaniu miłości i nie szczędzą energii i pracy, aby stworzyć szczęśliwy związek. Choć pełnymi garściami czerpią z palety nastrojów, kiedy czują się zrozumiane i doceniane, rozwijają się jak piękne kwiaty. Ryby są lojalne i inteligentne.

3. WAGA (23 września – 22 października)

To znak zodiaku, pod którym rodzą się najmilsi z najmilszych ludzie. W przypadku kobiet można to spokojnie pomnożyć razy dwa. Są dynamicznymi myślicielkami i mają na uwadze długoterminowe cele, które będą inspirować i ekscytować swojego partnera. Nie krytykują, to, czego chcą, otrzymują dzięki swojej dobroci, a nie manipulacji. Kobiety Wagi uwielbiają seks i chętnie eksperymentują.

4. BYK (20 kwietnia – 20 maja)

Chociaż mogą być konfliktowe, szybko okazuje się, że tego rodzaju bezpośrednie, miłosne konfrontacje mogą w rzeczywistości bardzo pozytywnie stymulować małżeństwo. Kobiety Byki są bardzo inteligentne. Muszą więc czuć, że mają godnego siebie przeciwnika – zakochują się nie tylko ciałem, ale i umysłem. Jako żony są niezłomne i lojalne. Są też niesamowite jako matki.

5. WODNIK (20 stycznia – 18 lutego)

Kobieta Wodnik jest silna i niezależna. Jedyne, na co naprawdę trzeba uważać, to nuda, ponieważ nie może i nie będzie tolerować nudy w związku. Wodniczka jest szybka, więc facet musi cały czas się starać, żeby za nią nadążać. Jeśli jednak sprosta temu zadaniu, bycie partnerem życiowym Wodniczki jest jedną z najbardziej satysfakcjonujących sytuacji, w jakich się kiedykolwiek znajdzie.

6. KOZIOROŻEC (22 grudnia – 19 stycznia)

Prowadzenie gospodarstwa domowego, biznesu i posiadanie dzieci to trudna sprawa, ale robienie tego przy jednoczesnym utrzymaniu szczęśliwego małżeństwa jest czymś, co tylko kobieta Koziorożec może zrobić z wielką finezją. Kiedy poślubia się kobietę Koziorożca, bierze się ślub z porządkiem, harmonogramem i terminowymi płatnościami. To bardzo zorganizowana kobieta. W łóżku tygrysica, w życiu codziennym księgowa.

7. BLIŹNIĘTA (21 maja – 20 czerwca)

Kobiety Bliźnięta są jednymi z najbardziej kochających i wspierających osób, jakie kiedykolwiek spotkasz. Dopóki, oczywiście, jej zainteresowania się nie zmienią. Jest kreatywna, ale też zapewni mężowi wielką lojalność i przywiązanie. Ale pamiętajmy, że jest reprezentantką Bliźniąt, więc zgodnie z zodiakiem, może się okazać, że „jej druga strona” będzie nie do zniesienia.

8. SKORPION (23 października – 21 listopada)

Pomimo zaledwie ósmej pozycji na tej liście, wybór Skorpionicy na życiową partnerkę to nie koniec świata. Z pewnością potrafi ona wydobyć z mężczyzny to, co w nim najlepsze. Musi on jednak mieć silną osobowość, ponieważ ta kobieta będzie żądać od niego więcej, niż jest w stanie dać. Mimo wszystko jej tendencja do stawiania poprzeczki wysoko, może odpowiedniej osobie dać coś, o czym nawet wcześniej by nie marzyła. Pokaże facetowi jego prawdziwy potencjał. Jako partnerka seksualna uwielbi dreszczyk emocji.

9. PANNA (23 sierpnia – 22 września)

Biorąc ślub z Panną, w pewnym sensie trzeba zrezygnować z siebie. Ma świetne wyczucie tego, co jest dobre, a co złe, a to nie zawsze pokrywa się z poglądami drugiej strony. Czasami najlepszą rzeczą, jaką można jej powiedzieć, jest: „Tak, kochanie”. I to nie jest żart. Jeśli mężczyzna chciałby czerpać z jej niesamowitej zdolności do kochania i uwielbienia – bo taką Panna naprawdę posiada – to musi przyzwyczaić się do jej charakteru.

10. LEW (23 lipca – 22 sierpnia)

Daje wszystko, co ma, a posiadanie oblubienicy w Lwicy to zaszczyt. Trzeba jednak uważać na jej wahania nastroju. Jej wzloty i upadki są notoryczne, a jeśli nie dostaje tego, czego chce, nie dąsa się z tego powodu, a rzuca. Znacie powiedzenie: „Ranisz tylko tych, których kochasz”? Cóż, jeśli jesteś tym, którego kocha, przygotuj się na ciosy, ponieważ ta dama nie zniesie niczego mniej niż to, czego chce i dokładnie wtedy, kiedy tego chce.

11. BARAN (21 marca – 19 kwietnia)

Kobiety Barany są piękne i cudowne. Bardzo łatwo jest zakochać się w kobiecie spod znaku Barana. Jest mądra i pewna siebie. Jako żona jest niesamowicie lojalna, ale oczekuje za tę lojalność czegoś w zamian, a jeśli mężczyzna nie wymyśli swojej strony umowy małżeńskiej, to ona będzie pierwszą, która ustali to za niego. Cały ogień, który sprawia, że ​​kobieta Baran jest namiętna i wspaniała, jest tym samym ogniem, który spali cię na popiół, jeśli ją rozczarujesz.

12. STRZELEC (22 listopada – 21 grudnia)

Jeśli nie chcesz wiedzieć, na czym stoisz, koniecznie poślub kobietę Strzelca. Te kobiety są wyjątkowe, o ile robią to, co chcą. Mają w sobie pasję, która bardziej pragnie wolności niż zaangażowania i chociaż naprawdę zamierzają być lojalne i uważne w małżeństwie, są o wiele bardziej zainteresowane własnymi twórczymi planami. Są wspaniałymi partnerkami, o ile mężczyzna potrafi dotrzymać im kroku. Z drugiej strony, jeśli to się uda, powstanie małżeństwo bliskie doskonałości.


Horoskop Lifestyle Magia Miłość Seks Związek

5 najbardziej toksycznych par zodiaku. Kto z kim nie powinien się wiązać

Magic Moments
Magic Moments
14 czerwca 2019
fot. iStock / mediaphotos

Często pakujemy się w toksyczne relacje nie zdając sobie kompletnie sprawy, co nas czeka, nie widząc sygnałów ostrzegawczych. Pokuszę się o opinię, że dopóki nie wjedziemy w taką relację, nie jesteśmy w stanie się przed nią uchronić. Dopiero nauczeni własnym doświadczeniem jesteśmy w stanie wyczuć, że związek z tą osobą niekoniecznie będzie niósł za sobą pozytywy. Ale uwaga, z pomocą idzie nam astrologia, która podaje, jakie pary zodiaku są dla siebie najbardziej toksyczne.

I oczywiście, że nie można od razu z góry przekreślić związku tylko dlatego, że on jest spod znaku Bliźniąt, a ty Panny, możecie być fantastycznym wyjątkiem od podanej przez astrologów reguły. Pamiętajcie, że wasz wykres astrologiczny nie jest waszym przeznaczeniem. To mapa, która pokazuje wyzwania i możliwości, ograniczenia i talenty. Prowadzi nas, byśmy unikali pułapek i pomaga znaleźć najszybszy, najłatwiejszy sposób dotarcia do celu. Gwiazdy nie znają nas lepiej, niż my sami. (zazwyczaj)

1. Baran i Skorpion

Związek Barana i Skorpiona z pewnością zacznie się od wielkich fajerwerków, po których nastąpi jednak szybkie wypalenie. Oba znaki są rządzone przez Marsa, więc cechuje je ognistość, namiętność, uwielbiają miłosne podboje. Gdy minie początkowo intensywność związku, trudno będzie na nowo w ich związku wzniecić płomień. To para typu „wszystko albo nic”.

2. Rak i Strzelec

Trudność w okazywaniu uczuć to prawdziwa bolączka tej pary. Raki dają, i dają, i dają, aż w końcu pragną długich rozmów na temat swoich uczuć i miejsca, w jakim jest ich związek. Tymczasem Strzelce uwielbiają się dzielić, ale bardziej doświadczeniem i przygodami, aniżeli rozmowami. To zestawienie sprawia, że Rak może czuć się niekochany i odrzucony. Dodatkowo Strzelec może mieć problem z komunikacją, co jeszcze bardziej rani wrażliwego Raka.

3. Bliźnięta i Panna

Bliźnięta mają tendencję do skupiania się ogóle, podczas gdy dla Panien najważniejsze są szczegóły. W rezultacie Panna może stać się sfrustrowana brakiem równowagi w związku. Tu każdy będzie chciał udowodnić swoje racje. Ten związek to trochę jak nieustanne przeciąganie liny.

4. Waga i Ryby

Między tymi znakami pojawiają się problemy, ponieważ Waga lubi być lustrem swojego partnera, tymczasem Ryby, jako znaki wodne podążają za swoimi zachciankami, przychodzą i znikają, kiedy im się podoba, co czyni je trudnymi w codziennym związku z Wagą, dla której są nieprzewidywalne. W rezultacie Waga bez lustra idzie szukać go gdzie indzie.

5. Byk i Wodnik

Byk i Wodnik to niezwykle silne znaki, więc ich związek może być bardzo toksyczny. Oboje uważają, że zawsze mają rację, trudno im dojść do kompromisu, bo swój tok myślenia i sposób działania uważają za jedyny właściwy. To bardzo wybuchowa mieszanka, w której nie trudno o awanturę.

Jeśli jesteś w jednym z tych związków, pamiętaj, że jesteś czymś więcej niż tylko znakiem zodiaku, co oczywiście nie przeszkadza przyjrzeć się swojej relacji.

Odwiedź nas na Facebooku


źródło: Romper